Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.11.2021
101
70
28
44
Nemam iskustva sa tumorom pluca. Mama moje prijateljice ima tumor na oba plucna krila i nije operabilna pa je na kemo. Ulje ne znam ni kakvo imas ni koliko je kvalitetno. Obicno je terapijska doza 1 g dnevno - vise puta. Ima u ranijim objavama kako i koliko ljudi uzimaju. Za apetit neka mu onkolog prepiše sirup iako bi mu ulje trebalo otvoriti apetit.
Rezultati sa uljem su: kako kod koga. Puno toga se tu ne zna.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
13.02.2022
73
57
18
Imam jedno pitanje.. Tati povećavamo dozu lagano, što se dosta osjeti na njegovom ponašanju-usporen i koda je malo izgubljen, tu sam pročitala negdje da nebi trebalo uzimati dexametazon uz ulje.. On uzima 8mg dexa dnevno a čitam da i on ima takve neke nuspojave. Dakle, dex i ulje u kombinaciji?
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
@Slagan Thc ulje u večini slučajeva ne otvara apetit, mislim da bi pomoglo da se uz thc ulje uvede i cbd ulje koje bi moglo pomoći oko tog problema.

@Scrable Da, steroidnim ljekovi i ulje baš i ne idu zajedno. To je protuupalni ljek a iz iskustva znam da macerat konoplje djeluje puno bolje od tog lijeka osim ako ima nekih problema sa nadbubrežnom žlijezdom. Ako ga koristi protiv upala ja bih ga šta prije izbacio i zamijenio maceratom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Kod prestanka korištenja steroidnih lijekova treba biti vrlo pažljiv. Nesmije se prekinuti naglo nego postupno smanjivati dozu kroz određeni period. I nakon tog perioda kad se prestane sa uzimanjem steroida treba obratiti pažnju na moguču povišenu temperaturu, umor, pojačanu žeđ.
 
13.02.2022
73
57
18
Ovo s dexom potvrđeno od strane onkologa i odobrio nam je postepeno smanjivanje.. Htjela sam, između ostalog podijeliti s vama da on odobrava naše korištenje ulja (vjerojatno ima dobra iskustva), a i još sam od jednog doktora neki dan dobila info da daje rezultate i da to doktori koriste kod raznih bolesti(samo ne pričaju o tome).. Samo se pitam zbog čega sve moramo istražiti sami ako su činjenice u prilog tome da ova priča funkcionira
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Jer politika kaže da je to teška droga i da nema medicinske primjene, to je jedini razlog. Zato postoji ovaj forum da podijelimo informacije iz iskustva do kojih bi inače teško došli.
Drago mi je da ste naišli na razumnog liječnika, s tim ste več korak u prednosti!:thumb:
 
19.11.2021
101
70
28
44
Rijetko je da lijecnici podupiru rso. I super je sto imate takvog onkologa. Ja svoju mijenjam jer je zena blago receno potpuno nezainteresirana, sopnula mi je nakon operacije preventivnu kemo Xelodu dakle oralno i evo 2 ciklusa sam izdrzsla sa koma nuspojavama. Sad prekidam jer mi je xeloda unistila jetru koja ionako tek raste. Uglavnom idem se testirati na nedostatak DPYD enzima koji onda uzrokuje toksicnost kemo. A taman u vrijeme mojih nuspojava covjek je umro od Xelode bilo je u medijima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
13.02.2022
73
57
18
Onkolog je ustvari tu da prepisuje lijekove po protokolima i njihovim tablicama i mislim da ih više od toga ni ne zanima.. Moj tata stalno govori da njemu onkolog apsolutno u ničem ni ne pomaže
 
19.11.2021
101
70
28
44
Da, ja sam kontaktirala par USA onkologa i drugi svijet. Prvo u RH slabo poznaju rijetke tumore i jako su zadrti po pitanju bilo cega novog. Meni je jedan onkolog kafa sam mu rekla za gen.testiranje tumora i dr. terapije rekao da zaboravim na to u RH a tek kad sam mu rekla da imam kontakt sa ljudima koji su 25+ od kolangio ostao je u cudu
 
13.02.2022
73
57
18
Ma da sve mi je to jasno.. Tu kod nas je isto liječenje već 20 god i svo liječenje je usmjereno na simptome a ne na uzrok, a ja vjerujem da se sve takve stvari događaju radi neke neravnoteže u organizmu.. Neznam nije više čovjek pametan
 
19.11.2021
101
70
28
44
Apsolutno sam sigurna da mi se to dogodilo zbog nakupljenog stresa . Kinezi vjeruju da su jetra organ za emociju ljutnje i kad secta energija nakupi tu i zablokiracdode disbalansa i bolesti. Knjiga Radical Remission i Cured su super, skini s neta i procitaj

Gdje se tata lijeci od glio?
 
19.11.2021
101
70
28
44
Molim te nemoj mi persirati. Ok sam. Sad se stvara to oziljkadto tkivo od operacije gdje je rez pa to pece i zateze. Ona Vanda Brezonjic je iala glioblastom i izlijecila se. Ja idem na kontrolu u ponedjeljak i 21.3. i nervozna sam.
Inace se bavim proucavanjem energetske medicine.
Jeste razmisljali o bioenergiji tipa Domančić?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
13.02.2022
73
57
18
Vanda je imala niži stupanj koji je progradirao u glioblastom mislim.. A svi koji su imali ovakve marker i tolko godina nisu najbolje prošli, čak su rijetki imali drugu operaciju. Bioenergija? Hm.. Nisam nikad previše vjerovala u to, gledala jesam Al nisam našla ništa vrijedno pažnje