Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.12.2015
7
0
1
70
Poštovani belivitez!

Tumor su mi pronašli u mokraćnoj bešici,
18.01.16 idem u bolnicu da mi ostrane to čudo.
Mišljenja sam da od 01.02.16 potražim ulje i da počnem sa njegovom primenom bez obzira na mišljenje lekara.
Zato bi mi trebao jedan test da proverim ulje kolko % procenata u sebi sadrži thc.
Na tržištu je veliki rizik šta kupuješ od ulja.
Za sada mi još nije potrebno ali ti veliko hvala na ponudi!
Pozdrav.
 
08.12.2015
128
191
43
Odlično si se odločio! Svekako bit če ulje jako dobro za tebe. Upotreba svekako analna sa čepovima. Da tako je kad kupimo nešto na ulici... kad budeš trebao tester samo mi reci ;)

Puno zdravja vam želim!!
 
01.01.2016
5
0
1
34
Hvala mario tvoj post je pomogao i shvatio sam da treba biti veliki postotak THC-a. e sad moje sljedeće pitanje... pošto sam nov u tome i nemam iskustva i vjerojatno će mi blokirati account, ali moram pitati Vas koji imate iskustva sa ovakvim stvarima... di se može doći do toga? i dal tko od Vas ima ulja ili vrhova?
 
17.11.2015
10
17
3
radi sam to ti je najbolje ja sam u poceku kupova gotovo ulje a onda nisam zna sto dajem ocu a kad sam malo cita po forumu i dosta toga zakljucija najbolje ti je dam uzgojit i sam napravit sve ti pise sta i kako tako sam i sam krenija, za pocetak kupi nesto trave al nek bude domaca mislim moze i svaka al meni je drago kad je domaca, pogledaj par videa imas sve na forumu.. nista dugo nego zahvale ovim ljudima i virovat u to jer pomaze i stvarno pomaze ! :thumb::clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: belivitez

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Ja je operem sa malo maslinovog ulja pa mi to koristi za mazanje na kožu i onda sa malo deterdženta, bude čista ko suza. Ili se može pokupit sa duhanom pa imaš happy tobaco a ostatak opereš sa običnim uljem i deterdžentom.;)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Pokupis sto je vise moguce ostatke ulja sa necim sto ces kasnije iskoristiti tipa maslac,ulje ili nesto trece i onda prebrises sa krpicom i alkoholom
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
bolestan covjek nit moze uzgojit nit moze 5 sati stajati iznad lonca da kuha,nema nikoga da mu pomogne(ili ne podrzava vutru ili jednostavno nema)....
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ne stoji se 5 sati iznad lonca....ubacis u rice cooker i pustiš 30 min da sve ispari i to je to...meni je u pol sata - 45min sav benzin ispario i ostalo samo ulje.

Ako ne može ona vjerovatno ima nekog bližnjeg,svi imamo nekoga...