Kanabis ulje - izrada, doziranje i djelovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Evo nažalost ne tako dobre vijesti,nakon godinu dana konzumacije ulja bolest je u progresiji,dosta velikoj,sve meta su narasle a jedna je prilično velika...sve je izglednije da će se uskoro krenut s 1 gram dnevno...

Idući grow radim ulje od CBD sorte i klasične indice,pa budemo vidjeli :)

Bolesnik se uz to i loše osjeća,psihički,nadam se da 1 gram ulja dnevno neće potpuno sj... psihu?
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nece sjebat psihu. Kod ulja je isto ko kod drugih stvar. Trebaš i sreću imat.

Ja sam imao kamence u ledvicama, bubregu. 5 mm, doktori dali kemiju za bolove, opijate. Ni jednog nisam uzeo. Rekli, da ne mogu pomoć, premalo za razbijanje ultrazvukom. Alternativnom metodom sam istopio kamence. Timijan smolom.
Nemam jih više. Po njima bi trebao trpet bolove i konzumirati opijate:crazyd:
Samo smola ne topi sve sorte kamenca. Ja imam sreću, moje raztopi.

Isto je cancer, treba do kraja pokušat i malo sreće trebaš:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Nismo probali s čepićima...problem je što je psihić prepisao antidepresive,pa sad neznam kako i dali je dobro kombinirat s uljem...

Ništa,ne preostaje drugo nego probat,pa barem pokušat isprovocirat sreću...

Sve mi je jasno oko bolesti,nema lijeka,barem ne onog koji ti garantira izliječenje,a ne reagira ni svaku organizam jednako na ulje...netko se izliječi,netko ne...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Trebate uzeti cepice jer nece imati toliki psihicki rad na velikim kolicinama ulja sto je jako bitno a i ti antidepresivi se nemoraju konzumirat samo zato sto su propisani...sory nesijecam se tvoje price na kojoj dozi ste trenutno?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Hvala na savjetu,uzet ćemo u obzir ćepiće...

Trenutno je u prekidu konzumacija zbog problema s tlakom,na kraju smo ustanovili da nije od ulja...dnevno je bila na cca 5 zrna riže dugo vremena...

Radi se o raku crijeva,trenutno samo metastaze u plućima prisutne.
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Znas da to nije dovoljno trebate se potruditi da probijete granice i dodjete do grama dnevno i vijerujem da rezultat nece izostati...nadam se da imas dovoljno ulja i za pocetak probaj cepice sa dozom od 0.1 ml po cepicu a za probu ih mozes napraviti sa najobicnijom onom sirom slamkom koju koriste za koktele...nadam se da znas na sta mislim
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and Smells
14.07.2012
72
122
33
30
koja je najbrza metoda da se ispita kvalitet ulja? kupujem 15ml po cijeni od 150e, dakle ne zelim da bacim pare. dal se moze namazat na pljugu, ocel sta brze radit nego ako ispijucem..
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ako hoces na licu mijesta da ispitas probaj namazat na cigaru ali to i nije neki test...obrati paznju na boju i gustinu ulja to je jedno od dobrih pokazatelja kvalitete i znajna onoga koji ga je radio...imas u prvom postu slike boje a gustina na ovoj hladnoci bi morala biti tolika da imas osijecaj da ces polomiti spricu tiskajuci van
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blackbetty

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Je dobro je...a sto se tice okusa je obrnuto isopropilni ima bolji okus jer otopi manje klorofila ako se sve odradi kako treba
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Efreeti
04.08.2015
16
25
3
39
Misliš na etilni denaturirani ili prehrambeni?
Koliko vidim, cijena denaturiranog etilnog i izopropilnog je tu negdje pa me zanima s kojim je bolje raditi ulje (od iskusnog čovjeka).
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Denaturirani alkohol nije za nasu primjenu jer je to etilni u koji je dodan neki od otrova ili kemikalija za gorcinu da se nebi moga konzumirati i zbog toga ga izbjegavaj....ja radim sa isopropilnim i ostaju ti jos etilni i med. benzin pa se odluci sta ti je bolje i jeftinije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Efreeti
24.09.2014
13
3
3
Hvala na savjetu,uzet ćemo u obzir ćepiće...

Trenutno je u prekidu konzumacija zbog problema s tlakom,na kraju smo ustanovili da nije od ulja...dnevno je bila na cca 5 zrna riže dugo vremena...

Radi se o raku crijeva,trenutno samo metastaze u plućima prisutne.
Ako ste iz Hrvatske u bolnici Dubrava imate mali torakalne odjel doktor je anđeo radi operacije koje niko neče moj suprug je prošao 28 terapija imao je 8 metastaza i onkolog je stalno govorio da nije operabilno Hvala Bogu da smo čuli za njega prvo je operirao lijevu stranu pluća pa nakon mjesec dana desnu stranu ,riješili se metastaza i u 9 mjesecu prvi dobar pet ct u 3 i pol godine bolesti tako da smo se riješili kemo Treba vam uputnica a doktor bez naručivanja prima pacijente utorkom .Inaće već godinu i pol trošimo ulje i ne mislimo prestati
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.292
14.592
358
Imam problem,u pitanju je žena 60+ godina,onkološki bolesnik već 6 godina,zadnje vrijeme svako jutro nakon uzimanja ulja prije spavanja događa se visok tlak po 180/190...jeli moguće da ulje uzrokuje visok tlak?

ulje spušta tlak.....nije povišeni sigurno radi ulja
nebi se puno htio mješat u temu ili nekom nešto pametovat ali ne mogu da ne spomenem sljedeče :radi se nauka oko alkohola ovakvog i onakvog a ja koristim benzin za čiščenje....litra 25 kuna/3,5 €......znači ne onaj skupi iz apoteke nego iz dučana sa bojama i lakovima.......pa sad......ako Rick Simpsom kuha s istim tim benzinom.......ko sam ja da izmišljam toplu vodu
da me se nebi krivo shvatilo....svako radi kak misli da je najbolje.....i ovaj takst ne znači da alkohol isto tako na radi posao....radi.....
index.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and Pantagan

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ako ste iz Hrvatske u bolnici Dubrava imate mali torakalne odjel doktor je anđeo radi operacije koje niko neče moj suprug je prošao 28 terapija imao je 8 metastaza i onkolog je stalno govorio da nije operabilno Hvala Bogu da smo čuli za njega prvo je operirao lijevu stranu pluća pa nakon mjesec dana desnu stranu ,riješili se metastaza i u 9 mjesecu prvi dobar pet ct u 3 i pol godine bolesti tako da smo se riješili kemo Treba vam uputnica a doktor bez naručivanja prima pacijente utorkom .Inaće već godinu i pol trošimo ulje i ne mislimo prestati
Još jednom da se zahvalim na trunčici nade,ali javno,jer nitko neće to operirat...ako zaista operira neoperabilno,taj gospodin kirurg je superman:clap:::skot::

Hvala i :vutra:

(sad smo malo u pozitivnom ozračju jer nas je ovaj info razveselio)