Karcinom želudca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
milidrag1 je napisao(la):
Pozdrav svima!
Pridružujem se ovim tužnim komentarima,na žalost sa iskustvom.
Supruga ima karcinom debelog crijeva sa metastazama na plućima i od nedavno na
crijevima i po svemu sudeći broji zadnje dane ovozemaljskog postojanja.Koristili smo B17 ali bez uspjeha. pridržavali smo se kompletnog protokola i ništa.
Ovo pišem iz vlastitog iskustva iako još uvjek vjerujem u B17.
Možda smo zakasnili a možda je doza bila premala ili je sam proizvod loš.
U svakom slučaju stojim na raspolaganju svakome za bilo kakvu informaciju o korištenju B17 u liječenju raka.
Do ulja nažalost nisam stigao što zbog novaca a više zbog sumnje u kvalitet kupljenog proizvoda.Bio bih zahvalan na usmjerenju u nabavi dobrog ulja,barem da olakšam supruzi zadnje dane kad joj već nisam mogao pomoći.

Milidrag1

Zdravi ljudi nešto ne štekate
Ne lječite se vi nego vaši dragi zato pustite nama bolestnim da se odlučivamo kako čemo se zdraviti i sa čime jer ako mi bolestni nismo uvjereni u neko stvar nemože 1l ulja pomoči ili bilo šta drugo sam bolestnik mora razčistiti stvari u glavi a vi zdravi ljudi ste za podršku, znam da je težko kad ti se neko razboli i to jako razboli a svejedno molim vas pustite bolestne ljudi da se sami odlučivaju kako i zašto ili opšte. Malo sam bila gruba a ponekad treba biti. Puno sreče vaši ženi i vama takođe.
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
phoenix55 je napisao(la):
Žao mi je što je situacija teška, ali nemoj samo klonuti duhom, baš sam došao od tate i rekao mu stanje poslije operacije (doduše sam mu malo ublažio istinu) i na moje čuđenje veli dok me Bog čuva čuva me. Prihvatio je što ga čeka rekao bih solidno, makar se nije predao skroz. Ja ne očekujem neka čuda isto da budem iskren, nadam se samo da neće patit previše, a sve šta mislim da bi mu moglo pomoći, ću naravno probati.
Zašto lagati nema smisla, sa bolestnim čovjekom koji ima rak treba direktno i otvoreno pričati da se zna o čemu se radi pa istina lječi ne laž. Molim te uradi jednu stvar PITAJ TATU ŠTA ŽELI ne sebe i otvoreno razgovaraj o raku nije to več sahrana nego bolest koju može izlečiti ako on tako želi ne ti vjeruj na rječ rak nije zarazna bolest i molim još jednom o tome treba pričati ne čuteti jer se stvara u čovjeku kad čuti negativna energija i loša psiha a to ide na ruku raku.

phoenixs55

Od svih metoda poprilično sam siguran da je THC (po mazarovima riječima CBD) najdjetvorniji od svega jer kako ja ipak vjerujem u znanost prije svega, te supstance dokazano uništavaju stanice raka (u ovo nema smisla sumnjat opće ima preko 100 članaka od raznih znanstvenih istraživanja). No tu se javljaju dva glavna problema, prvo nabavit ulje je nemoguća misija (a dok proizvedeš, ako opće uspiješ većini je već kasno). A ovo što znači da je kasno dati ću primjer samo kad nekog pogode metkom, izvade metak ali čovjek svejedno umre (tijelo je pretrpilo preveliku štetu), isto je s karcinomom. Što se tiče nabave samog ulja sjemenke koliko sam shvatio možeš samo nabavit iz Nizozemske, a sve ostalo je ilegalno


Ulje od semenki dobiješ u svaki bolji prirodni apoteki jer semenka nema THC-ja i to je LEGALNO ulje i kod vas nije to isto ulje od semenki i ulje od vutre od semenki je industrijska konoplja

phoenixs55

. A sumnjivi likovi po ulici bi ti prodali bilo šta, mislim da to nije opcija. Opet uzgojit biljku nije šala, a vremena za grešku nemaš (pogotovo izrada ulja, iako imaš na forumu sve opisano do zadnjeg detalja nije baš jednostavno "kao kuhanje čaja"). To je i mene malo deprimiralo jer sam shvatio da ulje neću nabavit nikad, a proizvest sam ako prvi put radiš sve je dosta upitno (iako bih rekao da ljudima oboljelima od karcinoma više ulogu igra vrijeme). Ali glavu gore, nema predaje, a smrti se bojati netreba.


Strah ima velike oči kuhanje je najlakše i nemoj kupovati vutre na ulici ako želiš ocu dobro.

Sretno tebi i ocu i pitaj ga šta on želi.
 
18.03.2013
18
12
0
34
2cv je napisao(la):
Zašto lagati nema smisla, sa bolestnim čovjekom koji ima rak treba direktno i otvoreno pričati da se zna o čemu se radi pa istina lječi ne laž. Molim te uradi jednu stvar PITAJ TATU ŠTA ŽELI ne sebe i otvoreno razgovaraj o raku nije to več sahrana nego bolest koju može izlečiti ako on tako želi ne ti vjeruj na rječ rak nije zarazna bolest i molim još jednom o tome treba pričati ne čuteti jer se stvara u čovjeku kad čuti negativna energija i loša psiha a to ide na ruku raku.
Ovo sada ispada koda sam glavni negativac, mislim nisam mu nista slagao nego rekao samo da se bori i kakva je situacija. Jedina razlika između mojih riječi i doktorovih je da sam ja rekao da je doktor izrezao malo raka, a u biti nije. Neznam kakva je tu negativna energija unešena? Ostalo sam mu sve rekao, i jasno mu je da svaki dan može bit zadnji, ali nit nemora. Ako mi savjetuješ da mu kažem "tata mrtav si čovjek za toliko i toliko mjeseci" mislim da to stvarno nije nikakva pozitivna istina koja može pomoć u bilo kojem smislu.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
polako polako
ajde jedna lula mira :RastaBong:
Mislim da je 2cv htjela reći, a znam to iz iskustva drugih, da nabave sve potrebno za ulje, onda ih oboljeli odhebe.
Ili ima drukčijih slučajeva kod onih koji žele ulje, a nikad nisu probali travu u životu i onda uzmu zrno ulja, malo ih izokrene i ne bi više...
Ima i onih koji kupe travu s ceste,pa ne ozdrave, pa pljuju po travi
Svaki oboljeli zna šta mu najviše paše i šta želi.
Znam i par svojih MSovaca sapatnika koji ne mogu ni travu ni ulje...
Prvo ga trebaš pitati želi li ulje, pa mu dati da proba, pa neka on sam odluči....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 2cv and mario339

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
koliko sam do sadasnjeg iskustva mogao izvuci a to je jedino sto cijenim jer kad na svojoj kozi osjetis onda puno lakse shvatis...imam mamu oboljelu od karcinma i kod nje imam veliko povjerenje u vezi sa svime sta joj nudim kao opciju lijecenja ali sve to nema veliko znacenje jer ja vjerujem u nesto a ona vjeruje meni i svaki i najmanji pad ili losa dijagnoza ponistava sav moj trud i ona se gubi i nezna cemu da vjeruje jer nije ona to odabrala kao svoj nacin izlijecenje vec joj je nametnut i to nemoze donijeti neki veci rezultat

jedna zanimljiva stvar se desila nakon susreta sa osobom koja ima veliko iskustvo sa uljem, mama je nakon tog susreta probila dotadasnje doze koje je konzumirala i sad uzima ono sto je prije par dana bila nemoguca misija a to je sve u par rijeci uspio potpuni stranac dati joj veci motiv i povjerenje nego ja koji sam to uzgojio i pripremio a sve to zbog najvaznije stvari jer u tom trenutku ona je vidjela smisao i nasla motiv i odlucila da je to njezin put i to bez mene i ostatka obitelji ovaj put je njena odluka i to ulje nema vise tu tezinu koju je imalo jucer

poslusaj savjet iskusnijih pogotov 2cv ona je veteran i zivi dokaz da ulje djeluje i svi za ozdravljenj trebaju vjerovati u ono s cim se lijece jer bez toga nema uspjeha jer vec na prvoj stepenici ce odustati i sad da ti neko da ulje najbolje koje se moze napraviti otac bi ti odustao vrlo brzo nakon prvih kozumiranja bi si postavio granicu koju nebi prelazio a ona nazalost bi bila premala da ga izlijeci zato prvo ponudi ocu da se educira i naravno suoci ga sa istinom jer ona oslobadja a nakon sto on odluci s cim ce se lijeciti tu dolazi tvoja uloga da mu pomognes i budes potpora ma kakav god rezultat bio..

Pomozi ocu na nenametljiv naci da odabere svoj put i kad ga odabere ostalo ces rijesiti vjeru mi jako lako
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
uvjek je kljuc u pacjentu akoonnevjeruje uljek i ne vizualizira svoju pobjedu nad bolesti i nema motiv za zivjet nece mu nista nasvjetu pomoc ako je obrnuto postoji cak i mogucnost samoizljecenja a kamoli uz neke ljekovite substance
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
phoenix55 je napisao(la):
Ovo sada ispada koda sam glavni negativac, mislim nisam mu nista slagao nego rekao samo da se bori i kakva je situacija. Jedina razlika između mojih riječi i doktorovih je da sam ja rekao da je doktor izrezao malo raka, a u biti nije. Neznam kakva je tu negativna energija unešena? Ostalo sam mu sve rekao, i jasno mu je da svaki dan može bit zadnji, ali nit nemora. Ako mi savjetuješ da mu kažem "tata mrtav si čovjek za toliko i toliko mjeseci" mislim da to stvarno nije nikakva pozitivna istina koja može pomoć u bilo kojem smislu.
Nisam ja nikako rekla da si ti negativac nego samo to da mu kaži istinu koju ti nisi. Rekao bi ocu da nisu ništa uradili i da treba nešto poduzeti da se stvar rješi a šta če biti kad če mu lječnik kazati da nisu ništa uradili. Ne pričam ja o tvojoj negativni energiji nego od oca to dobiješ od straha, neznanice šta kako i presingi od lječnika i loše osječanje posle medicinskih tretmaja i to je to. I netrebaš ocu reči mrtav si za.... nego mu kaži da ga voliš i da bi želeo da on nešto napravi oko toga rak nije smrt ako bolestni tako odluči placebo varianta radi svoje. I neka živi za danas ne za sutra svaki dan je novi dan i svaki dan če mu biti bolje. Nismo sad bitni ne ti ne ja nego tvoj otac slobodno ga pitaj šta on misli i šta on želi pa češ dobiti odgovor i tako se ponašaj posle prema njemu i mu pomogni do zdravlja za kojeg se je ON odlučio.
Pazi na sebe.
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
ja sam se iz istog razloga pridruzija ovoj lipoj zajednici, necu reci na zalost.
djelovali smo na svim poljima, kako je staroj na jetri svi biljni preparati za jetru su u funkciji, stroga djeta, prestanak unosa secera, masti i svih ostalih govana (doduse ono sta si pitao za spek, slaninu, ako covjek voli ponekad ga iznenadi znam da je to lose ali da digne moral tako stari uzme majki burek od sira posli pregleda cisto da osladi ona dusu i tilo)
ulje sam napravija isti tren cim su posumljali na rak, je da je od vutre sa ulice ali kako god djeloat ce, makar umanjeno.
sta mogu primjetiti je da vec 3 tjedna stara ne uzima nikakve ljekove, do sad je dneno zanla piti po 3-4 ibrufena za reumu, uzimala je svako dva tjedna teske bioloske ljekove i otopine (kao neka kemo za reumu) imala stalne bolove, otkad je ulja cak i tog ulicnog nista!!!
niti je boli nit joj trazi ljekove druge ako ni nema niceg ljekovitog u tom ulju iz ulicarke ima u maminoj psihi.
jos jedna bitna stvar je ta sta spava ko beba a to je vrlo vazno.

p.s. za samo pravljenje ulja nije sala koliko god jednostavno izgledalo, vrlo vrlo je zapaljivo i cuvaj te se

ako trebas kakav savjet pitaj
sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77

cj1980

Banned
Banovan
25.08.2012
83
14
0
43
za ulje se iskljucivo treba koristiti biljke sa visokiom THC % znaci skunk white witow 18-21% sve ispod je bacen novac i trud to je rekao gospon jack
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Daleko bolji izbor su biljke sa visokim CBD po svemu ovome sto u zadnjih par godina istrazivanja pokazuju i svjedocanstva ljudi koji su ih koristili sve dokazuje da je CBD zakon br.1 ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Malawi
18.03.2013
18
12
0
34
Čitam o CBD-u danima sad već i mogu reć samo da se valjda nakon 100 godina medicina i alternativa (iako su oboje u biti medicina) slažu da djeluje. Kako, zaštko, koliko.... istražuje se (počeli su već na ljudima koliko sam shvatio u par članaka - al znate kako to ide u znanosti sporo kao puž i naravno da gledaju kako bi patentirali to da masovno naplate, ne daj Bože da se pomogne čovjeku jer je čovjek).
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
omjer CBDa i THCa po Mr Simpsonu mora biti podjednak jer se ta dva elementa dopunjuju i kontroliraju. koliko sam shvatio iz citanja ove tematike zadnjih tjedana. znaci ne valja niti jednog previse ako drugog nema.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
cj1980 je napisao(la):
za ulje se iskljucivo treba koristiti biljke sa visokiom THC % znaci skunk white witow 18-21% sve ispod je bacen novac i trud to je rekao gospon jack
ovako ljepo cu te zamolit da prestanes sa doskočicama i nebulozama jer neznas o cemu pricas thc je bitan ali ne toliko ta biljka ima preko 600 ljekovitih spojeva canabinoida razradila ih je znanost tek nekoliko kod karcinoma su uz thc jednako vazne CBD,CBN,CBG i THCA vecinu tih spojeva sadrzi i industriska konoplja tako da se i od nje moze raditi ulje koje ljeci ali nece sedirat tj neceimati sedativni ucinak zbog niskog postotka thc-a ali ce ljeciti , neke od tih spojeva se ni nemogu dobiti u ulju kao sto je THCA koji se oksidacijom i termickom obradom pretvara u THC ,zato je bitan unos knopljine tinkture ili cak sirve biljke kako kaze Kali gore i ako nemas nista konkretno za napisat nemoj baljezgat bezveze
 

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
WEEDetix je napisao(la):
ovako ljepo cu te zamolit da prestanes sa doskočicama i nebulozama jer neznas o cemu pricas thc je bitan ali ne toliko ta biljka ima preko 600 ljekovitih spojeva canabinoida razradila ih je znanost tek nekoliko kod karcinoma su uz thc jednako vazne CBD,CBN,CBG i THCA vecinu tih spojeva sadrzi i industriska konoplja tako da se i od nje moze raditi ulje koje ljeci ali nece sedirat tj neceimati sedativni ucinak zbog niskog postotka thc-a ali ce ljeciti , neke od tih spojeva se ni nemogu dobiti u ulju kao sto je THCA koji se oksidacijom i termickom obradom pretvara u THC ,zato je bitan unos knopljine tinkture ili cak sirve biljke kako kaze Kali gore i ako nemas nista konkretno za napisat nemoj baljezgat bezveze
:respect:

Mislim da nam je najljuči nepijatelj neznanje i ljudi koji misleći da znaju znanje šire dalje neznanje,
to je nešto kao kontra-učenje.
Ja bih se složio u potpunosti s WEEDetixom i još svojim riječima rekao
da je za vrhunska ulja (ili pripravke od kanabisa općenito) iznimno bitna ravnoteža kanabinoida a samim time i sinergija.
 
18.03.2013
18
12
0
34
Shvatio sam da u svemu ovome najviše liječi znanje :D. Znao sam to i prije, ali eto opet se potvrđuje. Ima svašta napisano, i u ovoj temi par pojedinaca piše da se ulje baca u smeće ako nema ne znam 99.999% THC-a, a ulje od sjemenki sa 000000000 THC-a je poprilično zdravo za korištenje i održavanje općeg zdravlja. I još to pišete ljudima koji ovdje dolaze u gorem stanju od očaja, lako za mene ja ne gubim nadu samo tako, ali čitam temu prije malo gdje majka dvoje djece moli za pomoć jer eto što reći opće, okrutni život, i ljudi u temi pišu takve komentare da sam moderator bi ih ip banao zauvijek.

Što se tiče ulja nekim čudom ne znam kako ali došlo je do moje stare da od starog frend jedan (da se zna čovjek je dosta ovako rekao bih povezan u svemu) nakon 3 godine kiropraktičara, ne znam čega koristi ulje za kronični išijas čini mi se (nemojte me sad držat ovdje za riječ ali sjećam se da jednom kod nas bio sjedio nemože na miru bit 1 minutu odma ga boli ono krvnički). Naravno nakon 3 godine muke čovjek normalno sad funkcionira koristi ulje konoplje. E sad o podrijetlu nije s ceste nego je neko shamansko bas od koga stvarno ne znam, ali nije neko sranje jer je reko mami preko telefona odma kao da to umiruje čovjeka (mislim da on koristi jako male doze). Očito da je THC prisutan u koliko god malim količinama bio. Znam da će me skeptici sad odma napast jer nije sorta iz samog raja i jer nije provjereno ništa :D, ali jel može itko od vas reći da baš neće imati nikakvog efekta? (cilj da se makar malo bori s rakom dok ne riješim nešta trajnije).

Htio bi još druida (weedetix) ako čita priupitat o dovođenju tijela u lužnato stanje, naime ima mama provjereni recept s posla od kolege koji svom tati to već daje preko godinu i pol mislim čajem dovodi tijelu u lužnato stanje. Radi se o čaju od biljki (angelica, pelin .... sastojke ima jedna od 5 biljnih ljekarni jedva smo nabavili), cilj je isti kao soda s limunskom, ali u puno većim količinama jer je blaže. Upravo zbog ovog blaže mi je čaj draži jer čovjeku s karcinomom u samom želudcu, ne znam mislim da je malo preagresivno (ne za tijelo nego baš za želudac - za svaki drugi karcinom vjerujem da je soda + limunska puno jednostavnije).

Od svega ovog sam jedino skeptičan oko famoznog b17. Sad će me druid opet "izšpotat" :D, ali neznam postoji s tim b17 cijela industrija koja zarađuje na tome, ne znam za razliku od ulja nekak mi b17 ne ostavlja osjećaj onaj da je ispravno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb oil

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
naravno mozes sa tim cajem dobar je i ananas jest u vecim kolicinama (natrij i c vitamin sadrzi) ali uglavnom luznatost ces dic sa vecim unosom sirovog voca i povrca mozes kupitiu apoteci kapsule zovu se liquid sun (zelen psenice koji regulira kiselost organizma ima jake antioksidanse) a soda inace radena su istrazivanja gdje si direktno u karcinom ubrizgavali natrijev citrat (soda + limunska) nakon cega bi karcinom poceo odumirati,a b 17 mozes koristiti kao dopunu terapiji po meni onje tu da prvi rjesi metataze koje zude za hranom i rastom a njega ce zbog molekula glukoze prvog pojest
 
  • Sviđa mi se
Reactions: phoenix55
19.09.2012
8
3
0
61
phoenix55 je napisao(la):
Hvala grga77. Koliko ima vremena stvarno nemam pojma, baš oko toga tražim neko mišljenje ali ni sam neznam gdje. Jedino znam ako karcinom pregrize aortu da je mrtav tog trena, ali makar se neće patit. E sad ako se prema riječima doktora rak samo obavija oko te aorte (ili žila nemam sad točno pojma) koliko sam shvatio može proći i preko godina dana, može pola... Već sam napisao da je rak u biti homogen tj. drži se kao jedna cjelina nikud ne metastazira, to mi u jednu ruku daje nadu, jer ovim prirodnim metodama ako mu se blokira hrana on je samo na tom jednom mjestu (bez obzira što je velik kao dlan) i mogao bi se zaustaviti rast. A otac je fizički do operacije bio kao normalan čovjek, nadam se da ga operacija nije jako uzdrmala. Ugrađena mu je cijev da se može hranit sad normalno (to je "dvosjekli mač"), jer će mislit kako mu je bolje pa neće htjet niti čuti za išta šta mu predložimo. Uvjeren sam ako ga uspijem psihički nekako pridobit, i polagano sa čiščenjem tijela i metodama koje mi je druid preporučio da će bit napretka. U fizičkom pogledu, jedan primjer je moj deda koji sa šećerom 35 u krvi nije pao u nesvijest i doktori nisu vjerovali, a sestra koja mu je mjerila šećer izmjeri 3.5 umjesto 35 (WTF), u psihički je u dosta lošem stanju i ako to uspijem podignut na bolji nivo vjerujem da i ima šansu.

Evo samo da da spomenem da već lagano sredstva se pripremaju čim otac dođe doma iz bolnice da krenemo na čišćenje organizma, odlučit da kao druid krenem sa marelicom baš onim srcem unutra ili odma ulje. Jedini problem su fenixove suze :) Obija mi se o glavu sad moja lijenost šta sam uvijek kad smo duvali bio potrošač, a nisam probao nikad uzgojit. Mislim možda posadit ali moram smislit nešta prije toga, makar male količine da se malo navikne pa ako bi uspio nekako doći do ove mazarove sorte šta je čini se rak za rak :D da odma udari sa par zrna po unosu

Još jednom svima hvala, kad se čovjek nađe u ovakvoj situaciji bilo kakva pozitivna informacija pomaže :)
Da dodam i ja koji savjet,nisam stručnjak ali sam silom prilika u zadnje vrijeme progutao kilograme tekstova o karcinomima.
Otprilike se velika većina alternativnih autora slaže da biljne,odnosno sirova hrana drastično smanjuje uzroke i posledice bolesti.
Nekoliko je autora po vlastitom iskustvu napislo knjige i opisalo način preživljavanja,(šaljem na mail ako nekome treba).
U svakojm je od tih pristupa dijeta na prvom mjestu,od lakše do najtežim načina.Onda lužnatost organizma i detoksikacija i naravno sredstva za liječenje.Takođe, budući se radi o karcinomu želuca,dakle dijela probavnog trakta moguće su i efekti koristi od sode bikarbone,po metodi Dr,Simoncinija.
Eto nadam se i mala pomoć i velika podrška i od mene.

Pozdrav svima!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix