Karcinom jajnika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.11.2015
3
1
3
Kao što vidite u naslovu, moja majka boluje od karcinoma jajnika u fazi 3. Prosla je kroz tešku operaciju u aprilu ove godine i 6 ciklusa hemioterapije i jedva smo pregurali taj period i to vjerovatno zahvaljujući ulju, koje sam nabavila odmah čim smo saznali za dijagnozu. Koristila ga je paralelno sa ht i to u malim dozama, tako da je u vremenskom periodu od 6 mjeseci potrosila oko 15 ml. Njeni posljednji nalazi od septembra su čisti tako da sad uzima po jednu kap pred spavanje zbog održavanja postojećeg stanja i dobro se osjeća. Naravno, odmah je prešla na alkalnu dijetu na kojoj je i danas.
Obzirom da je skoro nemoguće nabaviti kvalitetno ulje po pristojnoj cijeni ja sam odlučila da pokušam sa indoor groving-om.
Zato bih zamolila nekog od članova da mi pomogne!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.825
2.698
Weed California USA
Dobrodosla :)
Drago mi je cut da su rezultati dobri i da mama i dalje koristi ulje :) Moj neki savjet je su 2 sorte. CBD sorta i neka indika sa visokim % thc-a, te jednostavno pomijesati ta 2 ulja. Oko sorti se moze diskutirati ovisno sto joj vise ili manje pase. Ako je vec probala ulja, zna mozda sto bi joj vise pasalo. Npr. da joj bi joj vise pasala neka sorta od koje si vise pospan ili od koje raste apetit i slicno. (kad vec mozes birat).
Oko growa ti mogu i ja pomoc, a ima jos puno clanova koji ce ti pomoc usput :)
Savjet je 120x120cm 600w box(4-6 biljaka). Manje od 1x1m i 400w nebi savjetovao za izradu ulja(max 4 biljke).
Evo mozes pogledat moj dnevnik medicinske cbd sorte. Ti mozes i 2 razlicite sorte stavit u 1 box
https://www.vutra.org/threads/shark-shock-cbd-600w-by-stipe.12459/
 
09.11.2015
3
1
3
Hvala lijepo za dobrodoslicu :)
Vidim da je kod Vas profi oprema a šta mislite o ovoj kombinaciji 250W MH, 250W HPS, Philips prigušnica, Philips starter, E40 grlo? Što se box-a tiče mogao bi biti max 120 visok?
 
27.11.2016
3
1
3
45
Da ne otvaram novu temu. Mama mi je imala isto karcinom jajnika, adenokarcinom netipičan za jajnike, no srećom je "uhvaćen" u 1.c fazi. Prošla je 5x kemo i sad su nalazi u redu. Cijelo vrijeme pije CBD ulje 18%CBD-a i 0,3 THC-a. Pije već 6 mjeseci, prvo 2x 4 kapi, a sada 2x1. Naručivala ga je legalno od fire iz Luksemburga. Koliko se sjećam, zastupljeni su i drugi kanaboidi. Koliko dugo može piti to ulje. Po meni bi trebala što duže, minimalno godinu dana. Što vi mislite. Zna itko?
Inače uzima i druge prirodne pripravke tipa imela, razni čajevi za detoks, svježi sokovi itd.
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Bilo bi bolje da uzima ulje sa višim postotkom thc-a. Cbd je dobar za neke upale u organizmu ali za kancerogene bolesti se preporuča ulje bogato thc-om. Ako su nalazi ok, preventivnu dozu od 0.1 ml može uzimat trajno, nema ograničenja. A za kvalitetno ulje je najbolje pokrenut svoj grow :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx and L0oD

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Cbd ulje je prehranska dopuna. Ili marketinški nateg. Ako hoćeš, da se ljecis, trebaš rso ulje ili hasis ulje. To ljeci.
 
27.11.2016
3
1
3
45
Hvala vam na odgovorima. Odlučila se za to ulje zbog dva pozitivna iskustva ljudi s karcinomom kod kojih je došlo do reemisije nakon njegova korištenja, a kako nismo mogli doći do provjerenog izvora za thc ulje. Ona je sad ok, ali treba misliti o prevenciji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan
27.11.2016
3
1
3
45
Istina, baš o tome razmišljam, ali jedino vanjski uzgoj, ali prije proljeća zbog vremenskih uvjeta sigurno nećemo moći. Zanima me s obzirom da je proška kemo terapiju i da je ona ostavila svoje posljedice bi li za nju bilo dobro da odradi cijeli tretman kako savjetuje Rick S. ili da uzima minimalnu količinu preventivno neko vrijeme, to mi je sad dvojba. Iščitat ću forum i kako sve ide, educirati se.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobro bi bilo, da napravi ceo tretman. Do sada je uzimala cbd ulje, to je slično ko da tretiraš neku upalu aspirinom umjesto penicilinom.