Kazneni zakon Republike Hrvatske + izmjene [stara tema]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Čekaj jel to definitivno da ako ne napravimo dekrim. da nemozemo u EU?

Sve više mi se sviđa EU haha:

-nema granica (znaci nema pregleda kojima mi mogu nać onaj kilo u gepeku koji vozim iz spanjolske)
-mozemo vozit aute starije od 7 godina a da su iz inozemstva
-DEKRIMINALIZIRAT ĆE NAS!!!!

A bio sam protiv EU....
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ma jao dodem tu da procitam te vijesti sto stavite i strepim kao da igram loto...neznam smjesno ne razlikuju oni crno od bijelog...majko moja...jaooo
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
"...odao je da se izmjenama izraz 'opojna droga' mijenja u 'droga', jer, pojašnjava, većina droga po svom svojstvu nisu opojne, a takva je praksa, što se tiče naziva, i u većini zemalja Europske unije."

eto, napokon da netko napiše u novinama ispravno. Trava nije opojna droga i kao takva ne može biti na dotičnoj listi.
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
ja ću rađe bit u ilegali ovako, nego bit u EU pa dekriminaliziran... ako je to jedini razlog zašto bih prihvaćao EU onda sam stvarno licemjeran.

Inače, meni se općenito gadi cijeli svijet, SVE vlade, države, organizacije i raznorazna tijela. monetarni sistem, načini proizvodnje i politika proizvodnje (tipa, složi nekvalitetno da što više kupuju), oglašavanja i exploatacija što dobara što ljudi.

Sve me više drži da idem negdje gdje zakona nema, gdje je samo pitanje hoću li jesti taj dan i dal će mi biti toplo za prespavat. Ne želim dizat kredite i tako podržavati bankarski i monetarni sistem... jooj, odlazim u offtopic. sorry!
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
dobro si to reko identicno se osjecam ja, ali u eu cemo uci htio to narod ili ne bio refrendum ili ne, jer ako bude referendum i bude odbacen eu ce zatraziti da naprave novi i nakraju ko u irskoj lazirati i uci cemo tako da nemojte se osjecati "posebnim" sto ce nam (ako uopce daju) izbor hocemo uci u eu jer koji god odgovor zaokruzili konacan ishod ce biti DA! i ja sam u offu, al da samo jos komentiram izjavu Jadranke nase drage da ona ne razlikuje lake od teskih droga, je ko da netko kaze da nerazlikuje krusku od jabuke
 
17.11.2009
13
2
3
115
Dragi Bijelac!Zasto vadis prastare zakone,koji vec imaju cijeli niz izpravka?Ako si nepismen,se radije ne javljaj ili stavljaj aktualne informacije!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Sutra imam sud.

Dal smijem mjenjat iskaz na sudu koji sam dao u murji? Ne previše samo jednu bitnu sitnicu, da nije bila prodaja za pare nego prijatelj prijatelju dao.... To je to.

HITNO!!!!! xD
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Sudu nisu bitne izjave na muriji,policiji daš jedno izvješče da ih se riješiš a sud jr priča potpuno za sebe,složi drugu priču,naravno,najbolju za tvoju obranu i dokazivanje nevinosti.Ovo je u hr,mislim da je i u drugim državama isto.
Uglavnom,priču koju počneš na sudu drži se nje i nemoj da slučajno drugim mogučim svjedočenjem nešto promjeniš.Ne spominji im izjave sa policije jer ih ne zanimaju i nevažeče su na sudu!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Ajme, ljubim te....

A npr, AKO (jaki skeptik i pesimist sam xD) ovi na sudu predoče moju potpisanu izjavu iz murje u kojoj sam reko da sam prodao, a na sudu tvrdim da sam DAO (velika je razlika nebiste vjerovali), što da onda napravim, čuo sam da mogu reć da se ne sjećam, ili da sam prisiljen ili nešto treće.... Jel to istina što sam čuo?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Opet ti kažem,na policiji možeš kazati da si dila ali na sudu to ne važi!!!
Policija je u državi pomočna vlast,ali ona ti ne sudi,to je sve šta trebaš da znaš.
I zapamti da ih jednostavno ne zanima šta si reka na policiji,ok,ima radoznalih ali priča sa policije je nevažeči dokaz za bilo što.
SUD ti SUDI i pripremi svoju obranu i budi koncentriran i priseban,nemoj da zastaješ i pokušavaš da se sitiš priče koju si smislija,neka sve bude kratko,jasno i sažeto,i neka zvuči kao istina:)
Sretno:)