Kiksevi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

TotalUnderground

Aktivan Član
03.11.2008
64
6
0
35
pushimo drug i ja poveci joint,bash neke dobre trave na balkonu...bila zima padao sneg,predivno..uglavnom popushili malo vishe od pola i slozhimo se da nam je dosta,bash je prejebena trava bila,ona shto puca posle treceg cima..pita on mene kako cesh ugasiti sad to,poshto bacati tako neshto je svetogrdje..ja sav vazhan umochim u sneg dignuvshi levu obrvu ko onaj iz one serije JAG,i stavim ga u dzep od duksa..udjemo unutra i gledamo neki smeshan film,obojica umiremo od smeha,kad ja osetim neshto chudno smrdi,pogledam dole,kad vec kasno,rupa na duksu je vec bila 2 cm u prechniku..krenem u panici da tresem zhar sa sebe,a drugar me gleda i manichno se smeje..hehe,good times...
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Ma jas sam jednom doma došao naduvan i izvadio iz frižidera nevenovu
mast i namazao na kruh mislio sam da je med...skužio nakon 2 griza.

Isto smo jednom duvali i frend ušo u gepek kao da duva unutra i mi zaboravili na njega
lupo je po gepeku al muzika je bila jaka...al sve na kraju uredu bilo bio nekih
5 minuta unutra.

Sjećam se kad sam doma jeo sa starcima naduvan i u jednoj ruci imao kruh
a u drugoj vilicu i zagrizo u vilicu umjesto u kruh...

Joj koliko mi se znalo puta desit kad pušimo čitavuz većer pa ostavim
pljugu u pepeljari i zaboravim na nju.

Jedanput sam ugazio u bazen za djecu bio sa ženskom i bio malo mrak
nisam je nikad cuo da se tako dugo smijala he he
 
15.04.2009
25
0
0
45
svi kiksevi koje sam napravio na vutri i zbog nje su mnogo ozbiljnije prirode, promaseni putevi u zivotu, znaci koje nisam opazio na vreme, samo potpirena zelja ( u mom izopacenom mozgu) za jacim , tezim...........sve u svemu sranje.....ali mnogo je volim, tu Maru Jane, i ne ostavljam je
 
13.01.2009
32
0
0
33
eee geronimo, a kad si pao sa stabla sva puta u roku od pola sata hahahaha. on na stablu a mi ga gadamo kamenjem naduvani ko zvijeri...
a kad smo naduvani pili kavu, jeli hladnu janjetinu i zapalili topa, to je bilo najzesce huhuhuhuhuhuhu