Klica stagnira

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
Evo ovako vjerovatno je netko imao ovaj problem, ako je znam kak mu je!
Fino ja natopio za početak 2 sjemenke, jedna proklijala u roku 2 dana, druga ništa ništa ništa..
Ova prva koja je proklijala izbacila klicu svega 3mm i fino ja to stavio u zemlju.. ova druga i dalje ništa.
Prošlo 5 dana od kako sam posadio u zemlju i nije meni dao vrag mira isčupam je sjemenku van(jer ništa nije izlazilo iz zemlje) a ona isto kak sam ju i stavio. Druga sjemenka nula bodova i dalje.
E sad, stavio ja ostale 3 sjemenke na klijanje i opet 2 sjemenke u roku 2 dana klica oko 3mm staljam ih u zemlju, ovaj jedna sjemenka ništa.
Danas kak je prošlo opet 5 dana popi*dio sam i izvadim obje van, jedna klica se smežurala a druga isto kak sam ju i stavio.
Sjemenke su fem 5 komada skunk #1 od sensi seedsa.
Ja ću da se besim!!!
Nisam početnik radim sve isto ko i inaće.
Evo slikica pa vi meni recite
Hvala!

 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
ne znam drug, al ovo mi jako cudno izgleda, kao da je obmotano nekom sluzi... ne vidi se uopste jasno semenka i srafura, samo se cakli kao da je u nekom zelatinu??? klica izgleda zdravo, ali sve skupa pomalo neobicno, meni tako nikada nije ispalo
2qsunhl.jpg


edit: kod mene to uvek izgleda ovako, nikako zamuceno
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Izgledaju kao da su trule.

Ma ne valjaju sjemenke... ili ti je temperatura u prostoriji preniska, trebala bi biti oko 20 stupnjeva. Moje sjemenke na ovim niskim temperaturama jako slabo klijaju.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
imao sam sličan problem sa sjemenkama,klica bi krenula ali nikako nije napredovala.razlog je bio niska temperatura u prostoriji.stavi na tanjurić vatu,natopi je vodom,stavi sjemenke,prekrij vatom,poklopi drugim tanjurićem,sve to umotaj u krpu i stavi na kućište kompjutera,proklijat će...barem je meni tako uspjelo.
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
drugovi bit će da je do sjemenki :(
temperatura mi se ispod 25 u kući ne spušta a ne prelazi 30..
još sam stavio kak inaće stavljam, znaći isto:
keramički tanjurići jedan na drugog, ubrusi bez mirisa (oni sa mirisima znaju biti otrovni za klice tak sam čitao), natoljeno vodom, sve to kraj hi-fi linije koja grije oko 30 stupnjeva, ubrusi su taman između 28 i 33, ne može se reć da su na toplom a bome ni na vrućem
piši kući propalo...

Edit:
Da, PowerSeed, kad su sjemenjke došle prvo sam imao veliki upitnik iznad glave jer su sjemenke sive, male i jednostavno čudne...
i da, kao neka sluz da je.. ma loše loše..
stavio sam ih natrag na ubruse nek budu na čistome još neko vrijeme.. ako ne krene imao sam peh
inaće dok su bile u zemlji temeratura je bila više od 30 stupnjeva i čaša drito ispod cfl-ke (isto kao i do sada)
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
mogu samo reć hvala
ne znam dal da dajem linkove, bolje neću
sensi seeds iz UK, kupio na frendovu adresu, došlo mi zamotanu poštom u čokoladu
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Fino ja natopio dve sjemenke.......meni se cini da je tu problem..proklijale su ti u vodi i podavile se ...jednostavno
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
nije to sigurno.
radio sam isto kao i do sada, a nije da pliva sad u vodi, teško objasnit..
uglavnom viđao sam dnevnike gdje ljudima doslovno u vodi prokliju i rastu dalje, tako da nije to..
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
moze biti da seme nevalja ako mi neko veruje uzeo sam dve semenke orange bud u kuci mi je 22 stepena reko stavicu ih da proklijaju pa nek rastu na prozoru

nijedna nije proklijala otvorila se i stoji popizd.. sam imam jos 13 ako tako bude sa ostalima bice super i primetio sam u pakovanju LSD da je jedna semenka belicasta nezrela valjda
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
jao pa šta je ovo
meni su skroz sive, male i bez mrlja, pruga
kao što veliš not smoke kao da su nezrele
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
Alo drugovi!
Znate što ima novo?
Ne! Nisu one nastavile rast, ni jedna!!
Ali zato onu jednu što sa DOBIO na poklon uz tih 5fem proklijala u VODI za manje od 24 sata...
Ono sjemene od skunka #1 NE VALJA. Znaći ako vam se svih 5 otvori izađe klica i stane, sjeme ne valja.
Proklijalo mi je sjeme u vodi (nije se utopilo :p ) i to skunk 47 fem.
Pošto volite slikice, izvolite! :)





 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Piši im da ti nisu valjale sjeme, a da si sve radio kako treba, ja znam nekoliko slučajeva da su im poslali opet bez plaćanja... A ti očigledno nisi n00b, znao si šta radiš... A tem. ne može biti visoka ni na 30. Nama jednom ostale 'menkice u termos boci (zatvorenoj), i proklijale u autu na najvećem suncu ljeti (50+°C) :D hehe Tako da je očito do Sensi Seedsa... možda zabuna neka, možda nešto gore, ali ugl. ti njima javi da ti nisu krenule ;) Ako ništa radi feedbacka :)
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
Ako je tako onda ću im javiti sutra! Hvala na info!
sutra će i biti 3 tjedna kak sam ih dobio.. Mislim ironije, free sample kao promocija, uspije, a ove plačene ne uspiju.

Pošto prijašnji post ne mogu editirat valjda je vrijeme prošlo za to, pa bi se nadovezao na njega, moderatore bi zamolio da ga spoje, hvala.

Evo odgovorili su mi, skratit ću priču:
Pozdrav!
Žao nam je što ste razočarani proizvodom,
ali kao što znate i mogli ste pročitat na našim stranicama
sjemenke su samo kao suveniri ili ukrasi
te nisu namjenjeni za druge namjene ( onak mislim si p vam mat šta onda imate fem i reg sjeme, da ga gledam i vidim se?!)
Ukoliko i dalje niste zadovoljni, molimo vas da nam pošaljete paket natrag
a mi ćemo utvrdit da li ćemo vam novo poslati ili ne.
Hvala na razumjevanju. (nemam razumjevanje)

znaći 5 sjemenki skunk #1 su mi propale, osušene i sad da plačam poštarinu do tam jer poštom bude putovalo bitaj boga i jel bude uopće došlo...
i onda još biti na milosti i nemilosti ovih prevaranata.. ništa od toga
ali ova jedna jedina free skunk 47 lijepo napreduje, već ima listove, sve to u 3 dana...
razočaran sam ali opet sretan što je jedna uspjela, samo da stvarno bude fem kak piše i nitko sretniji od mene
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
mozda da kazes preko koga si porucio da se neko drugi ne zaleti tamo na skunk ako im je takva serija, bez linka, necemo shvatiti kao reklamu, pre moze biti antireklama;)
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
ako je tako onda ću kao upozorenje staviti
cannabis seeds bank iz velike britanije, preko njih sam naručio
skunk #1 fem je od sensi seeds kao uzgajatelja
a free sjeme skunk 47 fem je od world of seeds također kao uzgajatelja, brenda
a ovi kao dobavljači mogu biti krivi jer nisu pregledali sjeme, koje napominjem se iz aviona vidjelao da nije dobro..
no tko zna što su ONI meni poslali točno, možda zeznuli slučajno možda namjerno.. jer čudno bi mi bilo za hvaljeni sensi da zahebe,
a ovaj world of seeds za kojeg sam čitao da nije baš nešt drag, da mi sjeme proklije tak brzo i vidi se na njemu odmah da je to to, zdravo i sazrijelo

ispričavam se što se ponavljam stalno, no ipak novci su bačeni na nešt što nije uspjelo, no mazit ću i pazit skunk 47, dobro došla je i ona :)