Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2012
3
0
0
33
Greenpower1 je napisao(la):
A pod kojim je svijetlom? 30 dana je previše, u dobrim uvjetima 2 lističa izvire za max 7 dana.
Na suncu su, outdoor. Biljcice su pocele rasti (nekih 5-6 cm) ali na vrhu su samo 2 listica, to me pomalo zabrinjava :/ redovno je zaljevamo (svakih 2-3 dana)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Treba im direkt sunca, npr. prozor nije dobra kombinacija. Treba im i dobra zemlja, treba puno toga:))
 
05.03.2012
15
0
0
39
prekjucer presadio na jedan suncani proplanak :) 4imaju potencijala, 1izgleda slabasno..
samo iskopao rupu dubine cca 30 cm..
pozicija je takva da je sunce cijeli dan, nad. visina cca 1000m, vjetar umjeren/jak..
brine me samo sto dok sam kopao iscupao hrpu zila..
early girl je u pitanju..
4 nove zasadio prije 4 dana, drugi listovi izasli, trazim im utociste..
svaka sitnica i prijedlog dobrodosli. hvala ;)

badmadmax je napisao(la):
5, sve proklijale, prije 7dana ih stavio u case, kuci su na prozoru, nemaju sunca-idu previsoko (mislim) dvije su preko 10cm,
ne znam da li im je rano za van jer mi je zao da se muce bez sunca..
slike dok nadjem kabal..
neki savjet?
jos nesto, imam mogucnost da posudim hps 400w, pa kontam da ih stavim pod hps dok su jos kuci... ima li smisla?
hvala unaprijed!
 
05.03.2012
19
12
0
32
@ Patomaxx : koje boje je biljcica? jel bleda ili tamnije zelena? nije mi jasno ni da ne raste,ni da se nije osusila..
 
02.04.2012
3
0
0
33
Greenpower1 je napisao(la):
Treba im direkt sunca, npr. prozor nije dobra kombinacija. Treba im i dobra zemlja, treba puno toga:))

Redovno ih obilazim, zaljevam itd.. btw zemlju sam pokupio iz šume (ima humusa), dodao sam malo gnjojiva (umjetnog đubriva) al' skroz malo i cekam rezultate... :D

Pappi je napisao(la):
@ Patomaxx : koje boje je biljcica? jel bleda ili tamnije zelena? nije mi jasno ni da ne raste,ni da se nije osusila..

Svijetla zelena boja.

Hvala svima na odgovorima i savjetima :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Ja se ne bih nadao puno...snijeg,ladna jutra vjerovatno,pripremi se pa u istu rupu zabodi drugo isklijano sjeme...ima još vremena ohoohhhhooooo.No nikad se nezna,možda i preživi,mada eto...sumnjam.
Ali neka ti to bude jedno iskustvo za drugi puta.Znači,planina,sve je moguće...nemoj se žuriti sa sadnjom.Neka fina indica od 6-10 mjeseca postane prava ljepotica.Vjeruj mi:icon_lol:
 
05.03.2012
15
0
0
39
problem je sto je to cca 25km od grada kroz jedva prohodni teren, a onda jos koji km pjeske pa je to svaki put mala avantura..
preostale 4 sam stavio da prokliju 3.05. i jos uvijek su u casi ne znam sta da im radim.. spale su i uveli se, nemaju sunca kuci.. a jedino da otkopam snijeg pa ih stavim..
temp preko noci bude 3/4 stepena..
 
26.04.2012
10
0
1
38
pozz mozel mi neko pomoci ,biljke mi odavno procvjetale ali nece da pozuti cvjet stoji u mjestu vec 15 dana da li trebam pokidat neke sporedne listove ili sta da radim?
 
26.04.2012
10
0
1
38


---------- Post added at 12:57 ---------- Previous post was at 12:48 ----------

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting





---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 12:57 ----------

evo ima 15 tak slika na linku pa ako mi moze pomoci neko da mi kaze sta da radim vec 15 tak dana stoje u mjestu ove bilje ove bjele dlacice nece da pozute a odavno su vec procvjetale biljke
 
26.04.2012
10
0
1
38
koliko ima do kraja ?

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

ovo mi je prvi grow tako da nemam nesto puno iskustva

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:56 ----------

kako sam se nado dobro je ispalo
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.464
3.198
Bekaa Valley
pa ne mogu ja to da znam, to bi morao ti da znas, zavisi od sorte i od toga kada je uopste pocela da cveta, koji joj je ovo dan cvetanja... mislim da ti ostaje da pogledas trihome ako imas cime, ili skini manji vrh pa probaj, nekako ces vec morati doneti odluku kada da skidas... ne znam kako si se nadao ali izgleda to sasvim ok, samo bi steta bilo skinuti pre vremena