Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Ne žuri. Treba 3-4 dana u idealnim uvjetima kad je toplo i sve ostalo ako je 1cm ispod zemlje. Sad je hladno pa treba malo više. Ako previše prođe (7 i više dana) vjerovatno če sve istrunuti.
 
31.05.2013
12
0
0
znaci 6 dan je i jos nista..napokon prvi dan sa vise sunca..sad je voda ishlapila dosta al mislim da sjemenke kad su imale dovoljno vlage nisu mogle zbog hladnoce a sad nemaju dovolno vlage da proklijaju..da zalijem ili da cekam jer sam procitao da en zalijevati dok stabiljka ne proklija van..
 

boli me ufo

Aktivan Član
03.01.2012
57
25
18
54
znači...idući tjedan idem na sajt..posadit...za sada su biljke u jogurt čaši.. pod 4 cfl 23 w.....zaljevam iz slavine bez provjere ph... mislim da bi to mogo bit problem..al možda mi neko pomogne sa komentarom ipak... biljke su stare možda 3 tjedna..dvije imaju već par žutih listova..??
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Biljke stare 3 tjedna u jogurt čaši :signs053: . Ne žute ti zbog Ph nego zbog toga što su u jogurt čaši od dva decilitra a stare su 3 tjedna. Do idućeg tjedna nevjerujem da će ti preživiti. Presađuj to van čim čim prije tim tim bolje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
31.05.2013
12
0
0
i opet ja.znaci..pojavili su se listici..al oni su doslovni prirubljeni uz zemlju..nema stabiljke ni nicega?oce se to potegnut gore ili ne?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ima stabljika,samo ju još ne vidiš,neke stvari možeš i logikom zakljuciti kako bi postojali listovi ako nema stabljike iz koje bi rasli...mislim ono...bez zahebancije cannabis je samo biljka....vjerovali ili ne.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
07.05.2013
15
0
1
držao sam 6dana u vlažnoj maramici u tanjiriću poklopnjenom i preko dana iznesem napolju da bude toplije voda iz česme i nije se otvorila semenka posle sam grickalicom malo načeo koru ima 2 sloja do belog,, otvorio je i ostavio i počela da se otvara da li treba voda da se meri da ima 5,5-6,5ph da bih se otvorilo seme da li u zemlju substral može da ide kokosova vlakna
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Najbolje ti je napuniti plastičnu čašu od pola litre zemlje i namočiti je dobro. Staviš sjemenku na vlažnu zemlju i prekriješ s 1cm zemlje fine i prosijane(može se prstima izbaciti krupnije stvari daščice itd) i navlaži to sve prskalicom(kao ono za stakla čistiti u kulanstvu) jer to ne "razara" zemlju" pa če sve ostavti onako kako si posijao.
Sve je ovo opisano več u ovoj temi i važi za kupljeno sjeme. Ova vulgaris iz vutre ne valjaju uvijek, ne smije pucati pod prstima.
 
10.12.2012
2
0
0
45
Ako ti se neda nemoj ni radit.koliko sam se ja nacitao napitao i ne skitao:) u casu vode je najbolje,u salvetu 90% da ce uspjet a u zemlju duze treba da proklije i najnesigurnije.ako si kupio sjeme,nije djabe jedino ako imas para pa se igraj.ako si sjemenku nasao ispod ormara boli te.po meni nije neka razlika ako je stara ali je nemozes drzati ispod ormara.bez uvrede,vidi se da si dalmatinac.e;)
 
07.08.2011
35
3
8
58
nabavio (kupio) tri menke automatika.koliko trebaju biti u mokroj vati (kutijica)da bi pustile klice?sada su dva dana.trebaju li biti na suncu?

p.s. u svibnju domačica u vati pustila korijen za tri dana (bila u sobi)