KLON

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
hehe dnevnik je sitan al će biti dinamitan :)
držim ga pod lampom i pokriven je sa pola odrezane boce plastične, prozirne.. i špricam ga vodom, naravno, možda bi mineralna bila bolja?
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
he he he ne fantaziraj...hahah to nisam chula pun k.
ali bash tako..ne fantaziraj..cista voda...eventualno svako toliko mozhesh dodati malo peroksida...vishe kao blagu dezinfekciju jer je podlozhno svemu i svachemu-ipak je su i vlaga i temperatura visoke...ali..ako ne znash dovoljno o tome i sa tim..bolje nemoj fantazirati ni sa tim..
( kad poshpricas biljchice..prije nego ih poklopish..tada mozhesh lagano orositi i unutrashnjost tog prozirnog poklopca )
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
zv: upravo to i radim, pošpricam ga i unutrašnjost boce isto.. orošena je boca od vlage stalno.. mislim da se korijen već primio, inače bi lišće povenulo i objesilo se
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
nema sanse da ti izbije koren bez klonexa i necega pre 8 dana!!!!!!!!!!!

pazi pitane uopste dali ce krenuti nemoj biti ubeden toliko moraju biti uslovi brutalni ,a vidim ne drzis to poklopljeno da ima vlagu 90 al sretno!!!

treba da ga prskas 3x dnevno po listovima i da je 24h pod svetlom to znas!!!!
 

petarpan135

Aktivan Član
10.01.2012
184
30
28
ne slazem se sa tobom not smoke,izbija i bez clonexa,ja grancic stavim u vatu zalivam da bude vlazna prima se bez problema,moze i u sundjeru da uspe i to sam probao,naravno ne nagovaram nikog da uradi, ovako samo kazem da uspeva bez problema,i njoj ce da uspe ovaj glavu bih smeo na panj da stavim,samo neka zaliva lepo i neka ga prska nekakvom prskalicom nekoliko puta dnevno,njoj to nece da bude problem jer joj je prvi grow pa ga nadgleda 50x dnevno. :icon_lol:
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
hvala na podršci petarpan, vječni dječaće ;)
nije istina da se bez clonexa ne može, jedino se prije zakorijeni... ja imam svoju metodu, pa ćemo vidjet da li valja... i naravno da je klon poklopljen kao što sam ranije i napisala.. špricam ga po nekoliko puta dnevno i pod svjetlom je
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
hahahahahha e mala nasmeja me dobro dok sam citao ovo :D
Srecno sa tim klonom imam ja jednog klonica BB vrsnjaci su samo sto je moj skinut 10.dan cvetanja!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: m@l@

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
uništila sam klončića jadnog ..šmrc.. dobro se držao dok mu nisam listove odrezala i ostavila samo par malih listića... nakon toga je počeo rikavat.. niš od toga
 

m@l@

Aktivan Član
18.12.2012
186
121
43
49
ma nemam pojma, možda od previše gledanja filmova šta sve ljudi rade.. pojma nemam.. uglavnom, nešto ne valja, osjećam to