ko je samo na vutri???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
01.10.2008
28
1
3
50
Liker sa kokosom je zaista dobra kombinacija. Medjutim slicna je stvar kao i sa vinom nemoze ga unositi u velikim kolicinama,(crno suvo) to je vise za pijuckanje-opustanje.
Slatkise izuzetno retko jedem iako se oni fantasticno dobro slazu sa travom.

Ovo sto sam napisao odnosi se na dobru travu i veliku kolicinu alkohola.

Kada pijete alkohol to traje satima, i vase stanje se menja iz sata u sat. Kada izduvate dzokavac za 15minuta ste :smilie_vampire:
Zbog toga dignete se travom, grlo vam je suvo i polako ga vlazite alkoholom.
Prvih 60-90 minuta vas drzi trava, a posle toga polako preuzima alkohol. Jedno vreme je kombinacija ta dva, i na kraju posle 5-6 sati vi ste samo na alkoholu.:thankyou:

Naravno da ovo zavisi: sta pijete i kojom brzinom. Posto vas alkohol polako preuzima poznavajuci sebe vi mozete da kontrolisete brzinu unosa, a samim tim da izbegnete: povracanje, mucninu, prebijanje i sve ostale negativne stvari. Kod alkohola nije problem ako popijete dva gutljaja vise, a kod trave to moze da bude.

Ukoliko kunzumiranje alkohola merite casama, onda je sve jedno. Stvar je ukusa ko kako voli. :drink:

P.S.
Jedna od najboljih kombinacija:
Vutra+zena koja vas voli
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
uf aj nemogu zamisliti da pijem ijedno tak piće s mlijekom, nisam nikada probo ali mislim da bi se pobljuvo instant, ne pijem ni inače mlijeko nikad jedino sa flipsom ga konzumiram neprerađenog a ovak popit nikad tak da vjerojatno zbog toga
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Opet razmišljaš isto : ) probaj pa javi kako je, garantujem ti da ćeš se oduševiti kakva je kombinacija za duvku! Naravno, samo iz glave izbaci to da je ukus sranje jer možeš sebi pokvariti užitak, mada čak ne verujem da je to moguće s obzirom da je kombinacija vrh :D
Dakle, OR kokos liker + mleko 0.5%, što manje masti to bolje ide uz ovo :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma mogo bi probat ali kad ti kažem ne volim mlijeko i ne volim alkohol pa kak bi onda kombinacija mogla biti dobra.
Kontam si da nisam čašu čistog mlijeka popio od kad sam bio vrlo vrlo mal

Ali da dođem u priliku probao bi zašto ne ne može biti nešro toliko strašno makar ne volim sastojke
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
a ima ljudi ali većina ih koji ne vole mlijeko ga ne mogu piti(mislim da je to neki mutirani gen zbog kojega ne podnose laktozu ili tako nešto)

Moja stara bi se naprimjer pobljuvala da popije mlijeka ali jede sve mliječne proizvode dok meni nije tako strašno ali nikad ga ne pijem i ne leži mi nešt, preferiram jogurt. Ali ga s nekim stvarima poput flipsa(unikat sam skoro po tome) jedem samo tako nepromijenjenog
 
01.02.2009
0
6
0
38
trenutno ni na cemu, nestasica xD
jedino da pocnem motat listove difembahije...
 
31.01.2009
15
0
0
38
Džidžadžojac je napisao(la):
Prvi put čujem da neko ne voli mleko :O

Evo da i drugi put cujes :)

Mliko i sve produkte i nusprodukte mlika nikako i nikad.... Ne samo zato sto ne volim neg zato sto radi sranja....


A sto se tice topica.... trenutno nista....cekam nekih misec dana da frend donese :D

i da,zasad i do sad nis drugo osim trave...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.