Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.336

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
sto se mene tice, nasi kiosci i ne nude neki poseban izbor, sto se tice listica Hempire king size su mi se svidili, papir nije toliko proziran lako se mota u njima i okus papira nije toliko jak kao u drugim rizlama po meni, ima ih u onim enjoy pakovanju.
od rola su mi sivi rips najjaci, ali nema njih u kioscima u blizini mene pa mi je rs najbolji od ponudenih. a u hici plavi ili crveni smoking.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
valjda tako misli...jer smoking srebrne u roli i rs crvene su iste po širini papira, tj. taman za one ljude koje voli duže a tanje:bong7bp: a u tankoći, ima par rizli koje definitivno konkuriraju smokingu po kvaliteti, definitivno na istoj razini
 
27.09.2008
7
0
0
42
Frula je napisao(la):
eee jel ima tih za kupit tu u hr?


Bilo ih je u smart shop-u u zg-u. Ali ja ih tamo tražim već neko vrijeme i nikad ih nema, uvijek kaže da će naručiti.
Sad je navodno dobio pošiljku robe, pa bi ih moglo biti.
Nadam se...
 

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Rizla + zakon, pogotovo ona king size original, a ona crvena mi je najgora rizla sto sam ikad probo bljak, predebela.Smoking su odlicne a i ocb nisu loshe.Jbg ukusi su razliciti neko voli siru neko uzu neko kracu neko duzu :) ,ja uglavnom svaku rizlu suzavam kad duvam solo il ako je ne suzavam motam "marley-a" pa onda vishak papira izgori.Trenutno imam plavu Rizlu+ i Smoking crnu rolnu koja se pokazala odlicnom, a posto nisam nigdje na njoj nasao da pishe koliko je duga jel zna neko mozda ?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
juče ih baš dobio na dar:) upozno jednog lika i čovjek ih fino izvadio, baš tu rolicu...odma reko da po' metra:icon_mrgreen:

Nego, da kažem jednu opservaciju, kako bi se reklo, u ovih par dana osobnog života i pušenja na te rizle... smoking je da su među najtanjima, da se u njima rola perfektno, da imaju odlično ljepilo...ali jprije par dana ih nije bilo u dućanu, kiosku, i frend kupio rips bijeli...deblje rizle ali okus je savršen... to mi inače i potvrda brije, jer više preferiram rizle od konoplje...okus im je jednostavno predobar, uopće ne guše dim i ok gore...tako da po okusu pušenja, šta je isto jako bitna stvar, rips bijeli mi definitivno bolji od smokinga puno puta...čak sam primijetio da smoking baš zbog te tankoće, biće da kiksa na tom okusu jer ga moraju kemijski više obradit:)
 
19.05.2008
47
4
0
42
Ja sam ovak praktican covjek,tako da su mi naj bolje....to vam je ono ko diskusija izmedju M16 i ak-47 kolko god bio m16 precizan i ljep ak-47 ce uvjek bit prakticni i bolji...Ocem ja lol :) :D =D =)....

MAKE LOVE NOT WORLD OF WARCRAFT!!!!!