Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.337

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
istina:) nema boljih filtera od tvornički izrađenih:) uvijek tražit od čega, rezuckat, kidat, palit, ravnat...a ovako, zbilja, praktično i funkcionalno, nadohvat trzave i željne ručice:ridinghorse::icon_lol::sun2: a i nisu loše, dobre su to rizle, dapače ;)
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
meni najbolje pasu gizehice... a i znam di ih imam uz put za 5kn....
tanka full, a opet siroka za manevrirat. to sta ima papira me ne smeta jerbo motam ekoloste (naopacke, slovenke, kak to vec ljudi zovu). al glasao sam za rizla+, naravno rola. nije da je nesto, debela je, ljepila nikad.. ali sentimentala... to mi je bila prva rolica sto sam vidio.. ono ima valjda devet metara,, pusis tjedan dana... znalo se desit da jedva zatvaras kutijicu kolko je debela... steta sta ih nema vise.. vidim po ovim postovima da bi se i dalje dobro prodavale... moj susjed prosle godine naletio u jednoj benzinskoj na zaostale zalihe i kupio svih desetak komada.... umrli smo mu od smjeha..
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ne znam, ja sam navikao već duže vrijeme Smoking, (rolnu) DeLuxe (crna mala...) iako više volim rolne (bilo koje) nego rizle... :)
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
sad ovih zadnjih tjedan dana sam bas obracao paznju na rizle, i po meni zlatni smoking i plavi odlican na brzinu na napolju, a kod kuce ocb mini, malo papira i ja uvijek idem na duzinu jointa nego debljinu, a i nisam toliki obozavatelj rolni...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa baš ako voliš duže a ne deblje, onda bi ti trebalo rolne odgovarati.... Meni onako su duži prsti, i smotam joint i do 15cm, extra ravan, i kad smotam u rizlu, isto ko da sam minijaturni joint smoto (od dva-tri dima) mislim, takav osjećaj ono imam...
Zato rolnu izvučem koliki hoću joint :)
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
Z+

Rizla +
S njima počela, i uvijek se vraćam na njih.
Nostalgija valjda.

a ni one pARTy IN hoUSE nisu loše
:vb_kez:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
u zadnje vrijeme zamijenio crnu Smoking rolnu sa Rs-om i bijelim Ripsom... primijetio da smoking mora imat neku šemu, čim tolko tanke...kad se puši, rizle su kiselkastije, kao da mi na neku kemiju baca...tako da se od njih pokupio, iako mi i dalje ostaju među naj rizlama...al nekako mi sumljive i taj okus... Rs, kaže frend, ja tu već nisam osjetio, mi nekako draži sad od smokinga...tu su negdje i po tankoći i po ljepilu i po rolanju...al mi okus nekako bolji od Rs-a...il sam samo zabrijo... šta se tiče pak bijelog Ripsa, meni inače oduvijek zege od konoplje imale bolji okus, to se daleko osjeti, nenormalno je kako se mogu duži i ukusniji dimovi uvlačit sa rizlom od konoplje...jedino šta su definitivno predebele...al sve ostalo, sasvim super:)

Također, prije tjedana dana napokon kupio srebrnu rolnu smokinga, prvi put u životu, bio ih vidio da nabavili u jednom kiosku u Opatiji, i zabrijo da ih probam...srebrni smoking master... i ja mislio da će to biti još tanje rizle kad ono isto ko crne samo uže, ko rs crveni...glupost...već mi se sere od tih tankih pljužica, talijanki...najbolje jednog masnog srolat da se dimi i da prži grlo dok se uvlači:bong7bp::banana_dred:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
vidiš vidiš...hm... čak tolko ni nisam išo za tim okusom do pred nekih mjesec dana...al ako kažeš da i ti primijetio, onda valjda nismo ludi:) što kažu drugi? jeste osjetili da su crni smoking nekako sumljive, kao previše kemijski obrađene da budu ful tanke a osjeti se u okusu da dim kiseliji i više se osjeti?

Inače za OCB se slažem definitivno...nakraju ispada da su to skoro pa naj rizle:hehe:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Štajaznam ja nisam nikad primjetio tak šta, koristim gotovo uvijek srebrne smoking rizle, ali nije da sad baš tako istančano razlikujem arome dimova
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
od rizli kod mene u obzir dolaze samo potpuno prirodne.. rizin papir i prirodna guma za ljepilo... razne arome i slicno me ne zanima ni najmanje.. previse tog otrova za izbjegavat ima po prehrambenim artiklima pa ne vidim razlog za "suplementaciju" putem rizli :punch:
 
27.11.2008
7
0
0
36
Najbolji je bilo kakav ako nema papira pravog za motat hehe , ali inače rizla + ... mada mi je svejedno u čem je smotano:sun2: :181:
 
09.02.2009
1
0
0
36
smoking-master.jpg



ko je imao zadovoljstvo da rola ovom rizlom zna o cemu pricam..
ostali... crknite.. :D
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
je..odlične su te:costumed-smiley-027 ali nekako izbjegavam smoking u zadnje vrijeme, totalno mi kemijski okus imaju, brijem da zato i tako ful tanke:sick:

Inače, ove, zajedno sa također srebrnim rizla +, su najtanje trenutno...tako da fino to bude....al od konoplje je ipak rizla jedna potpuno druga priča...drukčiji način gorenja i okusa za 100%:sun2:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Misliš na gizehice (ono šta slao)? nisam nažalost :( kažeš da nemaš sreće s pošiljkama, al bogami nemam ni ja :/ bit će da se potrefila 2 prava:icon_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
joj da gizehice već zaboravio, mah neznam šta nije došlo a šteta da vidiš sm kak sam ti lijepo bio pismo napravio: namirisao ga ženskim parfemom i čak se i našminkao i napisao ti poruku i ostavio otisak svojih usana na papiru.
Totalno mi žao što nije stiglo i ne kontam zašto
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
haha, pa onda nije ni čudo šta nije stiglo:D pošar nije mogo odolit zovu prirode pa je potajno ukrao pismo...htio ga je vratit, ali nakon tolikog slinjenja po njemu, gužvanja i popriličnog broja nastalih fleka, jebiga.....you do the math:D

sljedeći put ne prikrivaj svoj miris...nadam se da si ruž za usne skinuo (osim ako pošiljka nije našla svog pošiljatelja) :p :p :D