Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.336
02.11.2006
5
0
0
43
da vam kazem ak niste znali postoji rips crni najtanje role na svijetu lako se mota a papira ko da nema. ja sam ih jednom kupil na èrnomercu ali ih brijem nema više.
 

DOGGY

Aktivan Član
01.11.2006
58
7
0
ja koristim bijele rips, a i rs tu i tam, kad idem do vž-a jer ih tu kod mene nema...
meni su one plave u roli rizla + bile nekak predebele...
milenium su jako dobre i tanke...

e, a postoje rizle od kanabisa??? to sam negde cul...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
video sam rizlu totalno providnu....95%
papir je naravno u pitanju...

ali zato joj je cenaaaaaaaa :shock:
 
13.11.2006
7
1
0
jeste probali rizlu+ silver? to je najtanja rizla u kojoj sam pusio!!! extra gori!! dobio sam je od ortaka i pre par godina i imam jos 1 listic i zao mi da je iskoristim. inace imam kolekciju od 72 razlicite vrste papirica za rolanje 8) 8) 8)
omiljene su mi stara plava plusara i crne smoking stotke ili 1i1/3!! mada je jedan lik srolao u celofan od BEST cigara nisam mogao da verujem!!!!!
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
a nije u celofan...valjda

mi smo to radili tako sto polijemo vodom onu foliju na kojoj je vakumski nanet papir i onda odlepimo osusimo i smotamo...

jeste debelo kao 2 rizle ali....
 
13.11.2006
7
1
0
Brate kad nismo imali zle a ne volim da rolam u pljugu i kaze lik gle sad!!! i srola u celofan zalepi ga upaljacem to je tako sporo gorelo da smo popadali u nesvest koliko smo se uradili :D
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
hihihi ovo bolesno izgleda.
a jbg rolalo se i u novi zavjet i od kutije cigara papir kad nije bilo papira , al ovo fakat izgleda zanimljivo... :lol:
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
u zadnje vrijeme dosta cesto koristim rips crne, ali one najuze...skontas da nije potrebno pusit puno papira a labiji su dosta debeli...
 

imported_cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
58
3
0
Jebite me svi ako sam èuo za ovaj rips ikad prije , a bezbeli sam obišao dosta toga , E(majka smoking papira) , NL , D , itd.

A što se tièe ovih šarenih(šupljak za malu djecu,da se dokazuju)gluposti(ko biva malo govneta raznog u ovim nazovi-kanabis-ima,pa mi još i farbe treba,...,pa nije mi mozak super-kreèko onaj što boji sve površine) u obliku bilo èije zastave(nije bitno) ne bih pušio tinte i ostale derivate , ako veæ motam u rizlu i duhan gledam da što manje svih ostalih nus-govana dobijem , pa onda smotam ko Kobaja što mota bez viška papira unutar joje (on se zove joint,svaka mu dala), tj. kad sam u nas ovdje drugo mi i ne preostaje nego smoking i zlari , jer nema ovdje naprdivanja ,..., oæeš pipe???( aa-haaa ona grupa iz švedske , norveške odakle li su bili :lol: ) oæeš water-pipe , hoæeš ali iz gaæa :lol: :RastaBong: i ostalo , a kamoli pomislit o Vaporizer-u , mogu samo sanjat o odlasku opet na Sjever daleki .

Vulkan iz Tuttlingena . :lol:
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
pregulupo mi je misljenje kad ljudi na moje pitanje:zasto motas u tolko debele,siroke rizle, zasto ne povadis sjemenke, zasto ne ocistis madi od svih granèica...odgovore:kad se vec trujem boli me *****... :lupkanje:
 

imported_cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
58
3
0
Clarence je napisao(la):
pregulupo mi je misljenje kad ljudi na moje pitanje:zasto motas u tolko debele,siroke rizle, zasto ne povadis sjemenke, zasto ne ocistis madi od svih granèica...odgovore:kad se vec trujem boli me *****... :lupkanje:

Meni isto tako , najbolje ne imat posla s takvima , ponašaju se ko da su na heroinu , cupkaju u mjestu dok se mota i govore hajde , hajde oæe li to više , koliko ti treba šta vadiš to sjeme ,.. mislim takvih sam imao pun ***** situacija ,ali kako sam prestao sa pušenjem osjemenjenih vutri više nemam problema s takvima , doduše , radije ne pušim ništa , i sa bilo kim kao prije kad sam samo gledo gdje æu zapalit bilo koje smeæe koje doðe u ruke ,u biti veæinom takvi i skrenu s puta, za razliku od mene . Ali nije da ih krivim nešto previše , jebiga i društvo je tu krivo i dosta i ova situacija kakva je kod nas , ja bih vrlo vjerovatno završio 2 metra ispod zemlje da sam nastavio dimit svakakvu robu,jer sam bio debelo zaglavio ,zamisli 25-30 jointa na dan a ništa od higha,samo tupo glupilo u biti nisam ni skužio šta je high u stvari dok nisam zapalio pravu robu . Ali nisam pod zemljom najviše zahvaljujuæi èinjenici da sam jedne veæ davne godine završio u Amsterdamu pa sam vidio o èemu sa radi.
Kažu kad se ionako truju u biti i truju se jer dosta ih puši ove zajebe od trave, jednostavno reèeno neznanje vlada ovom prostorom i teško se šta može uèinit , jednom sa lika s ulice odvukao na internet da mu pokažem par slika kako roba prava izgleda ,ono white widow neki nije bitno, pun smole cvijet uslikan u krupnom planu ,trichome na ekranu velièine malenih gljivica, a on mi kaže ko zna èime oni ovo prskaju pa ovako ispane , papku ne možeš dokazat da u NL rade ljudi zapošljeni od države i provjeravaju kvalitet ,naravno ne mogu ni oni sve provjerit , ali gore se ljudi takmièe da uzgoje bolju robu i na taj naèin privuku mušterije i prave lovu a ne kao u nas još uvijek velika veæina prska vutru svaèim da te navuku i onda te vrte oko malog prsta , mene su mogli vrtit neko vrijeme ali ***** im neæe više .

Taj lik kome sam pokazivo šta je prava vutra sad je na heri i zna se kolike su mu šanse . Tad je još bio u fazi "ma nisam ja puno ja to samo nekad u dva tri mjeseca ne može se tako lako navuæ ni na jednju droge ", on kao pametan , a mozak mu ko crni rižot od eksa i èega sve ne .

Danas je situacija nešto kao bolja nego prije 5-6 godina , što se tièe poznavanja vutre , mnogi su svjesni da ima i dobra vutra da nije sve otrov , ali kad bolje razmislim u neku ruku još je gore nego prije , sad ih imaš dosta koji svjesno puše govno ,iako su koji put vidjeli pravu stvar kad poneko rijetko donese izvana prave robe ili neko nekad uzgoji za se malo , onda se to popuši i kad nestane preprièava se sljedeæih par mjeseci poslije ,kako je bilo dobro ,"šta je ono majko mila gdje je raslo i kako je onakvo ispalo..." a za to vrijeme dok nema prave robe dimi se šta se naðe. Nemaju ljudi karaktera i jebiga , varaju sami sebe , i niko neæe kurcom da mrdne da uèini neki korak pa da se ne truje više.

Ja æu sebi nabavit vaporizer(vulkan)kad tad skup je možeš kupit štednjak i frižider za onu lovu,ali kad tad ,nisam lovaš ali želim jednostavno da dimim što kvalitetnji dim . A od vulkana nema bolje stvari barem vani tako prièaju i proizvodi se Njemaèkoj u gradu koji je svjetski poznat,meðu vodeæim po proizvodnji medicinske opreme , aparata i ostalog .

A do tada joint sa što manje duhana i granèica ,a ako ima sjemena takvu travu i neæu ni da pušim veæinom u njoj nema ništa ostalog,ajde ono 4-5 sjemenki u 10 gr vutre i ono vidiš,znaš da je dobra,nego je vjerojatno neko samo malo oprašio da dobije par sjemena za sljedeæu sadnju,u redu to,ali kad izbaciš 40-50 sjemena iz 2 gr to je onda sranje nema u njoj THC u tragovima i ono ako te i pukne nešto budi siguran da je neko hlapilo(recimo razrjeðivaè neki i sl.) U pravu su oni kad kažu trujemo se jer ipak oksidacija, i ostalo èine svoje ali što me nerviraq kod takvih je da neæe ni sekundu da se potrude da se barem 10 puta manje truju , samo daj hoæe li više taj joint ima veæ 5 minuta èistiš sjeme , kad bolje razmislim ko ih jebe ,ono što kaže onaj lik iz Hladnog Piva ," zato krepaj budalo kad nije ti stalo ,sretan put ..." Ne isplati se živcirat zbog budale/a kakva sam i sam bio neka uèi svak za se možda je najbolje .
:wink:
 

imported_cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
58
3
0
skyhigh je napisao(la):
jeste probali rizlu+ silver? to je najtanja rizla u kojoj sam pusio!!! extra gori!! dobio sam je od ortaka i pre par godina i imam jos 1 listic i zao mi da je iskoristim. inace imam kolekciju od 72 razlicite vrste papirica za rolanje 8) 8) 8)
omiljene su mi stara plava plusara i crne smoking stotke ili 1i1/3!! mada je jedan lik srolao u celofan od BEST cigara nisam mogao da verujem!!!!!

U jebote brate pa gdje ti živiš kad moraš èuvat rizlu silver za uspomenu kod nas ih ima na skoro pa svakoj benz. pumpi . PM mi adresu pa ti pošaljem par paketiæa u pismu ako imaš povjerenja u me ,ozbiljno. :wink:

Meni su najbolje , Smoking bilo koje ali najbolje su mi bilo koje od rižinog papira a nisu loše ni one zelene ili žutozelene slim od konopljinog papira samo su mi malo deblje . Rizla silver je isto super .

Gdje se glasa ovo koji je papir bolji ne mogu da skužim , ili sam veæ sinoæ glaso ,pa mi neda više, bio sam pijan ko truba ,pa se nesjeæam . :lol:

Alkohol mi je sranje ali nekad jednostavno ne mogu da odolim , a s pivom jednostavno nema granice dok se na zalijepim za pod . Gori mi problem predstavlja alkohol nego vulja , evo ne pušim ima mjesec veæ skoro i ne pada mi napamet pušit ono šta trenutno ovdje imaju vrli dileri.A ako hoæu da nepijem zabijem se u kuæu i šta sve ne èinim samo da se zabavim da ne pijem , ali s obzirom da imaju dosta dobrih piva u nas ako poènem nema stajanja , bure bez dna sam što se tièe piva .
Trava mi u stvari i doðe kao lijek protiv alkoholizma jer kad ima vutre ne pada mi na pamet popit preko dvije tri one malene a i nema smisla mješat to dvoje , totalni promašaj , IMO .
 
28.08.2006
0
0
0
libo me ckura za rizlu ..
ne obracam preteranu paznju na to, mada rolam u smoking rizle, jer samo te imaju u trafici preko puta ;>