Koja Vam je rizla/papir za motanje/rege najbolja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Koja je za Vas najbolja rizla/papir za motanje?


  • Total voters
    1.337

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Rizla + king size slim su potvrđeno najtanje na svijetu, svega 20 mikrona, a to je 3x tanje od vlasi kose...
osvojile su me s prvom smotanom pljugom... tanke, čvrst papir, "slušaju" bolje od bilo kojih drugih koje sam probao, skoro pa se same motaju.

i majka su za jednoslojke motati...

rizla_kingsize_slim_papers-500x500.jpg
 
26.09.2011
50
7
8
33
motam u šta stignem, pušija san trube i s bankovnog raćuna, bonove za mob, škartock od kruha, ali najbolje mi sjedaju kad ih motam u ocb :V
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Pa mislio sam ih kupit preko ebay-a, samo sam malo paranoican :D Jel neko mozda uzimao preko ibeja rizle, pajpove, bongove i takve stvari ? Posto ne bih volio da me gospoda nazovu pa da moram objasnjavat kako i zasto :)
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Buddha je napisao(la):
Pa mislio sam ih kupit preko ebay-a, samo sam malo paranoican :D Jel neko mozda uzimao preko ibeja rizle, pajpove, bongove i takve stvari ? Posto ne bih volio da me gospoda nazovu pa da moram objasnjavat kako i zasto :)

Da te zovu zbog rizli? Jel ti to ozbiljno?
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Nema smisla, neće. A i da zovnu... Pušiš mirišljivi duvan, koristiš kao vaznu, suvenir...Ma šta ih boli uvo, samo ti plati pa radi s njim šta hoćeš.
 
27.05.2012
1
0
0
37
kao prvo te ti providne nicem nevaljaju, znaci uzalud bacas pare, nit snjima imas neku car motanja, nit uzitak tijekom pusenja. Meni broj jedan rizla, od prvog zapaljenog dzoksa je rizla + CRNA, onako za perfektan dzoint koji ce sigurno da ispostuje svoju namjenu.. E sad ako je neki party s drustvom onda mi jednostavno nema niceg drazeg do ovog bspeachrollbox.jpg , a i element rolna je takodje veoma dobra za manje pare .. :)
 
18.02.2010
18
2
3
33
evo jedna zanimljiva stvar za probat, pogotovo ako u gradu nemate gdje za kupiti pre-made blunt wrapove, kao ja, dok nisam otisao na fax.. ponekad to napravim, kad mi se puši čistaka, a imam vremena i viška marihuane.. kupite cigarillose, imate ih u svakom tobacco shopu, razrežete ga skalpelom, nožem ili već nečim i izbacite sav duvan van.. roknete unutra Maricu i fino rasporedite..jebada je kad treba smotat..zato premažete medom da se zalijepi, i stavite u mikrovalnu na 10tak sekundi da se med osuši.. ja ponekad stavim i malo cimeta unutra.. i to je to..zbilja bude jeben dim :D ako nekoga zanima, možd nabacim neki tutorial..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roki69
17.02.2011
34
10
0
33
Nisam htio otvarati posebnu temu da ne stvaram dodatne postove, nadam se da je OK ovdje onda jer je vezano uz rizle.
Naime, često mi se zna dogoditi da mi rizla (sve od kvalitetnije kao npr. Zig-Zag pa do lošije npr. Party In House (koja je budimo realni OK samo zbog filtera koji dolaze i nije TOLIKO loša, ali jebiga - puca često) svako malo kad je postavim u poziciju za "punjenje" počme opet omotavati. Da li netko zna kako to spriječiti? Evo već dva dana za redom me to izjebalo, a držao sam rolu u kutijici i nije toliko davno kupljena. Zbog čega se to uopće događa?

Thx!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
nisam siguran da sam shvatio što ti se dešava ali mislim da ti se rizla zamota natrag kao na rolicu rolicu, kako je i bila.

ako je o tome riječ onda samo rizlu presavini na pola po dužini tako da se na njoj napravi crta pa se onda neće zamatati.