Koje igre igrate dok ste navareni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Ja sam odigrao pola igre Uncharted 1, a trojku sam presao cijelu. Trojka ubjedljivo bolja, od keca.

Možeš uzeti Uncharted 4 ili 3, svejedno, obe su odlične, razlika je samo ambijentima, a i malo boljoj grafici na 4.

Za Uncharted 4 se vecina slaze sa ovim napisanim. Moracu je odigrati u dogledno vrijeme.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zodra

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Nabavio sam "rise of the tomb rider", ali uncharted 4 je samo PS4 koliko vidim tako da do daljnjega ništa...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Da i nije bilo interneta da pomogne... sijećam se prije kad je prijatelj prije 20 +godina dobio kartu-mapu "zelde" na papiru... to je bilo čudo, a sad ja čim zapnem odem na net i pogledam, jer ako imam dva sata da igram ipak ne želim sat biti negdje jer nešto mi je promaklo, iako je to loše. Jer manje je zadovoljstvo, ali šta češ... iako rijetko pogledam ali pogledam...
 
Poslednja izmena:

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
ubili su car u novijim tr jer ti sve oznacava sto moras radit i di moras,prije davno kad bi igra trazi bi par sati di sto i kako ovisi do misije i zadatka...
Odeš u opcije i isključiš sve pomoći i igraš je mesec, dva dok sve lepo ne rešiš!
Ja bar tako radim!
Npr ovaj najnoviji God of War sam završio za mesec ipo, a nisam nijednom pogledao rešenje!Jeste da traje, ali...
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Imam neki osjećaj da su meni ove kompetitivne igrice ubili strpljenje, jer tamo puca adrenalin na sve strane... mozak ti nauči tako funkcionirat i baš treba neko vrijeme da se prebaciš na laganini...

Onda pogledam čisto da me ne odbije... ali rijetko je to. Evo jučer sam prešao vjerovatno oko pola igre "hellsblade" samo sam jednom pogledao nešto nakon što sam pola sata se vrtio. Kompetitivne igre stvaraju ovisnost jer tamo sprega "nagrade i kazne" je puno jača i bogatija. Ali kad se uspiješ smirit kroz par dana onda budeš zadovoljan i sa single player i dobiješ strpljenje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zodra

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Znam osećaj.Ja npr nikad nisam imao strpljenja za klasične pucačine.Nekako mi je jednolično!Više volim zadatke, neke puzzle u igrici i pomalo pucanja...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ja sam više RPG fan bio... Baldurs gate, Ice windale, planscape torment, fallout, chrono trigger,chross, final fantasy, mega man, zelda, itd... ali sam zavolio i te avanture isto. Soul reaver, medievil, prince of persia, itd... to su bili dani i godine...

220px-Medievil_cover.jpg
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Da, znam ih sve.Odigrao sam final fantasy, ostale nisam!Sve to zavisi sta si prvo odigrao u zivotu pa se tako kasnije i pravac ukusa odredi!Meni je ova igrica pojela pola živaca u mladosti..pa odatle valjda i volim puzzle..
Najteža igra u mom životu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy and Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Prešao "Hellblade:Senuas sacrifice", odlična igra. Igrao po noči sa profi otvorenim slušalicama... vrhunski. Na igri su radili neuroznanstvenici sa Cambriga i ljudi sa psihozama koji čuju glasove, da bi što bolje dočarali simptome. Igra je kao film... jedino ono što nije na tom nivou je možda game play koji je dobar ali možda da je bilo stavit malo kompliciranijih, dubljih zagonetki, bi bilo bolje.

Sve u svemu pravi psiho triller. Što je to stvarnost, itd...

Atmosfera 10, gameplay 8, ocjena 9/10.... nije perfektno ali vrhunski.
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
@Blader presao si igricu prije nego ja :D ja sam uzeo pauzu, ponovo se navuko na Football Manager... to ti je kad gledas svjetsko prvenstvo i onda mislis da si bolji trener od svih njih tamo
a Hellblade cu preci ovih dana, nisam je htio odmah zavrsiti u par dana, nek mi traje malo duze, bit ce zanimljivije. ali slazem se, zagonetke nisu toliko teske, doduse bilo je par njih kad sam trazio po pola sata...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
A i meni su neke stvari promakle kao onaj znak na podu prepoznati pa sam pogledao na net, ali volio bi da su malo kompliciranije kao stari Resident evil i tako... sve u svemu super igra, iako na mene je više ostavila utisak kao film jer nakon što igraš ove igre kao Counter strike, OW, dota ovo je laganini, tamo gori sve :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.640
258
@Zodra bas ga igral prije par dana i odlican je. Vidim gore da i Assassins creed imam snimljeno igral pol sata jaoo previse igrica imam na kompu a pre malo vremena.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zodra

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Ma nisam ni ja bolji.Ja imam PS4 i kako je neka igra na popustu, a svidja mi se, ja kupujem!Tako mi se nakupi svega!Jedino što ja sad imam 7 dana slobodnih pa cepam svako veče!