Koju sortu izabrati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Želiš od biljke da je potentna?
Da daje dobar high?
A kako ćeš do sve uspijeti kad ne ćitaš forum?
Pravila foruma?
Pretraga tema?
Ništa od svega toga ha?

Dobrodošao na forum frende ali razmisli malo o tome da proćitaš pravila i postojeće teme o sjemenkama.
Želim ti sreću u narućivanju i uzgoju.
Edit:
Sadržaj Vutra.Org Portala


Pravilnik Vutra Organizacije


Naručivanje sjemenki


Koju sortu izabrati ?


DETALJAN VODIC KAKO NARUCITI SEME IZ ALIENA (for dummies) [sa


Kupnja internetom... koliko sigurno ?

Outdoor sorte


ITD.....
 
05.02.2012
17
0
1
36
joooooooooooj blade...samo sam pitao da mi neko posalje na PM ak je naisao na dobro sjeme himalaje ili nesto slicno,da ne narucim nesto sto ajmo rec nevalja...a forum sam procitao milijun puta,sve pratim stalno i sve,al ne nemozete vi bit normalni i odgovorit vec odma neko pametovanje i preseravanje jer lik je glavni covjece on je na forumu,a i ovaj moderator svaka cast glavni ste likovi forumasi moji,svaka cast i hvala puno na odgovorima,a ti mi zeleni daj crvenih jos tisucu sad ionako se izgleda nisam trebao ni registrirat..sori decki jos jednom ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
mozda bi trebalo zatvoriti ovu temu: Koju sortu izabrati ? ukoliko se ne nameravaju davati odgovori na pitanja. ovako dolazi do nesporazuma, clanovi postavljaju pitanja unutar teme i za ista dobijaju kartone... samo predlog...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Otvorio je novu temu, ja sam je spojio s ovom. Automatski ide 5 poena za nekorišnječe pretrage i u čemu je onda problem?
Šta više tema to nepregledniji forum.
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
:eek:hno: :eek:hno: :eek:hno: :eek:hno: :eek:hno: :eek:hno: :eek:hno: :eek:hno: :eek:hno: :eek:hno: :eek:hno: :eek:hno: :eek:hno: :eek:hno:

Ne mogu ovo više da vjerujem!

Kako ti misliš da če ti neko sa sigurnošču reč da češ dobit baš dobro sjeme?
Da če to bit točno taj fenotip sorte koju ti želiš ili koju je taj neko uzgojio?
I na kraju da če sjeme bit svježe i da če mu klijavost bit odlična?
Iz iskustva znam kad uzmeš 10 sjemenki iste sorte dobješ van kod boljih seed banaka bar 2 fenotipa a u večini slučajeva 3.Znači imaš istu sortu 2,3 različite biljke po karakteristikama.
Nema tu sigurnosti brate!Uzmeš šta ti se sviđa po opisu i probaš.Cjela filozofija je to da trebaš probat!
I na kraju dal če imat dobar rad i te stvari u velikoj mjeri ovisi od uzgajivača.
Tako da ti nevjerujem ni malo da si pratio i čitao forum!Sory!
A najmanje ti dajem za pravo da se pjeniš na dobijene odgovore ili na 5 negativnih sa 6 postova.I oped sory!
Da si čito i proučavao došo bi do ovih navedenih činjenica i sam.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Apsolutno je tako kako Greenpower kaže bez da itko zamijeri a Phat b najmanje,nemoj frende to doživljavati kao napad na tebe,kažeš da stalno dobivaš neke kartone,možda bi trebao malo razmisliti o tome ono "hm stalno me netko za nešto kazni sa inf.zašto to?vijerojatno nešto stvarno krivo radim" ja diosta nisam imao namjeru te napasti na kraju krajeva nemam ja ni ovlasti za to i žao mi je ako si tako to doživio,želio sam ti kao kolega ukazati na to da si otvorio temu (a nisi trebao) i da to ne ponavljaš ubuduće jer ćeš biti kažnjen.
Doista se isprićavam ako si me shvatio u smislu da te prozivam,napadam i sl.tome vijeruj mi nije mi to bila namjera.
Moje isprike još jednom.
 
05.02.2012
17
0
1
36
ma nisam se naljutio,al hvala na isprici..citam po forumu vjerovao mi ti doktore ili ne :) ali na alienu me glava zaboli kolko seed banki ima,vjerojatno sam se ja malo krivo izjasnio ili nzm..

posto prvi put narucujem htio sam naruciti iz iste banke kao neko ko je vec mozda uzgajao uspjesno himalayu

eto bar mi preporucite nesto za mene..znaci treba mi marica koja daje jako veliku kolicinu jer nebi bio u mogucnosti sadit indor pa da se to nekako oduzi do godine ,i bitno mi je da je smijalica, nisam neiskusan sto se growanja tice,ali to su bile vecinom domacice,eto znaci neka biljka s dobrim urodom i da je smijalica..naravno i LST bih uradio
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
No bitno da smo riješili i da nema zamjerki.
Što se kolićine tiće Big Bud je jedna od najjaćih sorti po tom pitanju i jako dobro radi u outdoor-u svakako nećeš s njom pogriješiti,ako uzmeš od sensi seed još bolje no nažalost kvalitetu i kolićinu prati i cijena sijemena cck 100 eura ti je 10 kom.
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Ako si zapeo za himalaju onda uzmi himalaju od GHS.
A zaboli sve nas glava kad tražimo šta bimo piknuli.Al to je tako stari moj.
Znaš šta bi volio,ima opis svake sorte pa čak i slikica se nađe.Pa biraš ko u supermarketu!
Desi se druže da dođeš kuči iz marketa a da na artiklu prošo rok trajanja.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ja cu da uzmem 10 AMS fem za sledeci indor grow ,a za outdor 10 himalaja to su grdosije

posto od ovog growa cu imati k.... sve sam sj... pizdim necu imati ni 100g
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
a mogu li pitati sto je bas himalaya u igri? jel ima negde neki dobar smoke report koji kaze da je izuzetna "smejalica" il sta? sto se tice smile efekta a i prinosa, ima jos odlicnih vrsta, cak boljih za nase klimatske uslove
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
PowerSeed je napisao(la):
a mogu li pitati sto je bas himalaya u igri? jel ima negde neki dobar smoke report koji kaze da je izuzetna "smejalica" il sta? sto se tice smile efekta a i prinosa, ima jos odlicnih vrsta, cak boljih za nase klimatske uslove

ajd zemljak predlozi nesto.sativa naravno

himalaju sam imao prosle god al se sve oprasilo i bilo mi solidno posto sam skinuo mladu nisam dao da formira seme

al je nisam probao kad je odradjena u fulu
 
05.02.2012
17
0
1
36
himalaya, hmm.. dosta dobrog sam cuo o njenom djelovanju,nazalost probao je jos nisam, navodno ima ogroman urod i eto okusao bih srecu s njom il cak hawaiian snow,big bud ili tako nesto slicno,samo da dosta daje..slobodno preporucite, vidis vidis mogao bi LSD samo ne daje nesto posebno,a "pobacat" cu i koji auto blueberry ili auto mazar, oko toga mi netreba pomoc, sad me *ebe to da pronadem biljku sto bi se reklo s XXL urodom i da je "smijalica"

not smoke kolko si dobio suhog po biljci i sta si je pobogu skinuo zelenu,ja bi ostavio do kraja,jbg opraseno opraseno vise srece drugi puta,a bar bi imo hrpu sjemenki za iduci grow :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
koliko ces dobiti u outdooru zavisi od gomile drugih faktora tako da je skoro irelevantno to sto se spominje kao maksimalni prinos u optimalnim uslovima, nikada ne mozes znati kakava ce biti sezona i tesko mozes imati optimalne uslove. najveca zamerka kod svih sorti koje daju oko ili preko 1000gr je mogucnost pojave budji, pogotovo kod sativa koje kasnije zasrevaju. mene je po dobrom raspolozenju prijatno iznenadio cheese (kao i a-train u manjim kolicinama), a po prinosu najbolja koju sam imao u outdooru je T.N.R.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
imao sam 5 durbana i 5 himalaja proklijale su 30.5 sve se oprasilo durban bio visok 1.80 kad je vidis da places ,a pun semena

slab rad heda,a himalaja je bila manja i nije jos formirala zrelo seme pa sam je skinuo i udarala je lepo bilo od 5 him. 250g suvo

,a od durbana nisam merio povadio seme i pobacao sve u k.... bilo je sigurno kilo daba kad je slabo.

sad u boxu imam zenku tog semena zao mi da berem da probam 5 ned.cvetanja al cu sledece nedelje okrnuti hedic to je ova curica