Koju sortu izabrati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Phat B je napisao(la):
himalaya, hmm.. dosta dobrog sam cuo o njenom djelovanju,nazalost probao je jos nisam, navodno ima ogroman urod i eto okusao bih srecu s njom il cak hawaiian snow,big bud ili tako nesto slicno,samo da dosta daje..slobodno preporucite, vidis vidis mogao bi LSD samo ne daje nesto posebno,a "pobacat" cu i koji auto blueberry ili auto mazar, oko toga mi netreba pomoc, sad me *ebe to da pronadem biljku sto bi se reklo s XXL urodom i da je "smijalica"

not smoke kolko si dobio suhog po biljci i sta si je pobogu skinuo zelenu,ja bi ostavio do kraja,jbg opraseno opraseno vise srece drugi puta,a bar bi imo hrpu sjemenki za iduci grow :D

Što se big bud-a tiće spada među top 10 sorti po kolićini prinosa proizvođać sensi seed deklarira oko 700g po biljci no kako power kaže cijeli niz ćimbenika utjeće na to
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
PowerSeed je napisao(la):
koliko ces dobiti u outdooru zavisi od gomile drugih faktora tako da je skoro irelevantno to sto se spominje kao maksimalni prinos u optimalnim uslovima, nikada ne mozes znati kakava ce biti sezona i tesko mozes imati optimalne uslove. najveca zamerka kod svih sorti koje daju oko ili preko 1000gr je mogucnost pojave budji, pogotovo kod sativa koje kasnije zasrevaju. mene je po dobrom raspolozenju prijatno iznenadio cheese (kao i a-train u manjim kolicinama), a po prinosu najbolja koju sam imao u outdooru je T.N.R.

ajd sad sta je T.N.R
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
not smoke je napisao(la):
ajd sad sta je T.N.R

odlican strain od holanskog KC Brains

T.N.R (Top Nederland Ras) is a special outdoor plant. The parents are a Thai lady that has been growing for 28 years in Holland, crossed over with a double K.C. 2. This plant is the giant of the cannabis plants, with huge colas. The buds have a pure Thai-aroma. Outside flowering 9-12 weeks, Height 4 m, Yield up to 1 kilo.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ja neznam gde to sakriti i onako mislim da ih vucem LST da raste vodoravno jos ce biti u kanalu gde il nema il ima 10cm vode

al ovo je ogromno.moracu da zakupim kanal
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Phat B je napisao(la):
vidis vidis mogao bi LSD samo ne daje nesto posebno
Više vrijedi za pušiti 10g lsd-a nego 50g nekog "klasičnijeg" tako da su meni priče o količini gluposti ako nema kvalitete.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ne kontas necu na dno dubok je 3m stavicu je metar od dna proslo leto nije bilo vode ni kapi tamo ni posle kise,a vlazna zemlja

uvek, extra uslovi.samo da nema polena i sve ce biti ok

al 4m "NO COMENT"
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ne znam sto si zapatio toliko za visinu al' onda da ti spomenem jos jedan strain od istog proizvodjaca:"What makes Spontanica different from any other marijuana varieties is her ability to produce extremely tall plants; some outdoor ones can grow as high as 4.5 m."
 
14.01.2008
12
5
3
hymalaja gold imao 2 puta outdoor, ghs je poznato da nema više dobre genetike ,ovako očekuj bolesti, puno plijesni prinos može biti veliki ali da ti budem iskren high je jedino što me privlači . pozitiva ,socijala jako inspirirajuće . nikako za posaditi samu outdoor jer problematična je ,
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
planiram odradit prvi outdoor ove godine i to sa green-o-maticom...E sada,pitanje je,ukoliko bih ga izbacio van u 5. mjesecu(prije toga bih ga drzao neka 2 tjedna u boxu) bi li on mogao odraditi cvjetanje pri tom spektru ili bi trebao pricekati kojih mjesec i pol-2?
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Kakvog spektra? Naravno da može cvjetati u maju, može i u januaru u odgovarajućim uslovima.
Kad smo kod automatika, vidim da ih dosta ljudi planira saditi vani ove godine. I sam sam jedan od njih :ridinghorse:.
Vidjećemo kako će se pokazati. Ipak nešto kontam da im treba određena količina njege. Teško da su za gerilu tipa " posadi i posjeti jednom u dva mjeseca". U svakom slučaju praktični su, voljeo ih neko ili ne...
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Ma pretpostavljam da su "nježniji", da im možda treba dati određene uslove ako se želi iole pristojan urod.
Ja recimo planiram kupiti one velike saksije ( nisam siguran koliko imaju litara ali ljudi u njima sade limun, olijandere, fikuse i sl.), natrpati kvalitetnu zemlju, zaštiti ih u startu onim plastičnim galonom ( kao kolega sharplaninac), pognojiti par puta kad procvjetaju itd.
Ponavljam, nemam iskustva s njima, samo nagađam.
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Vjerovatno si u pravu, na kraju krajeva, ono što će "nauditi" automatiku, naudiće i reg strejnu.
Ipak, oni su sami po sebi low yielderi a sjeme je skupo. Kad ga već plaćam, hoću rezultate.
A da ga zabodem u šumu i obiđem par puta, probaću i to sa sjemenkom, dvije...