Koju sortu izabrati?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
strpljenja Big L, bit će u mojoj bašti ovog proljeća... tamo negdje oko 1.4 planiram krenuti
 

wiz

26.02.2012
8
0
0
34
Koje sorta je dobra za box visine 65cm širine 40cm i dužine 40cm,neku lakšu za poćetak ako mi možete navesti.Hvala unaprijed!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
wiz je napisao(la):
šta je topping ili lst

pošto ovakvih padobranaca ima puno i sve više i više, da nešto kažem, i tebi i ostalima za primjer...

pogledaj datum moje registracije, negdje u 10. mjesecu 2009. a znaš li kada sam napisao prvi post? u 4. mjesecu prošle godine. računaj koliko je to, 18 mjeseci nisam ništa napisao na forumu, a pogodi šta sam dotad radio... čitao, čitao i čitao, gotovo svaki dan. kad god me je nešto zanimalo ili kad mi je neka ideja pala na pamet išao sam provjeriti na forumu i pročitati sve vezano uz to, nisam za sve zapitkivao kao malo dijete zato jer to ljude živcira. vjerojatno nema teme vezane uz uzgoj kanabisa koja nije detaljno prožvakana na ovom forumu (tko nađe takvo pitanje koje nije odgovoreno svaka mu čast, čeka ga 70 djevica u zagrobnom životu, ja garantiram!)
 
30.03.2009
9
0
0
38
metalmaniac je napisao(la):
pošto ovakvih padobranaca ima puno i sve više i više, da nešto kažem, i tebi i ostalima za primjer...

pogledaj datum moje registracije, negdje u 10. mjesecu 2009. a znaš li kada sam napisao prvi post? u 4. mjesecu prošle godine. računaj koliko je to, 18 mjeseci nisam ništa napisao na forumu, a pogodi šta sam dotad radio... čitao, čitao i čitao, gotovo svaki dan. kad god me je nešto zanimalo ili kad mi je neka ideja pala na pamet išao sam provjeriti na forumu i pročitati sve vezano uz to, nisam za sve zapitkivao kao malo dijete zato jer to ljude živcira. vjerojatno nema teme vezane uz uzgoj kanabisa koja nije detaljno prožvakana na ovom forumu (tko nađe takvo pitanje koje nije odgovoreno svaka mu čast, čeka ga 70 djevica u zagrobnom životu, ja garantiram!)


bogami i ja sam tu vec pune tri godine i nisam nikoga smaro s glupim pitanjima uzmes fino procitas, probas jbg s vremenom iskustvo dodje... a na kraju i rezultat...
a nikako nekontam te likove koji banu na forum upadnu u bilo koju temu i postave 10 glupih pitanja i ocekuju neke ozbljne odgovore i to odma mislim strasno... a dobro ajd bar se trude (u mislima...) hehehehe E POWER BICE DNEVNIK OBAVEZNO ZA "think different" (vani) a bilo bi dobro da neko napravi unutri pa da napravimo usporedbu i da vidimo rezultate poz svimaaaaaaa :D
 

wiz

26.02.2012
8
0
0
34
metalmaniac boli me K*RAC kad si se ti registriro i sta si piso po ovom forumu ako mi nećes pomoč gubi se nemoraš ni komentirat
i sama tema kaže pitajte sve što vas zanima i koji K**** ti mene tu kritiziraš ako mi imaš nešto za reči pošalji mi u inbox!!!!!!!!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
A šta tu svoju nepristojnost nisi poslao njemu u inbox? Ovo ti je zadnja opomena.
Tema je "koju sortu izabrati".
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
a vidi, 78e za regular uz ovakav opis
Sex: Regular
Type: -
Flowering: Photoperiod
Genetics: -
Flowering Time: -
Outdoor Harvest: -
Height: -
THC Level: -
Characteristics: -
no, mozda zaista jeste zanimljivo iznenadjenje, probaj
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Haahaha, ne brini, nisam "procijenio" da to je hebena sorta samo gledajući taj opis (u kojem ništa ne piše, jer je relativno novija sorta),

nego sam malo proučio što pišu po ostalim forumima, kakve im je utiske ostavilo itd...

I baš sad gledam (ono, informativno radi, možda nekim oboljelima s foruma pomogne), Resin Seeds (banka sjemena) rade na nekom projektu da ujednače količinu THC-a i CBD-a na, znači 50-50. Govorili su "kako banke u Californiji pridaju pažnje samo tom THC-u u toj mjeri da je CBD ostao samo u tragovima, pa su se vratili originalnim uzgajivačima sa izvornim sortama koje su bile bogate CBD-om, i tako napravili nešto još bolje"... (koliko se sječam tak je negdje zvučalo)

Možda nekima ova informacija pomogne, čisto toliko da nisam šutio

Pozz
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Nebi htio pisati gluposti al meni su sve sorte OK-Big Bud i Skunk#1 su mi ajmo reć dragi a Jack Herrer apsolutni favorit Sensi Seeds mi je n1 kad je brend u pitanju,moj drugi izbor što se brenda tiće bio bi Dutch Passion.
Mada kao što rekoh mislim da nema lošeg izbora što se brendiranog sijemena tiće
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Socrat je napisao(la):
...I baš sad gledam (ono, informativno radi, možda nekim oboljelima s foruma pomogne), Resin Seeds (banka sjemena) rade na nekom projektu da ujednače količinu THC-a i CBD-a na, znači 50-50...

cbd crew je napravio par strainova sa thc:cbd = 1:1
 
08.01.2012
6
1
0
39
za outdoor mogu preporucit mataro blue od kanabia seeds, ne raste visoko oko 1,8 m, hedovi su dosta veliki, gusti, i ima ih...
prilicno je otprna na bolesti ali treba obratit paznju na trulez pocetkom jeseni (uzrokovano kisom) i obavezno zaljevanje u susnim razdobljima (velika razlika u prinosu i velicini biljke). u prosjeku oko 250+ g suhog jako kvalitetnog heda po biljci, odlicna je protiv bolova a za spavanje da ne pricam...
 
14.12.2011
11
4
3
34
Ja sam iz Aliena naručio 10 feminiziranih sjemenki Early Skunka (Sensi Seeds). Nakon dugog razmišljanja i promišljanja odlučio sam se za taj strain jer ima kombinaciju svih poželjnih karakteristika. Rano cvijeta, daje dobar urod (do 500g po biljci, tako tvrde) i izdržljiva je biljka koja može rasti u zemlji sa malo nutrijenata te može dugo izdržati bez vode, znači pogodna za početnike. Outdoor sorta. Uza sve to su i jeftine sjemenke (31,5€ za 5 sjemenki). Dakle, svima koji se, poput mene, bacaju u ovo po prvi puta preporučam Early Skunk. Dali je sve navedeno istina, ostaje za vidjeti. Ako sve prođe kako treba, nadam se da ću i bacit neki dnevnik na ovaj forum.
 
05.03.2011
39
5
0
40
Ekipa ajmo svako od nas dati jedan glas za sortu koja je vama najbolja/najfinija za pušiti!:smoke18: Glasujte samo za onu vrstu za koju ste 100% sigurni da je ta, a ne ono rekla-kazala..

---------- Post added at 19:44 ---------- Previous post was at 19:43 ----------



---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:44 ----------

Moj glas ide za SKUNK1 (THE PURE)