Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.190
188
Brooklyn NY
Jesi bio na testu? Nisi, niti nećeš, blefaju te, mene su već 100 puta i to najgore jer sam pijan došo doma (kad sam high, nemožeš me skužit, imam samokontrolu jebenu) pa su sumnjali da sam napušen a nemožeš im dokazat da si pijan... xD sjebano znam....

Nećeti nip od testa bit ne sekiraj se a ako stvarno ono krenete u bolnicu, onda im prije priopći reci da si pušio pred par dana ekipa bila ovo ono ili čak ako popuše možešim prodat da ste bili kod frenda u stanu i da su oni pušili a ti nisi htio nikad više nećeš nakon prvog puta bla bla, pa će ti se vidit u krvi jer si blizu njih bio......


Al još jednom ću ti reć, 100% sam siguran da te blefaju i da te neće testirat...

A ti se probaj kontrolirat, nemoj pušit ono 5 metara od kuće pa doma na ručak, ponašaj se normalno itd itd znaš već što sve tu ide....


Sretno
 
12.10.2009
2
0
0
30
u ovaj wikend prijezal s petka na subotu (9 na 10.10) jedan frend imo, nekuzim se u to ali mislim da nisu bili oni listovi nego ono u sredini i uzeo pola pljuge i dosta malo tog stavio, pusili smo nas 3 i puklo u nekih 3 kruga, ono par dimova u svakom. I sad ne je*e što 19 (znaci 9, 10 dana od tog) bi trebao na jednu operciju pa dali mogu slucajno naci ista? Inace ovo mi je prvi put bio, inace pusim cigarete
 
11.10.2009
6
0
0
31
BigL je napisao(la):
Jesi bio na testu? Nisi, niti nećeš, blefaju te, mene su već 100 puta i to najgore jer sam pijan došo doma (kad sam high, nemožeš me skužit, imam samokontrolu jebenu) pa su sumnjali da sam napušen a nemožeš im dokazat da si pijan... xD sjebano znam....

Nećeti nip od testa bit ne sekiraj se a ako stvarno ono krenete u bolnicu, onda im prije priopći reci da si pušio pred par dana ekipa bila ovo ono ili čak ako popuše možešim prodat da ste bili kod frenda u stanu i da su oni pušili a ti nisi htio nikad više nećeš nakon prvog puta bla bla, pa će ti se vidit u krvi jer si blizu njih bio......


Al još jednom ću ti reć, 100% sam siguran da te blefaju i da te neće testirat...

A ti se probaj kontrolirat, nemoj pušit ono 5 metara od kuće pa doma na ručak, ponašaj se normalno itd itd znaš već što sve tu ide....


Sretno
nije me testirala ... bio si u pravu ... a mozda ce mi radit ovih dana :S ... valjda ce izac pijem mlijeko ovo ono nisam jos kupio ugljen nije ga bilo u apoteci :D


hvala ti bigL .... valjda ces i do kraja bit u pravu,da me nece testirat, jer cu 100% past ako odem :S
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.190
188
Brooklyn NY
@hertz: mislim da ti neće ništa vidjet na vađenju krvi za operaciju.... ponavljam, testiranje na droge iz krvi je poseban test, a ne obično vađenje krvi... oko cigara se nemaš što sekirat to ti sigurno neće vidjet xD

@adi: ma neće ti niš od toga bit al sveedno ti nastavi sa čajom, masnom hranom, mlijekom, ugljenom itd... opreza nikad dosta
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
hertz je napisao(la):
u ovaj wikend prijezal s petka na subotu (9 na 10.10) jedan frend imo, nekuzim se u to ali mislim da nisu bili oni listovi nego ono u sredini i uzeo pola pljuge i dosta malo tog stavio, pusili smo nas 3 i puklo u nekih 3 kruga, ono par dimova u svakom. I sad ne je*e što 19 (znaci 9, 10 dana od tog) bi trebao na jednu operciju pa dali mogu slucajno naci ista? Inace ovo mi je prvi put bio, inace pusim cigarete

nece nista oni nac,nece ti davat te testove a i tih par dimova za 10 dana ode...bud bezbrige
 
28.10.2009
2
0
0
36
e ljudi,moze pomoc??!tek sam se ukljucila na ovaj forum i nemam bas puno vremena citat sve ove stranice...
evo ovako..pusila sam prije 9 dana,a sutra idem dat dobrovoljno krv..zanima me oce li se sta vidit s obzirom da vrse analizu krvi (malo temaljniju) s obzirom da mi je to prvi put da dajem?....
 
30.10.2009
4
0
0
44
ljudi pomozite mi...juce sam uzeo jedan dim dzointa...bio je dosta slab, problem je sto sutra trebam da idem da wadim krw...da li ce se wideti da sam konzumirao marihuanu??????
POMOZITE MI !!!!! HITNO JE!!!!!
 
27.10.2009
2
0
0
37
ovako...konzumirao sam dosta redovno ganju,u ponedeljak imam taj neki lijecnicki i znam da cu pasti,ako me budu testirali na THC,jer sam zadnji put zapalio u cet,pet,sub,ned,pon ...
e sad,zna li itko,kada se radi lijecnicki za certifikat za zastitara,trazi li se THC u krvi ili mokraci?

znam da sam malo skrenuo sa teme,al prvo me zanimalo za koliko se mogu ocistiti,kad sam shvatio da je nemoguce da budem ok u ponedeljak,pa da ne izlazim nikako na taj lijecnicki ako se rade testovi na THC...i kad se radi test na droge,jel se u jednom testu uzimaju u obzir sve droge ili se radi jedan po jedan test na vutru na ovo na ono?
 
13.11.2009
9
0
0
38
...pozdrav svima...novi sam na forumu...takodje moj problem predstavlja ljekarsko uvjerenje za pomorce...iz sve ove price sam shvatio da nema nekih striktnih pravila kad je u pitanju "ciscenje"...varijanta kao...sto vise dana ne duvati, sport, dobra klopa i puno tecnosti i piva :)...nadam se da mogu biti cist za 15-ak dana tj da ce sve biti ok...jedini problem je sto je naisla tako dobra vutra-domacica (sigurno vec nekih mjesec dana) da mi se tesko odvojiti od nje ;-)...malo sale jer moram da stanem, posao je na prvom mjestu (treba od necega zivjeti a i malo otici vani)...bice vutre uvijek...e i ovo moram da kazem...procita sam cijeli forum i svaka cast Samane!!!...mislim da dajes najobjektivnije odgovore...pozz zza tebe...
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.702
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Evo sada sam prvi put otvorio ovu temu da vidim šta se tu zanimljivo događa ... i nemogu se načudit ovakvim pitanjima , odgovorima i nebulozama!!!
Pa ljudi nemoš se očistit u roku jednog dana osim ako imaš uređaj za dializu čiku ali mislim da ni to nebi pomoglo jer se THC veže za masno tkivo ... tako da ljudi ako ste debeli duže će vam trebat da se očistite !
Imao sam i ja fazu kada sam morao na "pišanje" prije 5-6 god. i iz iskustva vam mogu reć da če se prosječno građen čovjek pomoču limunade i uvinog čaja očistiti za 4-5 dana , dok če krupnije biće morati popiti više tekučine i trebat će mu par dana više da izbaci sve iz organizma . Dakako pomaže i aktivni ugljen ... ali s njim možda dobijete dan ili dva ... Ja nikad nisam htio riskirati tako da sam 6-7 dana prije testiranja počeo sa tretmanom ...(2-4l limunade i 2-4 l i čaja dnevno )
Najgor mi je bilo kad sam bio u prostoriji gdje se čmarilo 100 na sat a ja pijem čajić , ali jbg !

Inaće morao sam na "pišanje svaka dva tjedna .... jA sam imao šemu pušim 7-8 dana ...pa se čistim 6-7 dana .... nikada nisam bio POZITIVAN . :)

Samo opušteno ... tako i tako bi trebali zveknit 8 čaša vode svaki dan :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: surfgirl
13.11.2009
9
0
0
38
...ma i ja sam to mislio dok nisam procitao ovaj forum...moram da priznam da ima pravo glupih pitanja ali jbg ljudi ne moraju da znaju sve pogotovo ako ne motaju svaki dan...ja bakrim veoma cesto i zbog toga sam zabrinut...da sam mjesec dana cist pucao bi mi a ovako moram da batalim :) ....e hvala na savjetima....
 
13.11.2009
9
0
0
38
...e ljudi danas sam radio test na droge a proslo je 15 dana kako sam batalio, pio cajeve i limunade i trenirao i rezultati su negativni...:)...
 
16.12.2009
8
0
0
38
E Drustvo Treba Pomoc citao sam sve sto ste pisali od 1 do zadnje al ipak sam u frci pa cisto radi sebe i svoje psihe da pitam,ovako: pusio sam moza mesec dana u proseku svaki dan po 5 cima jer obicno pusim sa ortacima neku malu buxnu i toliko ispadne i sad mi stigo poziv da mora da idem na psihijatrisjko vestacenje posto sam pao pre nekih 3 meseca za 1 paket vutre ali sam sada vec 7 dana tacno cist i manje vise sam pio i jeo dosta nista posebno ali jesam + redovno sam imao sex tako da toliko od fizicke aktivnosti :D tako da kad sabiram sve da sam po malu kolicinu pusio a pri tom samo pusili neku domacicu nista posebno od trave pa tako dali imam sanse da budem negativan sutra na testu mokrace sto znaci laboratorijski i samo mokraca??? pls odgovorite sad se i nalivam vec par sati vodom posle svega sto sam citao :DD!!!1
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
samo uzimaj tekucinu napravi sebi caj ili vodu,ako imas mlijeko u blizini pipij sve do zadnje kapi prije testa popij par litara vode i samo voda voda....javi kako si prosao
 
16.12.2009
8
0
0
38
Pa pijem vodu i c caj za sada celo vece i ujutro cu da peglam do 12h imam fore posle idem na test...ma da mleko nemam pri ruci al mislio sam pivo neko da tresnem ujutro kad otvori prodavnica :D Malo mi frka jer vecina ovde prica o trakicama i tim sranjima a ovo je ipak laboratorija....bas sam se smorio zbog toga....
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.190
188
Brooklyn NY
Ako si 7 dana clean i jebeš svaki dan (znojiš se) i piješ tekućinu, dobar ćeš bit na testu, samo se par sati prije testa oblokavaj mlijekom a danas i sutra vodom u ogromnim količinama, pišaj, pij ugljen ako imaš (nije nužno) i proć ćeš sigurno