Koliko dugo THC ostaje u tijelu??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.06.2012
6
0
0
31
Zdravo ! Sutra prvi put idem na testiranje za marihuanu , jer su moji posumnjali da se drogiram ! Zadnji put sam ju pušio prije 3 dana , i nema šanse da dam svoju mokraću ! Kako da podmetnem tuđu mokraću ? Dali netko ima iskustva s tim ? HITNO LJUDI , POMAGAJTE ! :signs053:
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Pitaj frenda da ti da malo svoje naravno onog koji ne šipu pa ju stavi u mali stakleni posudicu od tableta recimo fino zavrneš čep i staviš u đep i to je to,kad uletiš u wc na test sajtu samo prelij u njihovu koju bi trebao dobiti ako se ne varam i obavio si to, nadam se da neš pišat prednjima btw :D

Sretno mladiću ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
LUKA19 je napisao(la):
jer su moji posumnjali da se drogiram !


ako misle da se drogiras neka ti daju test na heroin ili speed ili lsd... a ne na biljku :) probaj im objasnit malo da to nije tako lose kako oni misle...
ali ako su stvarno hc i ne zele mislit drugacije na to nego kao droga... odi pisaj i podmetni kako ti je objasnjeno i sve ce bit 5 :) sretno !

peace out !
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
LUKA19 je napisao(la):
Zdravo ! Sutra prvi put idem na testiranje za marihuanu , jer su moji posumnjali da se drogiram ! Zadnji put sam ju pušio prije 3 dana , i nema šanse da dam svoju mokraću ! Kako da podmetnem tuđu mokraću ? Dali netko ima iskustva s tim ? HITNO LJUDI , POMAGAJTE ! :signs053:

luka bre, kontam da ti je hitno ali cetvrti put pises istu stvar, tako je kako je, odgovorili su ti ljudi, ako si duvanio pre tri dana thc je sigurno vidljiv u mokraci, zna biti vidljiv i nakon dve sedmice... probaj nekako odloziti testiranje, smisli nesto uverljivo ili eventualno podmetnuti tudju, mada se u takvim situacijama obicno mokrenje obavlja uz nadzor, jbg, jesi ti uopste citao ovu temu i slicne ili samo zakucavao pitanje na X mesta
 
05.06.2012
6
0
0
31
ljudi , da se javim ! sutra rano ujutro mi je testiranje , prošla dva sam nekako odgodio , al nema mi se ko pomokriti ! imam brata starog 2. god . još je dijete i nezna ništa stoga bi nekako uzeo njegovu mokraću . može li se ikako skontat da to nije moja mokraća ? nemoojte me napadat , samo pitan !
 
13.06.2012
2
0
0
31
haugh dimni narode :)
i ja sam novi na forumu, kao i sa nama dragom biljkom, i imam slicno pitanje kao i ostali, ali ne i isto bas, pa zato i pitam...
imam zdravstvenih problema(grlo, zglobovi, pun k***, nebitno), isho sam doktoru da pregledam krajnike, on me poslao da radim sve ostale preglede pa onda na operaciju mozda, nisu sigurni sta mi je sve....znaci sutra idem u dom zdravlja vadit krv i urin, i trebo bi proc o tome ne brinem nije frka....al prekosutra odo rostiljat, i planiram cicat, a 4-5 dana poslje tog idem opet na neke analize, al ne u dom zdravlja vec bas na kliniku, bice malo gusce jel, pred operaciju, koliko sam skontao opet vade krv, odredice mi koja sam krvna grupa i ta sranja....znaci nece trazit THC, al opet bice ozbiljni, pa zna li ko vrijedi li duvat??
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
I da traže (a neće) što da rade s tim podatkom ? doktor/pacijent tajna znači ne smiju nikom reći.
A i da kažu nekom ?, konzumiranje nije zabranjeno, već posjedovanje.
 
19.06.2012
12
0
0
30
evo, ja imam jedno pitanje, posto stvarno nisam znala gde vise i koga da pitam, svi mi kazu razlicito, pa rekoh, mozda neko od vas moze najbolje da mi kaze..
amfetamin sam uzimala par puta, nazalost. poslednji put pre mesec, skoro dva. dakle, trebalo bi da radim taj test na krv, pa me zanima kakve su sanse da bude pozitivan?
i, eto, dzidzu nisam pusila skoro 3 nedelje, pa i za to isto - kakve su sanse?
i, ako neko zna da mi napise nesto vise o tim testovima na krv, jer po netu sam slabo sta korisno nasla :/
frka mi je, i svaki moguci odgovor mi znaci :)
hvala puno, poz
 
19.06.2012
12
0
0
30
videla sam to.. svakako mi je spid veci problem, ali svejedno, nadam se da nece biti pozitivan na dzidzu, jer sam u suprotnom najebala.
dakle nista, ostalo mi je samo da se nadam. za dzidzu mi uglavnom kazu da se posle 2 nedelje ne moze naci u organizmu, ali opet haha.
e sad, ne znam da li i koliko utice to koliko sam pusila i ranije, uzimajuci u obzir da nisam cesto? dakle, poslednjih mesec, dva, tj do pre 3 nedelje sam cesce.. ne znam, utesite me barem! haha, salim se, nemojte. onako, najrealnije mi treba, da se i sama ne bih shokirala rezultatom.
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
U krvi ti moze ostati duuugo vremena... u kosi jos vise bla bla.

Al ne sekira me to uopce, pala pala ni prva ni zadnja al koji k uzimas speed? Jel ti uopce znas sto je speed i sto radi ljudima? Znam ja iz osobnog iskustva, mani se toga zeno bozja, pusi vutru ak oces al nemoj speed pa sta ti je, imas alkohol, imas svasta. Bolje i koku smrkat nego speed (nije da preporucam).

Sta ti je
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Uguglaj "how to pass drug test" ili nešto slično i naći ćeš masu informacija a i raznoraznih preparata koji ti mogu pomoći.:google2:
 
19.06.2012
12
0
0
30
znam i za kosu. ali nece - dredovi..
ma, ne staj mi na muku.. bilo mi je gotiva tih par puta, i onda sam skapirala koje je to djubre zapravo.. uzas, al sta da radim sad.. sta je tu je :)
znam da sigurno necu vise i to je to.
a, na sta si mislio da moze dugo ostati u krvi?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
nenash je napisao(la):
Ne bi trebalo ništa da nađu ako je tako kako si rekla.Za spid sam 100% siguran ali vutra može biti problem.

https://forums.vutra.org/medicina/1041-koliko-dugo-thc-ostaje-u-telu.html

dzidzofilija je napisao(la):
videla sam to..

I šta sad da ti radim :icon_lol:
Ajde, pošto je frka neću zamjeriti što nisi pročitala pravilnik, ali sad ga pročitaj!

THC bi ti mogli naći u krvi. Ove kemije brže izađu...jbga, organizam izbacuje smeče, a zadržava ono korisno :)
 
19.06.2012
12
0
0
30
okej, kao sto rekoh, bitnije mi je za speed, za dzidzu koliko-toliko i znam i nasla sam nesto po netu, ali za speed nista.
o_O
ne zameri, haha
Edit:
a vidiii, kaze stop hemijskim drogama. jebi ga, ali bas bas mi je frka. sry :eek:
well ok, kapiram..
znaci okej nema me haha ):
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
dzidzofilija, mani se hemije sestro i spoj se sa prirodom, u krvi ostaje krace nego u mokraci, a tamo thc mogu naci i nakon 2 sedmice, ajd, keep cool