Koliko pušite???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.457
163
Ma pušim trenutno od kad oči otvorim pa dok ih u potpunosti ne zatvorim i tako svaki dan evo već nekoliko mjeseci...
Ako ćes iskreno već mi ide na k*rac i rolanje i sve.
Eto i sad sam se naživcirao kad se sjetim i bilo bi najbolje da pitam ženu da mi zarola jednu :D
Mogla bi zena i da izgrowa ;)
 
03.11.2020
19
89
13
Otkad sam si prestao brojat, sve mi je milije nekako. A kad sam odlucio smanjit sa par jointeva na jedan, onda sam si zamotao kuburu vecu od tri pojedinacne... Do straina je, do dana, hedonizma od prilike... Gledam da budem u diru i nejdem preko 5g :rasta:
 
05.11.2019
8
24
3
33
Trenutno pusim oko 1 gram po jointu sto je oko 5 grama na dan jer vutram cijeli dan, zadnjih mjesec dana pusim samo cistake, ostavio sam se cigareta, i samo bih vam svima htio savjetovat da izbacite duhan, duhan samo kvari okus vutre. Cista vutra ima sasvim drugaciji okus i efekt nego mjesana s duhanom. Jedini problem je sto se puno pusi, ja sam u mjesec dana popusio 120 grama ciste vutre
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
05.11.2019
8
24
3
33
Samo bedasti konzument
Daleko previse je to, toliko trenutno pusim zbog zivotnih okolnosti, a uobicajno pusim manje.
Al sada uskoro idem na ciscenje od vutre sve dok ne napravim indoor grow, a onda prelazim na vejp, bas zbog ljubavi prema vutri zelim je pusit na pravi nacin kako ne je vise ne bi zloupotrebljavao kao sada
 
Poslednja izmena od urednika:
03.11.2020
19
89
13
Neznam sta bih rekao, nego doslovno uzas od izjava::ludak::
Kakva je to vutra kad ti treba 5 grama dnevno. Ili, kakav je to konzument kojem treba ta kolicina. Da li je to ljubav?
Pusim travu 35 godina i znam sta pricam :D
Ja duvam cistake, u joint stavim 07 sigurno... Dnevno zapalim solo minimalno 3 trube, a u drustvu to budu jos dvije tri... 15 godina pusim, za osobnu upotrebu najvise koristim indiku, sativcuge duvamo u drustvu...
Bavim se sportom, zdravlje top, zdravo jedem, fakultetski sam obrazovan, nemam problem s kolicinom konzumacije. Volio bih i ja kad bi me oduvalo 03, ali ne uduva me. Sve dok osoba ne zapostavlja u bilo kojem smislu sebe i svoj zivot to je samo brojka... Nekome treba vise, a nekome manje!
A ne pusimo nit svi istu kvalitetu tako da su brojke u ovom slucaju su glupost.
I za kraj da se nadovezem na pitanje kakvu to travu ekipa pusi kad im toliko treba..
Snoop pusi trostruko jaci stuff nego mi, pa zapali vise nego mi svi komentatori tu...
Nismo svi isti brate...

Volim biljku jer ima rad koji mi pomaze, brojkama se ne zamaram, ali priznajem da bih i ja volio nakon 35 god duvanja da me oduva 05 necega za cijeli dan da sam blagoslovljen ...
 

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.970
358
Potpisujem izjavu od @VenloNL :thumb:

@Potjeh drago mi je da si akademski građanin zemlje u kojoj jesi ali onda bi trebao baš ti izbjegavati da, kako ti kažeš, pišeš
brojke u ovom slucaju su glupost.
Ja vjerujem više šta moji drugari na forumu kažu nego Snoop i ostala raja koja uveliko promoviše marihuanu, što je svakako za pohvalu, ali šta koga briga koliko ko puši, jel se mora to pisati i pretjerivati? Mislim da bi ti trebao shvatiti šta vam sa tim želimo reći :thumb:
 
Poslednja izmena:
03.11.2020
19
89
13
Potpisujem izjavu od @VenloNL :thumb:

@Potjeh drago mi je da si akademski građanin zemlje u kojoj jesi ali onda bi trebao baš ti izbjegavati da, kako ti kažeš, pišeš

Ja vjerujem više šta moji drugari na forumu kažu nego Snoop i ostala raja koja uveliko promoviše marihuanu, što je svakako za pohvalu, ali šta koga briga koliko ko puši, jel se mora to pisati i pretjerivati? Mislim da bi ti trebao shvatiti šta vam sa tim želimo reći :thumb:
Meni je ekipa taman kako sam i reko... Za sebe osobno ne smatram da pretjerujem, a rijetko kad se desi u drustvu preko 5g tokom dana da se zapali sve skupa..toliko od mene i najbitnije: svakome po gustu bez sekiranja