Kolorit grow, Purple Ryder & Auto Blue by Barbarossa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
hahah...buxna mi ne ispada iz usta dok ih posmatram, još da stavim naočare i definitivno ćete me u sledećem update-u pitati što kačim slike prezrelog paradajza... :D Upetrebiću jednu metaforu vezano za ovaj slučaj: nije bitno koje je boje košnica, ako od iz nje na kraju izvučeš gomilu meda! :djede: :lol: Evo obećavam da će se sledeća biljka koju posadim izgledati zdravo i ZELENO! U utorak ulazi u igru Chronic Ryder i potrudiću se da bude zeleni maneken! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Ma koja boja, kvantitet,kvalitet - ex jos da imam sada og-a bi pevao, lepo ovo tebi ide, izmiksaj im papicu za cvetanje i dodaj N!
edit: puca, tramal apaurin i naklofen našopali me sa tri injekcije u lokalnom domu zdravlja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Zadnja 2 growa i mene žutilo mući, a na kraju dobar urod. Inaće Barbarossa pa ti izbacuješ growove ko lud. Svaki put kad pogledam tebi su neke u cvjetanju :thumb::respect:
Kod mene fabrika radi 24h, 365 dana! Ne mogu da zamislim mrak i prazninu u boxu! :)

Lepe biljoze al prerano počele da žute,dodaj im malo N :)
Jesam, ChiliHead, štedeo ove godine na N. I poslušaću te i dodati malo, baš da vidim kako će reagovati, iako znam da da neće postati zelenija zbog toga, :) Mene tu zezaju druge stvari, dugo se tvrdoglavim da uzmem pH metar, sve kao dobro je, ali počinjem da verujem da mi je godinama ph u nekom ku..u. Konačno stiže, pa ćemo i tu dilemu razrešiti. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Neće ti ovi "oštećeni" listovi postati zeleniji ali će novi biti ok :)
Ja izgleda imam sreće što se tiče pH,nikad nisam merio ali prvi put kad bih video da im smeta nešto proučio bih detaljno o čemu se tu radi :D
Biće tu masnih hedina :clap::
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Do sada je radilo i ovako hehe...i problema po finalni proizvod nije bilo, jedino što nije estetski na top nivou! :D Mislim da konstantno radim sa nekim pH lock, te ću sebi prouštiti ph metar, baš da vidim šta činjenice govore... :)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Stigao pH merač! :skot:: Ovako: pH česmovače je bio 7,5...hm, jbg...zbog toga svaki grow mi bude ko u ringu..gde na kraju ipak pobedim ja...nokautom! :udarac:Mala šala...naštelovao na 6.5 baš da vidimo. Odmah po zalivanju izmerio runoff i bilo je 6,9 pH. dalje nastavljam tako pa će kraj reći svoje. Pozz :)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ajde baš me zanima da li je do ph jer ja sam se satrao sa ph mjerenjima runoffa,a uvjek neko žutilo u oba dva growa. Terra magma zemlja, izmjerim runoff 7.1. Zalijevam sa 6.2 i dalje runoff 7. Kao da biljka dok se hrani diže ph zemlje ali svejedno puno mi je stvari ostalo nejasno. Čak sam mislio da možda nije klor poubija te organizme u zemlji. Tako da me baš zanima kako će to kod tebe proći... :thumb: