Kritike, pohvale, prijedlozi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Neka dokumentarna emisija o upotrebi konoplje u starim civilizacijama, vjerskim obredima, nadahnucu koje je pruzala poznatim ljudima iz raznih sfera drustva. Krenemo sa najranijim zapisima o konoplji, pa iz emisije u emisiju ka modernom dobu i njene primjenjivosti danas. Isticati pozitivnu stranu biljke, ali isto tako i moguci negativan pristup covjeka prema konoplji u bilo kom smislu.
Mogli bi, ko zeli naravno, napisati svoje licne slucajeve u vezi sa konopljom, kako smo se sreli i na koji nacin nam utice na zivote.
Nisam u toku sa clanovima koji su smanjili aktivnost na forumu, a bili su zasluzni za radio emisije, pa bi trebao neko sa ugodnim glasom da bude narator u emisiji. Tekstove mozemo svi da pisemo, pa proslijedimo na lektorisanje nekome ko ima smisla za pisanje i ugodnu rijec, da kazem "kicenje" :)
Mozda bi trebao neki naziv emisije tipa "objektivno o konoplji" ili nesto na tu temu :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ajd nek mi netko provjeri dal sam se uspio spojiti na radio...ako je rock,heavy metal na repertoaru znači da sam uspio. :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
jesi;)

edit;ako smijem primjetiti,na trenutke 'puca' zvuk i na VLC playeru a i direke preko foruma.
neznam dal' je to samo kod mene,jer do sada nije bilo

no slušam pa još javim ako se nastavi
trenutno piči dobro,opušteno samo :D

edit;
metal.gif
 
Poslednja izmena:

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
to je do mene,pošto mi je kompjuter jako spor i slab,zna zezati kad je pod opterećenjem...puštam sad forum na miru,i ostaje samo radio,tako da mislim da ne bi trebalo pucati,bar dok ne dođem opet na forum,jbg.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Imam sitnu kritiku. Cjeli da je isla muzika bez dzinglova. Mora se nekako namjestiti da vrti dzinglove ili se javit uzivo svaku drugu trecu pjesmu. Mislim da svaki program ima neku foru da se namjesti da ubacuje dzinglove unutar playliste.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
jel nije bilo govora da automatski idu džinglovi između svake pjesme? ili sam ja to krivo skužio?
a za javljanje u eter,dok ne nabavim nove slušalice i mikrofon nula bodova,pošto su mi djeca strgala ove koje imam.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
da,da,ono je bilo za autodj...moj bed...koristim virtual dj,ako hoćeš pošalji jinglove ili daj link za download,pa ću ja ubaciti ručno idući puta kad budem puštao.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
:spliff:... :idea: ... :clap:: Genjo.

I u snu i na javi,za vas radio pravi ... Vutra radio :let:
Sam evo krenu mrdoguz od kako sam se konektovao na radion,hahahahahaha
Par dana patnje na you tube ,smorio sam se pravo,hahahahahahahahahaha
Aj' živili.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and Bizzzo