Kriza i nestašica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.05.2015
6
5
1
30
Ovo je moja prva tema, pokušao sam da nađem sličnu i zaključio da ne postoji, nadam se da ne grešim. Ako sam nešto zaje*o, nemojte da me linčujete! :D

Inače, ne znam kakva je situacija kod vas, ali ovde na jugu Srbije je užas. Nema mare ni za 'leba. Bukvalno se svi žale, likovi neki koje znam koje nekad nisi mogao da zatekneš bez par grama u džepu su trenutno suvi već duže vreme. Neverovatno je teško da se nađe, a i ako nađeš, skoro pa sigurno nije po normalnoj ceni i kvalitet je apsolutna nula (sam skoro proverio), čak i za naše standarde.
E sad, ljudi pričaju da to ima veze sa padanjem onog sela Lazarota u Albaniji. Neki pričaju da je ovo zatišje pred buru, odnosno da se spremaju za legalizaciju, mada u to sve nešto sumnjam, haha. A opet, kruže i priče da je to jer su počeli da proizvode ulje, koje ljudi uzimaju zbog zdravstvenih razloga i skoro je postalo izuzetno popularno, pa kao više im se isplati to nego ovako za duhanje da je prodaju.
Čak su i biljni tamjan zabranili, koji je neverovatno zlo, ali opet sam mu bio veoma zahvalan u trenucima krize.
Da li kod vas vlada nestašica i kako se nosite sa istom? Ovde više ne može da se trpi.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Moja teorija je da je mafija u albanija uznemirala evropske sile pa su odlucili zatvorit odvod. Dogovorit ce se oni vec :)

Mada se iskreno nadam da nece i da cemo imati neku vrstu legalizacije uskoro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
Jbg, i Albanija se ukljućuje u proces europizacije, sa ostalom braćom s balkana, tako da... Morali su kanđiju prekinut...
Ili netko nije dovoljno podmazao sve kotačiće :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda
07.05.2015
6
5
1
30
Ma jok bre, pa "droga" je ogroman izvor prihoda za države. Što reče jedan profesor na ekonomskom, država ne može da funkcioniše bez crnog tržišta :D

ne citira se post iznad
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Priroda

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
da je kriza jeste, da ce mozda leKalizovati, a sa tim i dekriminalizovati vrlo verovatno, a sa druge strane ne isplati se dilerima finansijski, jer su kazne velike, a i bolja zarada im je na hemiji heru, koki.
moj slucaj pre par godina, desetak mozda, slicna situacija kao sada, odoh do nekih ljudi da nabavim koji paketic, a oni meni NEEEEEEEEEMA, oces belo, zuto, exere, tripove, trave nema!!! :udarac:
uzgoj svoje i miran si.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Trebas nauciti pusiti sam. Trebas nauciti pusiti generalno vjerovatno. Uzivaj u kanabisu. Ako ne uživaš u njemu ne trebaš ga niti konzumirati. Nema smisla. A tek uzgoj. To je brate tek špricanje. ;) Ali na kraju opet ponovim sam sebi, desiti će se tocno onako kako se trebalo desiti. I kad ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.