Kriza od trave????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.12.2012
2
0
1
49
Zdravo !!!

Poceo sam sa travom pre jedno god.dana.Zadnjih 6meseci koristim je skoro svaki dan.Kad ostanem bez trave dan,dva osetim krize slicne ko sto su od heroin,metadon,ko da me neko srafcigerom bode po kozi,povracanje,mucnina,jak nemir,proliv..Pretpostavljam da je to jer je prskana,(jer znam da od trave nema krize),ali opet to su samo moje pretpostavke.Problem je sto ni metadon ne pokriva tu krizu...Jel doziveo neko nesto slicno,ima li neki medikament kako bi se to ublazilo..neki savet>???
 
29.01.2012
4
1
3
34
A mozda si se jednostavno razbolio :dada

I da je jesu prskali koji put (u sto sumnjam),nema sanse da su sve i jednu koju si do sada pusio prskali horsom ili necim slicnim
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rakela travar
23.02.2008
1.048
1.455
188
druze ko zna sta si ti koristio dok nisi i u toku koristenja trave pa kad ostanes str8 ti osetis
simptome krize posto ih je trava ublazavala, od trave mozes da osetis zavisnost al istu onu kao kad ti se jede nesto slatko ili
kad ostanes bez neta, kablovske mada meni je bez neta bas "kriza", tj smorim se ko bulja. A da ti non stop prskaju travu heroinom
ona bi onda kostala 30 evra po gramu tako da cisto sumnjam u to. Cim ti sad pijes metadon ti si sigurno radio dop
posto to koriste ti kad se skidaju sa dopa a kazu da su metadonske krzie gore nego na dopu. Ako nesto nije tacno od ovoga sto sam
zakljucio nemoj da se vredjas al postavio si dosta skakljivo pitanje plus da koristis metadon i takav jezakljucak usledio.
poz i sretno u "skidanju"
ps. savet za tebe ako imas krize a trva pomaze da sklopis boks uzmes automatike i tako se lecis tj
skidas simptome krize...

zeleni-- druze sve na ovom svetu izaziva zavisnost samo nesto vise nesto manje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rakela travar
02.06.2007
7
0
1
35
To ti je zato sto trava izaziva psihicku ovisnost ne fizicku ko heroin i ostala sranja,a to da je prskana hahahah debilu.

Ja pusim vec 13 god svaki dan otprilike 10 jointa spalim i kod krize ti jedino moze pomoci normabel.
Nemozes spavat malo ti je vruce pa hladno,nemozes niti jest imas cudan osijecaj u zelucu paranoje o nuspojavama ovisi od organizma do organizma SINEK TO TI JE APSTINENCIJSKI SINDROM,

O marihuani se može postati ovisan!
Premda neke osobe ne postaju, neki redoviti konzumenti nakon prestanka uzimanja marihuane imaju znakove apstinencijskog sindroma: nemir, gubitak apetita, teškoće spavanja, gubitak težine, drhtanje ruku.

Ovisnost se lakše razvije kod mladih koji nisu završili psihički i fizički razvoj ( u pubertetu).
Evo ti iz nekog clanka
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Po mome iskustvu,kriza zbog ne duvanja mora biti povezana sa drugim uzrocima još....inače je mala.
No to ipak ovisi isključivo od osobe do osobe.
Moje mišljenje je da potražiš uzrok negdje drugdje,...osim u travi.
 

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
dali si imao kada mucninu prije nego sto si poceo pusit ?? kao sto si rekao da si pusio svaki dan i naviko si da te nista ne boli jer se zna da trava pomaze :D .. i sad nema vutre par dana i opet se vracaju stari bolovi mucnine itd itd...
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Takodjer mislim da je nemoguce.


Ako te muci sada nesanica, znaci da te i prije konzumacije mucila... samo dok koristis spavas kao beba. Nije trava razlog tome sto si ti opisao sigurno i iskreno
ne zelim ni znati sto si sve koristio
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
bluby je napisao(la):
Problem je sto ni metadon ne pokriva tu krizu...


toliko toga receno u jednoj recenici......
'ni' metadon znaci da si probao sve i svasta da sredis krizu,pa cak i 'metku' a ono ni METKA NE POMAZE...
'PROBLEM' je sto ti treba stres free enviroment,svez vazduh,poztivno razmisljanje-a ne da jurcas od zurke do zurke kombinujes razne opijate sa alkoholom,lose se hranis i lose spavas(ako uopste spavas)...tu je 'problem'...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
"Kriza od trave????" dobro da si stavio upitnike, a ako se pitas, nema krize od nedostatka trave, svakako ne takve kakvu ti opisujes, 100% neizvodljivo da je vutra problem
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
VenloNL je napisao(la):
Moje mišljenje je da potražiš uzrok negdje drugdje,...osim u travi.

... npr. u duhanu. Iako ne kažem da je to dečku koji je otvorio temu... ALI, dosta često ljudi osjete duhansku krizu, pogotovo ako su prije pušili cigare pa prestali sa cigarama i nastavili sa vutrom. A zbog stila motanja na ovim područjima, a to je "što više duhana da džoja izgleda bolja i veća", ljudi osjete krizu nedostatka od obe supstance. Samo što je po meni od duhana gora ;)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
jos sa pojavom ovih 'skunk' ova (sto bi rekli dileri sa ulice),jake dzidze-lose(ili nikako) flushane,grebu grlo,
pa ljudi trpaju jos vise duvana da kao 'bolje gori'
ma idi