Kriza od trave????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
bluby je napisao(la):
Zdravo !!!

Poceo sam sa travom pre jedno god.dana.Zadnjih 6meseci koristim je skoro svaki dan.Kad ostanem bez trave dan,dva osetim krize slicne ko sto su od heroin,metadon,ko da me neko srafcigerom bode po kozi,povracanje,mucnina,jak nemir,proliv..Pretpostavljam da je to jer je prskana,(jer znam da od trave nema krize),ali opet to su samo moje pretpostavke.Problem je sto ni metadon ne pokriva tu krizu...Jel doziveo neko nesto slicno,ima li neki medikament kako bi se to ublazilo..neki savet>???

Ma daaj, šta je ovo ?!

Svaka vam čast što se trudite da odgovorite i pomognete, ali ... Ma ne znam zbog čega bilo šta pišem ovde.
 
23.12.2012
2
0
1
49
da moze bit i to,i na to sam pomislio,ali sada nakon vasih postova mi je lakse jer sam 100%siguran da nemoze bit od trave,razlog valja traziti u nesto drugo....inace nisam dopas samo sam uporedio simptome koe sam nekad osecao od heroina,metadona i koe osetim sada,i slazem se da je ludo zato i pitam.
HVALA PUNO!!!
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
bluby je napisao(la):
Zdravo !!! ,ima li neki medikament kako bi se to ublazilo..neki savet>???

Ovo mi lici na potraznju hemije!
Da li si se pogresno izrazio pisanjem ili ne, uglavnom smo te, velika vecina, dozivili kao strasnog narkomana, jbg.

Ja sam zakljucio da si ostao bez novca za drogu, pa trazis savjet za neku jeftinu ili jos bolje, besplatnu alternativu.

Ako imas ruzna iskustva sa travom, napisi ih da ih i mi znamo, ali nemoj potrazivati hemiju na ovom forumu da ne dobijes po piiiiiiiipci :cvetak
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
frajer koman iz sjene, a sto se tice vu svi znamo kako je kad pusite non stop sedmicu dve tri mjesec, naviknete sve raditi high, i onda bum bezvutrica, sve vam je bezveze smoreno, kao kad raskinete sa djevojkom fali dio vas hahah... krevet nije kao sto je nekad bio, eh da je top za pred spavanje, neko vam kaze nesto sto nije po vasem et malo burnije reakcije, to je psihicka ovisnost, e sada drhtanje ruku, toplo hladno, je opadanje nivoa THCa pogotovo poslije duzeg pusenja, a besanica ja iskreno mislim da je to malo u glavi, jer svi znamo kako je popusiti indicu na bong za predspavanje :D :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ja nemam pojma o čemu vi pričate. mora da ste izuzetno nestabilni i slabi karakter. ja pušim svaki dan i ne osjećam nikakve probleme kad prestanem, pauzu od mjesec dana i ne osjetim. to vam nije od vutre, to je od viška vremena. nađite si zanimacije, ispunite dan, bavite se nečime i nećete ni pomisliti na vutru. kaže jedna stara latinska: "carpe diem!"