Kuhanje sa SVJEŽOM marihuanom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.01.2010
9
25
3
38
Već par mjeseci sam prestao pušit i sad trošim Mariju već skoro godinu dana isključivo jedući je i moram priznat da mi je postalo bolje od pušenja. Neko će reć da sam lud, ali dosadilo mi je to smrdi, dimi, kupuj rizle, pati se, skrivaj se, kašlji, plači, suzi, ovako se bolje osjećam ono tupilo ne postoji samo nabrijanost, šemica, glava čista lagana, oči otvorene, uglavnom bolji je film. Istina treba se naviknuti, ali meni je čak i probavu popravilo i tlak mi je bolji i vidim na sebi da bolje se osjećam u kompletu.

Evo da podijelim par neobičnih recepata.

Najbolji recept: - svježi cvijet narezati, skuhati jaja u tvrdo, zamiješati dobro posoliti i zaliti maslinovim uljem, ide odlično sa mrvicom krumpira, brokule, bilo kojeg zelenila. Negdje nakon 5ice i 20 minuta, počinje show program.
Isto mi dobro ide omlet obični, ali je ja samo na kraju ubacim da se ne prži nego da imam mrvice unutra.

Mlijeko od marihuane svi ste radili više manje tako da se sušena bar malo trava kuha, ja sve što otrimam listova svježe skuham u cca. litru mlijeka da bude onako fino zelenkasto kad se skuha, procijedim i s tim mlijekom pravim palačinke sa sladoledom od pistacia i čokoladom tekućom i baš je cool kombinacija, pucanje pa tako možda malo umara. Ako je trajno mlijeko može dosta stajati.

Za svaki dan si imam majonezu napravljenu sa uljem od konoplje, to si za doručak u sendvič ubacim. Nastavak na ovo je tartar umak, sa prevladava marihuana sitni komadići. Čak i suho mi je tu pasalo.

Tostirani kruh namazati medom i usitnjeni SVJEŽI cvijet posuti i pojesti. Zanimljiva kombinacija, može i mrva zelenog papra.

Salata od krumpira sa vrhnjem i lukom, luk zamijeniti potpuno ili djelomično sa travom i jedno i drugo je dobra kombinacija, dodaj kuhano jaje i opet je to varijacija na ovo prvo, otud je sve krenulo.

Juha od bundeve ili crvena juha od rajčice, juha od graška, pa čak i pileća juha, kad se skuha i malo prohladi, unutra dodati usitnjeni cvijetkao papar, zgodna forica je usitnjeni cvijet posoliti da malo pusti, ali da to napravi negdje na masnom papiru ili posudi da sačuvate sve te "sokove", okus je interesantan, slično salati endiviji, radiču ili divljem maslačku. Opet da napomenem, SVJEŽE(nesušene) cvijetove.

Vulgaris opcija, šnita mozarelle, šnita rajčice i usitnjeni cvijet po vrhu posoljen, malo aceta balsamica i maslinovog ulja, može čak i na neki kreker, francuz kruh, toast, može + tikvica ili patlidžan i sve kombinacije lagano prženo na tavi povrće.

Jedan malo kompliciraniji recept, uzeti oblatne u trgovini, litru mlijeka i pola kg šećera, u loncu smiješati hladno mlijeko i šećer i ukuhavati (može potrajati) do trenutka kad počme mijenjati boju, ugasiti i ostaviti da malo odmori i postane toplo, sa tim mazati i slagati oblatne, kad svaku namažete usitnjenim cvjetovima to "posoliti", svaku oblatnu dok ne potrošite paket. Cca. količina marihuane je 25-35g, NE SUHE. Uglavnom iz najdalje trećeg puta ćete pogoditi količinu, da se marihuana osjeti i onda je to majka svih tuluma.

Hummus od slanutka napravite lako od konzerve iz dućana i malo začina, dodati marihuanu odokativno, uzmite u obzir da ovisi koliko jedete količinski, ja jedem velike sendviče, pa ne stavljam toliko u neke stvari da me ne oduzme, jer prevarit to zna ne očekuju ljudi da to radi.

Neke egzibicije tipa ako imate pristup tekućem dušiku i Vitamix blenderu, da napravite šejk od smrznute trave, nikad luđju stvar, još kad od toga napravite Sorbet, auuuuuuuuuuuuuuuu.

Eto relativno dugo sam na forumu poskrivećki čitam, gledam, učim, ali uglavnom šutim. Reko danas ću da Vas iznenadim da eto upoznate malo luđeg konzumenta.
 
09.01.2010
9
25
3
38
Bitno je da se ulje ne tretira sa temperaturama, ode THC i džaba si kuhao. Al majoneza je brutalna. Da me ne bi krivo shvatio, nije samo ulje od konoplje unutra, dodana je neka količina pa ne znam sad točno ne držim u šprici, al 2 žlice sigurno.
 
09.01.2010
9
25
3
38
Od ovog ljeta više ništa nije problem na tu temu. Kod mene je to sad tretirano isto kao da imam šljive i pravim rakiju. Jel ovo raj, nije ovo ti je Španjolska.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedseeker
20.02.2016
16
11
3
Legal (Only for own consumption. If the plants are located somewhere visible from the street/public place, it's an administrative offense[143])
https://en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_cannabis_by_country

koliko se sjecam smjes jednu ili 5(prije ce biti 1) saditi imas cak i klubove u kojim mozes pusiti samo trebas izvadit kako se to zove da pripadas klubu
Nedavno sam kupio nekoliko semenki u jednom seed shopu u Spaniji ali mi nisu rekli da je dozvoljen uzgoj za svoje potrebe. Baš ću ih pitati na tu temu. Pozdrav svima:)