LCxHP Humboldt, Critical kush Barney, Skunk #1 Sensi - Tajni vrt #3

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.288
14.514
358
Obavještavam poštovanu zajednicu da je na programu nova sezona Tajnog vrta....emitiramo jedamput tjedno
Ko i svaki put, kod mene samo provjerene i renomirane banke/proizvođaći sjemenja....ne volim ove dotepenske američke izraze, draži su mi domaći :D ovi nikad-čul proizvođaći sjemenja ne mogu u moj vrt
ewo vrta, model predratni stodvadesetka.....je bezeveze, nema ni rukave.....samo rupe....al su fine kvrge iz njega izašle...... DSC04739.JPG
O sjemenu ima u naslovu pa slobodno gledajte :D dva LCxHP, dva CK i jedan za dušu S#1
Turbina je 150 a čupa oko 550 kubika na sat....ne znam napamet...tak nekak a po njima od prvog dana šamara dobri stari Rade snage 25 w....radi ko prvi dan....mrvicu glasnije.....kasnije pojačanje
Zasad svjetli MH 250 a kasnije......normalno, ide pojačanje
Zemlja - slikovito......mada može bez problema ova zemlja bez dodataka
20170920_110350.jpg DSC04882.JPG
Od poštara do izbijanja iz zemlje je prošlo manje od dva dana....najbrže ikad
20170904_192211.jpg klijanje.jpg temp.jpg zemlja.jpg
Trebalo je bit 3 LCxHP ali jedna je zginula po putu pa su sad dve ostale
Manje posude su 2 litre a veče 4.......kasnije pojačanje :D
I tak je to krenulo......prije dva tjedna.....zadnje slike su 14 dana života DSC04819.JPG DSC04828.JPG DSC04830.JPG DSC04837.JPG DSC04851.JPG DSC04864.JPG DSC04881.JPG

Ova zadnja nije presađena jel mi fali pol kante zemlje da mogu presadit normalno :fuck: budem sutra
Od hrane je Hesi kutija u opticaju i dobijaju SV, Root i PZ u dozama kolko piše na flaši....kod mene nema ono budem pola za početak ovo ono...kolko piše tolko ide.......prije dupla nego ispod mjere......ovo se odnosi na Hesi....druga hrana - druga priča

Lampa je na jedno 20 cm od ove srednje....moj nepuni pedalj....250etka ne grije niš posebno u ovom prostoru pa to Rade s lakoćom rješava + turbina na prvoj brzini
PH metar - normalno da imam.....ali ga nisam izvadil iz ladice jedno godinu i pol
Od zahvata po biljkama ide rezanje špice i to je to do cvata, onda skidanje kilavih grana i to je sve

Ako ne zaboravim....onda zaljevam s odstajalom vodom....dan dva tri.....ako zaboravim onda direkt iz pipe i šus u posudu....prije par godina je bila 7.1 ak se dobro sjećam....kad se sjetim malo glumim kišu, po danu....po noći ih ne diram.... sa špricom i to je sve po pitanju vode.
Zaboravil sam posude spomenut.....ono pojačanje od gore.....kad su imale 12 dana su presađene u posude u kojima budu dočekale penziju....e sad.....za usporedbu meni a i ostalima koga zanima.....CK i LCxHP - dve u ovoj posudi s rupama zapremine 18 litara....tak vele u dučanu, a druge dve u kanti od farbe u koju ide oko 25 litara....dosta ljudi veli da su te posude bezveze....znam jednog koji je probal pa veli da je to čisti marketing i da je bolja ona platnena ili vulgaris plastična a ove s rupama veli da bu prodal :lol::lol: pa ti vidi....ja ih nisam kupil, samo posudil pa se mogu zaje..... :D
Dragi moji...za početak i više nego dosta....neki samo naslov opale, bez glave i guzice i nedajbože neku sliku naljepit.....ko da mora fotografa platit da mu dođe biljke slikat doma u špajzu....pa čeka plaču da može slike objavit :lol:
aj živili
 

Prilozi

  • DSC04880.JPG
    DSC04880.JPG
    236,5 KB · Pregleda: 27
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
koja glagoljivost :clap::
presvetli u skladu sa dobrim starim običajima našeg podneblja, susjed susjedu zaželi crknutu kravu, jal to zovemo.:)
krave ne krepavajuo_O (paradoks kud god pogledaš)
profi grablje :thumb: Pratim seriju, fotografija perfektna :rasta:
 

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Sretno s Tajnim vrtom ;)

dosta ljudi veli da su te posude bezveze....
Imam ih preko 20 kom od 1l do 20l i nisu bezveze, imaju svoju svrhu, samo mislim da nisu za nas sport. One su za biljke duzeg zivotnog vijeka tako da neces vidjet neku razliku osim sto ce ti biljke izrast dosta u visinu i nisu prakticne za zaljevanje unutar boxa :D
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Samo naprijed imbra :thumb: sto volim jesen kad sve pocne da zuti oko mene a na vutri tek pocinje prolijece :zvizd:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and leemon

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.633
13.693
358
Sretno Imbra, bu ti zanimljivo s air potovima dok se ne naviknes na zaljevanje al budes vidio vec u hodu. Zemlju uvjek mixam u kadi al cu probat sljedeci put ovak na podu ko i ti mozda ima u tome nekakav posebni efekt za koji neznam. Uglavnom sretno kolega:thumb:.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.