LED ScroG 90w by SG (unknown seed)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Pozdrav ekipa.. ;)

Borba se lagano odvija s musicama, larve nisam primjetio zemlju prskam lagano sa mixom duhana, češnjaka i chillija.
Danas drugi put da cu prskat, sutra cu probat naci pijesak za terarije pa ce ic po povrsini. U pet shopu je bilo samo onog pijesaka za ptice sa
komadicima skoljki i toga pa neznam jeli taj bas dobar, koliko sam skuzio treba biti onaj skroz sitni pijesak..
Ostala je jedna biljka u boxu, nekako mi se mala ova druga cinila i odluka je pala najkomotnije mi je nekako s jednom ali pravom..
Zamolio bih ovim putem urednike da promjene naslov i umjesto LED grow neka pise LED ScroG jer cu uzet zicu ovih dana, mala promjena plana..
Malo sam u nedoumici ocu li razvuci mrezu ili zicu preko boksa ili da napravim fiksno iznad posude pa da mogu izvuci iz boksa sve skupa..
Sve u nadi da su musice jedini problem sa terramagmom

Evo par slikica, do tipkanja ;)

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and mario339

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Rijesen naslov ;)
Zica bi trebala biti fiksna...pricvrsti je za box a vedjenje van u ScroG-u zaboravi to su komplikacije za popi.diti.
ScroG ima predenosti ali i mana...dobar lst je skoro pa isto uz puno manje komplikacija :)
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
E super tnx.. ;)
Da je drzim u vege dok ne popunim zicu bar pola ili da prebacim kad dode do zice? Mislio sam stavit zicu negdi 40ak cm iznad posude. Imam visine jos 30ak do lampe posli toga..
 

caspe

Aktivan Član
23.01.2012
558
6.797
233
34
pusti da se zemlja dobro osuši... da biljka baš ožedni dok se ne objesi, u tom periodu ce i mušice pocrkat
dalje umjerno sa vodom ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: StokaGodine

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Hvala tamara sunce si ;)
E da probat cu pustit da se osusi, dosta je suha zemlja vec i onda cu joj napraviti jedan ekstra organski caj imam otprilike recept. Vise da malo bukne nego da je nahrani..
Neko je bas danas spominjao da kad se objesi je vec u stresu pa cu pokusati bas da se ne objesi skroz..;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and opa cupa

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Evo da bude official.. ;)
Mreza stavljena, ucvrscena na 4 stapa u kutove boksa.
Mogu je podignuti ako bude trebalo nekih 30ak cm jos..
Rezim svijetla promjenjen na 15/9 da se malo izduze, pa cu je zapetljavati..
Mislim da je chill pisao o tome.. ;)
Tada biljka misli da cvijeta i izduzi se ali jos ne pocne cvijetati..

 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Nista dobro se u mom boksu nije dogadalo ovih dana, biljka je ocajno izgledala, polako sam gubio kontrolu nas boksom..
Naglo je zahladilo, bura je vlagu srozala skroz i biljka je sve to tesko podnijela..
Neznam sto joj je bilo, slike me iskreno sram staviti, zemlja smrdi ko djubre i cijela soba mi smrdi po zemlji..
Objesila se i pocela susiti nakon sto se 2 tjedna nije makla ni centimetar..
Dnevnik moze u nezavrsene, biljku (ako se moze tako nazvati) sam bacio, miris smrdljive zemlje mi se uvukao u cijeli stan i to mi je jedino ostalo kao uspomena..
Pozz svima do iduceg dnevnika, pišem grow num 3 propalo.. :(
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Nisam nista gnojio, onaj kompostni caj nije se pjenio kad sam ga napravio tako da ga nisam stavljao uopce, bila je cista voda cijelo vrijeme..
Zemlja dole smrdi kao anaerobne bakterije kad smrde. A nisam je ni nabio bio ni nista.. :(
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
aha, previse vode a niska temperatura... i ode, a na fotki s pocetka ove strane bas super izgleda, steta, vise srece i manje vode sledeci put ;)
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
To je bilo trece zalijevanje u 2 mjeseca, voda mi je otpocetka sporo isparavala..
Bilo je dvije noci nestalo struje pa mi je temp pala na 13 ali na par sati u par dana..
Moze biti da je istrunuo korijen jer je bas naglo se to desilo.
A sto je tu je idemo dalje ima jos vremena odradit dobro do ljetnih vrucina.. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI