Lichno iskustvo...desilo se....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Tak treba ja inace obavezno prije nego sto dodem u skolu se naduvam, lakse mi vrijeme prode XD
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
Crass je napisao(la):
Tak treba ja inace obavezno prije nego sto dodem u skolu se naduvam, lakse mi vrijeme prode XD
ja dodjem naduvan u skolu i svaki mali odmor ja i jos dvojica ono zagrijemo se malo do velikog odmora,onda smotamo jednu tricu i popravimo se jos vise i tako svaki dan...zivota mi da ne duvam poludio bi u skoli...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
radna je klinac indijanac u suprotnom je klinički slučaj
tako da pustite budalu
on je pažljivo razmatrao đe i kako da piše
da nebi mogli da mu dajemo negativne poene
ko zna u šta je sebe ubijedio
možda misli da na nebu ima jedan mali čovjek koji nas sve gleda i stalno prati šta svi rade
ako se ogriješimo o negova pravila gorećemo u paklu i mučiće nas i paliti po tabana dok je vremena i prostora........

ali on nas voli !!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????

zato radna priča ti gadna
smisla nema
ka da na boru raste ipanema

mnogo brkaš jer ga stalno d....š
ebi nešto možda progledaš
ako ne mozeš
budi ka drvo
ćuti rasti i šlihtaj se tašti
ili medicinskom osoblju
ili daleko bilo groblju

ali nemoj nas da smaraš
pričama da varaš
ljude okolo ćeraš
uzmi kanap
i postani banderaš

reće ljudi ko je balcan da sudi
niko! ali neda
da se dobrog heda
dofate goveda
i pričaju priče
ka da mu ga puše čiče

isfrustriran kompleks bed
ako ti ne valja ne diraj hed
jedi med

pušti nas što pušimo hybrida
tebe niko ne ćera
ti i dalje misli da je to
haludzasta kolera

no ti druga nemaš
sa foruma te svih ćeraju
pa si došao kod nas
da tražis božji glas

ali iz sansimilije
ne izlaze svete ilije
ni petri ni aždaje
ako je dobra ni sjemenaje

i naravno pozdravi sve u s m


a ti lucid nisi daleko
kad te čitam
ka da umire neko
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@domacica Milion puta sam bio u skoli high...boli te kita za profesore...u osnovnoj...bilo je lepo tad...ti si srednjoskolac?
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
super... naduvan dolazit u skolu.. ma bravo.. NOT!! Neke granice se moraju znati. Btw, nisu ni profesori glupi i samo zato sto nista ne kazu ne znaci da neznaju kad vas vide kako se cerite crvenih ociju.. A u krajnju ruku to je izuzetno neodgovorno. Mislim da nisi dokazao kako vutra ne steti. Imali bi eventualno o cemu pricati da dolazis napljugan svaki dan a furas se sa 5.0 prosjekom..

kanite se pljuganja u skoli i za vrijeme nastave. Za svoje dobro.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
LucidDream je napisao(la):
I...npr. godisnje 3-5 puta uleti neki ortak sa jointom sto je vrlo malo
kako lucid milion puta kad si nam rekao skoro da popušiš 3 do 5 puta godišnje kad ti prijatelj naleti
sada lažeš ili si prije ? radi nekih viših interesa ?
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
skelo meni su tvoji postovi o.k. bilo bi mi krivo da ne napišeš još po koju zgodu.

imaj na umu da svatko ima pravo da se ne slaže sa tobom i da kaže šta oće (da te smara).može bit da ćeš se osjećat malo blesavo pitajući se pa zašto ovo pišem ali brijem da ima ljudi koji u tvojoj priči prepoznaju enteogeno djelovanje
to se posebno vidi u osjećaju koji te pali na jedan bog, jedan čovjek, jedan ovo jedan ono
upravo to i jest ontološki problem zapada: dualističko funkcioniranje uma.
kad čovjek jednom doživi iskustvo jednosti (nemam bolju riječ) sve postaje smisleno i lako.granice nestaju.svi smo si super.jaki smo zato jer smo jedno.

ako želiš produbiti razumijevanje svog iskustva iz nizozemske preporučio bih ti pisanja od mircea eliade i istraživanje psihomagije, kabale, tarota,astrologije i alkemije, jednom riječju hermetizma.
ja sam gubio vrijeme na kršćanskoj teologiji i PARAMORALNIM primjerima plaćenih pastora i misionara od kojih je bio jedan iz nizozemske.predavao je grčki.
ako opet dođeš u situaciju da ulaziš u magijevo polje i on ti lijepo kaže da ga ne ometaš (coperfield) u masovnoj hipnozi onda ga nemoj ometat jer bi moglo biti sranja drugi put.biće da je on ipak mudriji nego što sam mislio.

što se tiče isusa gledam neke teološke knjige i kopam po bibliji dosta interesantnih tekstova pa budem postirao za koji dan, mislim da će ti biti zanimljivo čuti neke dijelove biblije u svijetlu u kojem ću ih iznijeti.

interesantno kad sam na studiju teologije izlagao par redaka iz korinćana svi su se (začudo) slagali (tema je bila jedinstvo svih kršćana), a kad sam rekao da je isus koristio kanabis. skoro su me linčovali što ne samo da se drogiram već i isusa uvlačim u to.i tako sam izbačen :punch2: koji jadnici, heh a ima još nekih tak detalja...

kako god, osnovni problem leži u tome što ja danas duvanje sekularizirano, kriminalizirano, što je po mome mišljenju greota (šteta vutre za umove mutne)
no to je tak.
al najgore od svega jest to što je vutra sotonizirana od onih (crkva) čiji je glavni lik i njegova osnovna karakteristika (krist = pomazanik) bila to što je pomazan uljem pomazanja koje je rađeno od vutre. (i zato je on iesus - spasitelj jer je pomazanik)
ja dobro znam da ne lažem i dobro znam što pričam.
korijeni kršćanstva leže u šamanskim praksama a ovo danas što je kršćanstvo je lakrdija tajnih društava, da je to tragikomično. no ipak više tragično jer prevara i dalje traje.

eto toliko zasad
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Weed Killah je napisao(la):
super... naduvan dolazit u skolu.. ma bravo.. NOT!! Neke granice se moraju znati. Btw, nisu ni profesori glupi i samo zato sto nista ne kazu ne znaci da neznaju kad vas vide kako se cerite crvenih ociju.. A u krajnju ruku to je izuzetno neodgovorno. Mislim da nisi dokazao kako vutra ne steti. Imali bi eventualno o cemu pricati da dolazis napljugan svaki dan a furas se sa 5.0 prosjekom..

kanite se pljuganja u skoli i za vrijeme nastave. Za svoje dobro.

Potpisujem!
 
13.12.2007
4
0
0
48
Ajde neka i ja dobijem neki negativni poen,zarad ljudi koji su me "vredjali"...
Hteo sam,da moja pricha,bude nekog duhovnog iskustva....a da priblizim ljude koji veruju u dushu...ma na bilo koji nachin.....
Nisam hteo da pravim dechije diskusije (ko je shta bolje duvao i gde je shta bolje duvao) pa pitanju ljudskog iskustva,jer svaki chovek je pricha za sebe.....jedino u svakoj prichi je bitna iskrenost ili istina....i kad pricham o istini ,,nemislim samo na sebe(nisam egoist)vec mislim o ljudima u opshte.....

Mnogo mi je bitno shto su se crkve podelile (katolici misle da papa predstavlja Hrista na zemlji i da chovek moze oprashtati grehove-----ovo je istina)....i pravoslavna crkva ima svoje vrline ali mi smeta kod pravoslavaca shto ukidaju Boziju (ISUS JE TO REKAO) zapovest......

ali drago mi je sho ce sad ovo chitati,oni,kojjima pishem,,,,,jer su se mnogi vec sablaznili.....(govorim kao da sam chestit)......to ne......

Ipak,napisacu knjigu....jer moj razum nije vredan borbe...ali moja su podrshka,ljudi,koji drugachije misle.....oni mi se ne suprostavljju..nego mje..DOPUNJUJU.....

Kad se ispovedam,oni mi govore gde sam pogreshio,,,,a samo neprijatelj mi govori,da nije tako bilo....

I ISUS,kada je govorio,o svom stradanju....PETAR,,,mu je govorio da to nece biti....(nije tako).....
Nemozesh ispraviti choveka na putu njegovom,,,,ali mu uvek mozesh reci,,,kojim si "TI" putem isao.....

Ja sam svoju prichu prichao...i (iako to nema svrhe) nastavicu je......

Nikom ne pretim....nikoga nestrashim....

Evo primer....chovek se oklizne na koru banane...padne na teme i izgubi zivot....
"taj" chovek se oklizno "i on je izgubio zivot"...a meni sledi da otvorim ochi i gledam kud idem....

P.S.
Ovo je sushtina moje priche...koju sam vec rekao.....
 
13.12.2007
4
0
0
48
Josh malo pa sam ZVEZDA (u pozitivnom ili negativnom smislu)....al ,,..neka me gore na nebu..da vam sijam,da vidite gde se zemlja okrece i s koje strane sunce sija......

MA "BUDALA" VAM se obraca....
Ajde da vam odgovorim "svima"....


>

Kao prvo,kola hitne pomoci su u Holandiji zuto-plava...ofarbaj kola...pa me nadji....

mari-huan-ko ...>.

POTPUNO,tachan odgovor....Pricao sam prichu "desilo se",,,ipak cu napisati knjigu,,,(da li radi razumnih ili ne razumnih osoba..to ne znam)...koja ce se zvati.."ISPOVEST"....
Moja pricha se zasniva na...ISTINI..I...LAZI...zato ce se knjiga zvati.."ISPOVEST"...


Quote:Originally Posted by radnaskela
 
13.12.2007
4
0
0
48
Rugash mi se!!!
Vec sam rekao da nznash kako izgleda hitna pomoc u NL.....
Da si gledao neke nemachke kanale...mogao bi da tu sliku(sebi) docharash...
A nemash pojma,,,kako je kad te sveze,,,,kad izgubish ljudsko dostojanstvo,,,i granicu dozvoljenog....jer u tom trenutku ti nishta nije na dohvat ruke.....
Ma shta mislio,,,,vezan si,,,,,i prvi cilj ti je da hodash,,,,to ti je prvi chin slobode...
Ljudi,nemojte me uzimati za zlo,,,,nikog nisam uvredio,,,,hteo sam,da vas napustim sa prichom (sve sam izmislio a sledi pricha "duvka sa vanzamaljcima")....
Zivot mi je tezak,,,,i u toj tezini ja vidim shta je lepo....
Holandiju,volim vishe od sve i jedne zemlje na Svetu......
Da vam pricham o njihovim ribama???????

Njihove ribe su kao princeze?????
Ima ih i ruznih i ovakvih i onakvih (stvar medjusobnog ukrshtanja)....
Ali,,,,kad vidish "ribu" i u njenompogledu ne vidish nishta kvarno,tad,shvatish da je ONA princeza,zbog koje bi i zivot zrtvoao....

Imao sam i takvih susreta,,,,nadovezuju se na moju prichu (KOJA NIJE LAZ).....

To je sledeca prica...
 
13.12.2007
4
0
0
48
Ma,boli me uvo za vas....
Koji nikada niste preshli preko granica......
Nikada niste osetili kako cvet mirishe (dajte mi negativne poene,evo vredjam ljude)....nikada niste bili zaljubljeni,,,i niste patili.....

Ja nisam chovek,,,vec su ljudi oko mene.....
Nepravim sektu ili neku novu religiju...
(Ko bi od vas iprichao pricu,koja se meni desila)....ko bi rekao "Bio sam u ludari"....
Uvredio sam se na rech da "LAZEM"...a murja ako me ovde provocira,,,,neka ubace moje podatke koje sam izneo,,,,i nebojim se psa koji "LAJE"....jer neo chuje i lavez,,njegov...

U crkvi kad su dolazili policajci (nisam tada znao da su policajaci),,,,kao u MATRIX-u,,znao sam da dolaze psi...jer je njihova uteha da jedu ..od mrva sa gospodarevog stola.....a sve se radi oko para....
PA NIJE LI BOG OVAJ SVET STVORIO,,,,NIJE LI NAM SVE BESPLATNO DAO (IDEJA KOMUNIZMA)....PA KO TO UBIRA PRIHOD OD STVARI KOJE NISU NJEGOVE?????
CHOVEK NAPLACUJE VODU....A,SAM JE NESTVARA....

Pa zar to nije mashina koju sam video??????
Nije li mi otac "neprijatelj" koji me je chitav zivot lagao....ne dizem pobunu protiv roditelja,,,MAJKA me je uvek nosila na plecima svojim....TO sam hteo id o oca,,,ali on me je uvek vukao u zlo (ovo je moje zivotno iskustvo,nemojte VI koji imate sitne nesuglasice sa roditeljima da prihvatite moje iskustvo kao svoje)...i ja kao dete nisat doprineo bikakvim prinosom (boljitkom)....

MNOGO SAM REKAO O SEBI I HAJDE DA ISPRICHAM "CHUDO" KOJE MI SE DESILO U BOLNICI...ALI PRE TOGA DA ZAVRSHIM PRICHU O PRINCEZAMA
 
13.12.2007
4
0
0
48
Ne mogu da se setim imena grada..(boksmer ili slichno)....od Cuijk-a desetak kilometara na putu ka bolnici (setio sam se,,definitivni je Boksmer ili sl.)....
Nikada nisam davao posebnu vrednost odeci koju nosim...
Imate slike ne yahooo.com mail p:p[email protected] u:098oiu to sam ja...
niti o svom "image"...jednostavno,,,ja sam lik sa sela i volim prirodne stvari...(spontano sho se deshava)....
Ova moja prica ide u ISPOVEST,,,,nisam sam,,,ima Boga koji me chuje,,ali ne znam zashto zelim da me ljudi chuju....i dalje....(ovo je lepa pricha,,,,a mogu vam isprichati kako mi se Ruskinja "davala" koja je prijateljica od onog Rusa s kim sam duvao"...ali davala mi se samo jednom....pa je posle nashla Chechenca....

I Cale (otac),kad je video da sam ofucanmmreshio je da odemo u Boxmer da mi kupi odecu.....
 
13.12.2007
4
0
0
48
Divota kako poznajem Holandiju,i znam koliko je koji grad udaljen od drugog grada.
Boxmer je od Cuijk-a takodje desetak kilometara,,,,mozda malo vishe....
I ulazim s ocem (ko pas na povodcu) u butik,,,,i zapazim ribu...
Mlada,oko 17god...(meni 25-26 mator)....i snimam njenop ponashanje....josh nisu bila zvona i ludara....
Posle toga sam je video jeosh par puta...(opisacu)....

Drugi put je bio kada sa ponovo bio s ocem u tom gradu (ona je bila skevom i takodje je kupovala,,,znachi ... nije radila))))....ja sam po ono kontao...kao sluchajno...

Trechi put...idem kod advokata (mislim u Rothrdam)...i u busu vidim ti ribu....
I skontam da studira,,(kao sam skontao,,,nemojte me vishe nishta pitati)....i vidim da obracja mi paznju.....
Bio sam obuchen u neki zuto-shareni sako (jebi ga,idem kod advokata).....i pustim je da prva izadj iz voza....posle ona s drugaricama usporava,,,,i svako moze da skonta situaciju kao neko pricha o tebi,,,,,,,ona je prichala s drugaricama....
Taman,kad sam mislio da sam je izgubio iz vida (i ja sam zeleo da je upoznam)...ona mi je bila iza ledja.....osvrnuo sam se...video sam je s drugaricama (bila mi je iz ladja,,,,a usro sam se da je necu nikada videti)...i ja sam otishao svojim putem a ona svojim..
NIKADA SE VISHE NISMO SRELI....
 
13.12.2007
4
0
0
48
PORED SVEG,,LUDILA,,,,BILO JE I LEPIH STVARI....
ALI,TOLIKO SAM BIO OPSEDNUT VUTROM,,,,,DA JE LEPO PROLAZILO,,PORED MENE...
(Zasto je princeza????)
Holandjani su dugo bili u incestu (tako sam chuo od nashih ljudi) i dosta imaju "debila"...
I kod njih su ribe ili "grob" ili princaze...ja sam obracao paznju na princeze.....
Zato sam u glavi bio u nekom srednjem veku......
Ta riba o kojoj sam prichao je bila izrazito lepa....ja mislim da je lik chovechiji odraz duhovnog stanja....pa tako je i lep zenski lik,,,odraz,,njene duhovne lepote...naravno ako nije oskrvnjen.......

I NESTALA JE ONA...JA SAM OTISHAO ZA VUTROM.....DOLAZIO SAM U TAJ GRAD NE BIH LI JE SLUCAJNO SREO....ali sluchajnosto ne moze da se isplanira...

LJUDI,,,SLUZSAM NEKI LAGANI JAZZ,,,I ZATO PRICHAO O OVOJ RIBI.....JAZZ ME PODESCA NA NJU....ONA ME SE VEROVATNO NE SECA..(SIGURNO NISAM BIO NEKA POJAVA U NJENOM ZIVOTU)....ali,,,slusajuci ovu muziku,secam se svega...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.