Lichno iskustvo...desilo se....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.12.2007
4
0
0
48
Lagao bih,ako ne bih rekao da sam hteo da sklonim svoje ime...
Drugo,pricha je otishla u stranu i izgubila smisao,,,ali malo sam to uradio i zbog fazona......ja sam pripovedach i imam pravo da radim sa svojom prichom shta hocu..
Nisam glup,da nisam znao da ce je neko sacuvati i slobodno je vratite,radi ljudi a ne radi mene...a ja sam opet reshio da nastavim...jer je pricha konfuzna i stvarno je glupavo shto sam je obrisao....VRATITE JE ALI BEZ MOG IMENA....
A je cu nastaviti da pishem......

Hocu da objasnim neke nejasnoce....a kazete da NL vutra nije halocigena????

Vrati te prichu,,,,a ja cu da nastavim od pochetka....a evo malog objasnjenja....

1.pisacu svoj dolazak i mesta gde sam bio....
2.svoj prvi "TRIP" koji je bio pre zvona...
3.objasnicu,,,kada sam stvarno poludeo a koja su bila stvarna deshavanja....
4.Napomena,,,,zvonjava nije bilo ludilo niti trip,,,vec predskazanje s opomenaom...
5.nevredjam se ako me smatrate ludakom,ja nisam uvredljiv chovek....

P.S.
Sledeci post ce biti za par sati....nastavak priche....
Nezelim da vas drzim kao verne slusaoce,ili da se pravim pametan...ali koliko vidim ima zainteresovanih za prichu i radi NJIH cu da nastavim......
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
nisam siguran, ali mislim da sam procitao da ti se to desavalo vise puta tako da sam eliminirao ono sto sam prvo pomislio, a to je da ti je netko ubacio nesta poput acida u cugu ili jelo.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Brejn da kojim slucajem nisam pusio californijsku travu slagao bi se sa tobom da se od trave nemoze imat halove, ali posto jesam.. morat cu potvrdit suprotno.

Nikakva trava sta sam pusio u hrvatskoj nije mi uzrokovala ni najmanji flash npr.. tako da nisam podlozan tome. Evo nekidan sam pusio kod frenda masan skunk.. nevjerovatni hedovi.. tvrdi gusti..ljepljivi i jos smo mrvili shit u lulicu povrh svega. High je bio veoma energican. Al na kraju se razbili naravno radi kolicine. Od halova ni H u svoj toj prici.


Jednostavno moje je misljenje da to ovisi o genetici i da je vecina danasnjih sorti stabiliziano na nacin da je izbjegnuta namjerno ta osobina. Vjerujem da kad bih se sad potrudio istraziti tematiku u dubinu da bih pronasao krug ljudi koji gaji iskljucivo zizu koja ih puca sa halovima te imaju tu genetiku stabiliziranu i nije neka slucajnost.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
I ti znaš....i ti vjeruješ....:clap:....Ajd napiši nešto više o toj travi u onaj moj topic glupog imena-Sorte Marihuane jace nego Marihuana...Zanimljivo bi bilo da malo proucimo koje sorte,kakvi uvjeti uzgoja,nacin konzumiranja............uzrokuju halucinacije.
 
13.12.2007
4
0
0
48
2000.g. prolece,odlazim u Holandiju na azil...otac mi je vec tamo i obecavami da mogu tamo da nastavim studije pravnog fakulteta....posto sam pao sa motora,otac izmislja prichu kako imam probleme na osnovu kojih treba da dobijem "status"(papire)....a ja o tome nisam imao pojma....

Na prolece 2000.g. dosao sam u Holandiju i bio sam u selu Arsen,blizu Nemachke granice,desetak kilometara od grada Velno (Felno)...graduvi i sela u kojima sam bio...Arsen,Dodreht,Katvejk,Hrafe pa chak i bolnica...svi su bili kraj reke Mass....

U Arsenu pijem pivo,probao sam njihovu vutru i hashish koji mi je bio suvishe blag...
U Dodrehtu chim sam stigao odlazim sa drugom N(zajedno smo imali transver) i josh dva droga(svi samo iz Yuge) u caffeshop,,,kupujemo srolane dzointe na komad (oni po jedan a ja 2-3)...smejali su se kad sam rekao da chim dunemo jedan da cemo odmah da zapalimo i drugi...znachi ovo je u Dodrehtu(mislim da je bio jun mesec)....
Posle samo par dimova,slika se zamutila i pochinje prvi trip....
Razlozi tripa su:strah od nepoznatog,strah od ljudi,strah od celog sveta.....

Njih dvojica koji su vec bili par meseci ovde,rekoshe da podjemo...naravno bili smo na biciklima..(nemojte se pitati kako,tek stigao a vec prvi dan imam biciklo)--ko misli da lazem,neka misli tako-radi njih ja ovo nepishem...

Dok smo ishli na biciklima njih tojica (drug N i dvojica "starosedelaca") su se izmakla a ja sam vozio za njima...od jednom imam utisak da se oni dogovaraju da me ubiju...i strah raste sve vishe i vishe...vode me nekud a ja ne znam kud(strah od nepoznatog i ljudi)..
upadamo medju zgrade i prolecemo kroz svetlo-senka(senke od zgrada) svetlo-senka,svetlo-senka....tu sam imamo prave flesheve...svaki put kad udjem u senku chinilo mi se kao da sam u bezdanu,,,propadam u tamu a svetlo mi je odaralo u ochi kao slepilo...njih trojica se okrecu sa osmehom i govore mi da pozurim malo....a meni je zlo sve vece....u po frke,drugu N zvoni mobilan...on se sturio i skreno je levo,a ova dvojica su skrenuli desno a ja sam stao...mislim gotov sam,evo ovog zovu na mobilni da mu jeve da me ubiju,,,a sad ova dvojica me zovu ili da me ubiju ili da mi pomognu....ne znam gde da idem....ova dvojica odlaze,a N zavrsava razgovor i ja mu polako prilazim...pitame gde su ona dvojica...a ja govorim da su otishli i konstatujemo da smo se izgubili...ovde se vracam malo sebi....
Nalazimo nash smestaj i razilazimo se...ja ostajem sam...pricham drugu iz Zenice shta mi se deshava,on mi govori da sam budala shto sam poleteo za vutrom...prvo se,kaze on,treba srediti a potom uzivati...ostajem sam...trip se nastavlja..(imao sam mobilni)...
na mobilnom pravim melodije(poznate iz stare juge kao npr."Hej Sloveni" i trazim oca...
Imam utisak da us ga ovde negde zatvorili i da mu je zivot u opasnosti kao i moj....(to je zbog one izmisljene priche o mom dolasku,navodno napali mi oca pa mene i mi se spasavamo u NL na azilu)....chujem glasove i idem po stepenicama i pustam te melodije misleci da ce ih cuti otac i da cu ga naci(spasiti)...inache nash smestaj je bio usidren brod koji sluzi da borave ljudi na naftnim platformama...i bio je na 2-3 sprata.....
Posle svega sam legao u krevet i zaspao.....sledecih dana sam duvao u drushtvu i stalno je bilo super...igrali smo Sony,,ganjali neke zecheve(puno ih je bilo na poljani pored broda),,,a nash smestaj je bio u industrijskoj zoni na periferiji Dodrehta....
Nisam vishe imao "bad" tripove...jedino mi se pojavio osecaj paranoje....
Poshto smo bili u proceduri "posmatranja" ili razmatranja,stalno sam imao osecaj da me neko prati kada idem u caffeshop......

Ispricacu vam jedan OK provod....
Ja,N,ona dva lika,i jedan samo stariji lik (srbin koji je ozenjem crnkinjom i ima sina s njom,inache sve zivo probao i radio sa drogama) odlazimo u Avganistanski caffeshop...
Tek samo pocheli da rolamo,a avganistanac (koji je tu radio) bacio nam je na sto grumen hashishe 2-5g. i rekao nam na eng. :"nebrinite to je droga"!!!! ....pogledali smo ga s osmehom i pomeshali smo marihuanu sa hashishom....poubijali smo se ko zecevi....
svako je prichao svoja zivotna iskusta,a najvishe lik(koji je ozenjen crnkinjom)jer je bio i u Africi gde se ozenio i imao je shta da nam pricha......

Da neduzim,,posle par meseci otac trazi spajanje porodice i ja dolazim u Katvejk kod njega....on je ziveo s nakom devojkom s kojom je doshao na azil(posto se razveo od moje majke) u sobi pored moje...
Ja sam tu upoznao Rusa koji je duvao i jednog Chechenca koji se smuvao s Rusovom cimerkom (to mu je bila drugarica s kojom je doshao na azil)...i duvali smo zajedno...
Otac mi je bio inspektor,i chudilo me je kako ne konta da duvam?
Soba mi je uvek smrdela na gandzu,a on to verovatno nije mogao da prihvati.....
Sve je bilo super...radio sam...kupio gitaru...druzio se s nasima koji su ziveli ovde u Holandiji,ali sam ih izbegavao..ili su oni izbegavali mene....ali sa Rusom i Chechencem mi je bilo super...prichali smo na ruskom i komtao sam njihov smisao za humor...ali sam se uvek trudio da budem ozbiljan,a najbitnije nismo se lagali....kasnije je u druzinu upao jedan Avganistanac,ali se ponashao "prefrigano' i kao pametno,pa smo ga izbegavali kad smo mogli...i sve je bilo OK,do jednog dana....

sad cu vam pisati,ponovo,zvona i trudicu se da se setim shto vishe detalja.....
P.S.
novi post za par sati,a do ujutro,mozda ispricam celu prichu....
mozda sam kreten shto radim ovo,a mozda volim da se setim svog jednog izgubljenog dela zivota....
Ako vretite moju prichu,,,naka je neko vreme ali je posle ponovo izbrishite a i ja cu ovo izbrisati kad osetim potrebu...ne zelim da bude najpricha foruma...niti da steknem bilo kakvu popularnost...
takodje,voleo bih da jednom zavrshimo ovu prichu...a vi cete mi reci kad je dosta....
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Iskreno neznam puno o toj travi.. osim da su budovi bili nesto manje gustoce nego inace indoor i izgledala je kao da ju je netko posuo secerom koliko je trichoma imala na sebi. Nemam pojma koji je bio strain.. radi bijeline netko je provalio da je white widow, al mislim da nitko nije imao pojma o cemu se zbilja radi.

Inace to sam duvao sa frendom koji pusi od 15e godine zivota i on je takodjer imao halove..
Desilo nam se jos jednom ali u blazem obliku da smo nabavili slicnu ganju.

Inace prskana trava se tamo zove "laced weed" i posumnjali smo da je ubaceno nesto u nju, ali lik od kojeg smo uzimali nas je demantiro i reko da nema nista. Hmm pa ti vidi sad kakvo cudo je to bilo.. mozda nas je lagao ali ne vjerujem.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Sad neznam dal ovo smijem napisat al et-trava se ne prska "finim" kemijskim drogama(ako da onda je sigurno grozno skupa) nego ako se prska sranjem(izumimo PCP za koji bi odmah skužio da je prskano) od kojeg ce ti biti gore nego da pušiš o.k. prosjecnu neprskanu travu.I ja mislim da nije prskano.

Da vam je od slicne trave opet bilo tako potvrdjuje onu tvoju teoriju da postoje strainovi koji uzrokuju halove,samo namjerno uzgajivaci uglavnom "unistavaju tu kvalitetu".To je možda bio isti strain samo lošije uzgojen.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ok malo me zainteresirao taj fenoen pa sam istrazio malo dublje.

Rjesenje se krije u sto cistijim sativama kojima treba dosta vise da sazriju nego standardnim hibridima koji se obicno gaje. Dakle 14 tjedana cvijetanja nije nista neobicno za neke od ovih strainova.
Malawi gold, thai, haze, blockhead, senegal haze, cinderella 99, neviles haze, ohaze, supersilverhaze.. primjetite da se dosta spominje haze u slucajevima halova sta sam nasao.

Uglavnom za domace Filipinske sative se smatra da su jedne od jacih u ovom segmentu.
Imam neke veze na Filipinima pa tko zna.. mozda uspijem nabavit par sjemenci da istestiramo u praksi.

Trenutno na grow u ladici ceka Moby Dick a to je (HAZE x white widow).
Nakon sta odradim taj grow i napravim smoke report znat cemo jel ima nesto u svom tom haze mumbo jumbou

:icon_mrgreen:
 
13.12.2007
4
0
0
48
Nisam uspeo da postavim ovde slike...evo na yahoo,ko moze i hoce,slike Katwijk-a i jedan od parkova u Nijmegen-u,pa nek ih postavi ovde..
U:p[email protected]
P:098oiu
Slike ne bi bile loshe,da docharaju prichu...a nasao sam iz na NET-u...
Evo kako je to bilo...

Taj dan,kao shto sam rekao,radio sam s ocem..u istom tom "hotelu" za azilante,farbali smo zidove a ja nisam nikako stigao da dunem...otac mi josh nije znao da duvam a ja sam samo cekao kraj posla da se izvuchem....po zavrshetku posla,odjurio sam u sobu i srolao jedan mali dzoint,tek kolko da povuchem koji dim a kasnije sam hteo da rolem normalne...inache,vec sam duvao svaki dan po 5 manjih ili 3 ogromna,naravno zavisilo je koliko imam para,a morao sam da rasporedim vutru da bih imao svaki dan....
Izasao sam ispred hotela i seo sam na klupu pored (10m od) reke Mass...
Duvao sam polako,svoj sirotinjski,dzoint i poceo sam da razmisljam o svemu...zagledao sam se u upaljena svetla na zgradama preko reke i poceo sam da razmisljam...koliko tu ljudi zivi?sta rade u ovom trenutku?koliko je uopshte ljudi na svetu?koliko je svet velik za choveka,a za ljudsku misao malen?....u trenutku sam ili pogledao u nebo ili su mi misli otishle u nebo...i pomislio sam ISUSE....
istog trenutka je zazvonilo zvono,ali kao da mu nije bilo vreme da zvoni i kao da ga niko necuje osim mene...
zvuk nije bio kao inache,nego kao da mi je govorio da dodjem,,,,i nastupilo je kolebanje....da li da idem ili ne?....osetio sam strah,ali je zvono i dalje zvonilo.....
povukao sam tek par dimova i razmisljao sam da li da idem u crkvu ili da bacim dzoint?

Baciosam dzoint i plachuci krenuo sam u crkvu...govorio sam nije me sramota,(verovatno me je bila sramota da idem u crkvu,a i danas neidem jer necu da me vide ljudi kako idem u crkvu)...i vikao sam:"Znao sam da postojish"!!!!!
Iskreno,danas se nesecam svega shta sam sve video,bilo je kao kada ti neko pokazuje slike u glavi (zar je nemoguce da stvorish sliku poznate osobe u glavi),,,i cinilo mi se kao da je vreme stalo...kao da sam u nekom medjuvremenu i najgore mi je bilo shto nema nikoga da to vidi...
Video sam sav svet i sve puteve i raj i Isusa i vecnost....ali to je trajalo kratko.....
Iskreno,sada se nesecam shta sam video a i sam nekada mislim da to nije bio djavo?
jer,,,posle toga sam video pakao i bolnicu....
Posle prve vizije ISUSA,ipak je sigurno bio...ja nisam hteo da se to prekine i tu sam napravio svoju prvu greshku....trebalo je da se vratim u hotel i da nishta nikom ne govorim...a ja sam ostao zeleci da ga vidim ponovo....i uradio sam ono shto sam vam napisao....i skinuo se go (hteo sam da odbacim svoj teret grehovni) hteo sam da se ocistim od greha...pa sam cak pomislio da sam ja ISUS....da je sada nastupio sudnji dan i da pochinje borba...trchao sam go,lupao na vrata,trazio sam mach,ochekivao borbu sa sotonom....neverovatno koliko sam postao hrabar...
znachi,ludilo pochine....
Vec sam vam rekao kako sam se vratio i shta je bilo kasnije.....

u sledecem postu cu napisati,shta meni nije jasno,,,shta je a shta nije bila halucinacija...
znam da zvuchi bolesno,,,ali tako je bilo.....
 
13.12.2007
4
0
0
48
U Holandiji nije sigurno....droga je tamo toliko rasprostranjena da se zna shta je shta a pogotovo u caffeshop-u...tamo ima svega (ovo shto je legalizovano),s tim shto Holandjani(koji pushe travu) znaju mnogo vishe o njoj nego mi....to je kod njih skoro tradicija...
Inache,legalizovane su i neke tablete(koje nisam probao),kolachi+duvka je zeshce razbijanje,a gljive takodje nisam probao mada su mi govorili da su dobra droga...

Da nastavim svoj dozivljaj....
Zvona i posle toga,sigurno nisu bile halucinacije....a od momenta skidanja nastupilo je ludilo....naravno,nije dugo trajalo jer nisam puno duno.....
U svoj prichi,vejasno je kako sam razumeo policajce i doktore u bolnici...
Jedno je kada ti neko govori proste izraze pa ga razumesh a drugo je kada razumesh doktore kok razgovaraju...naravno,doktori ne bi tako javno govorili da su znali da ih razumem,pa sam pobegao i vratio se u bolnicu jer nisam imao gse da bezim....

Takodje,jednom sam ishao kod oca,i dok sam vozi ka njemu,,,ja sam prichao sa njim...
evo shta je bilo,,,,prichao sam sa ljudima koje sam poznavao (ovo je slichni shizofreniji),,prichao sam sa njim i davao sam njihove odgovore,onom istom bojom glasa kako oni govore....tad kad sam ishao kod oca,,,"prichao sam sa njim",,cuo sam kako razgovara s devojkom s kojom je na azilu i znao sam da su na pecanju....dozaim,i cujem:"evo ga ide"-govori moj otac....da udaljenosti od 100m ja ga cujem.....
Znaci,znao sam da je tu i da peca,,,...ta devojka nam je skuvala kafu i sipala mi mleko u kafu,,,a znala je da pijem kafu bez mleka i bez shecera....ovo nije trip....ja sam joj rekao,a NE pitao je,shto si mi sipala mleko kad znash da pijem kafu bez mleka...a ona se iznenadila kad sam joj to rekao....
Mnogo je bilo ovako chudnih stvari,,,ali kazem,,sve mi se vremenom meshalo i nisam mogao da razlikujem shta je realnost a shta halucinacija.....

Kad sam se zakucao slusajuci pesmu od Queen-a:"jedan chovek,jedan Bog,jedna vizija(ili misija)...tad sam sigurno odlepio,,,i imao sam nekakvu prichu....
u glavi su mi nestale sve granice(mislim na drzavne),,i postojao je samo Bog,djavo i chovek...(ovo je bilo kada sam sedeo u fotelji u sobi gde su azilanti gledali TV,kuvali,pili kafu,pravili feshte i td.)...i pricham s jednim nashim chovekom iz Bosne,,,i on govori: Nemacka,a ja mu poistavljam pitanja i navodim ga pitanjima na odgovor:"djavo" ili sve su to njegova dela....a on mi je rekao:"mali ti si genije" ne bi li me otkachio.....
Ovde sam vec puko,jer sam u skroz nekoj desetoj dimenziji....tu sam se zakucao i trebalo je par dana da se povratim u realnost....
Putovao sam(u mislima koje su mi bile realnost) kroz proshlost i kroz buducnost,a zaboravio sam za opomenu u crkvi,da cu ici u bolnicu.....
Opet,kad ovo pishem,pishem nepovezano jer teshko je povezati sve dogadjaje po redu.....inekcije i lekovi su uchinili svoje....i ostala je velika praznina,,,mozda i pishem ovo ne bi li je koliko toliko popunio....secam se josh,da sam jednom u sobi pisao definicije prava i pisao sam neshto,neznam pochetak ali evo kako glasi kraj : "......... i onda ce se otvoriti Rajska vrata i svi cemo uci u Raj".....i sve su mi misli bile okrenute ka spasenju,ali ocigledno sam izabrao pogreshan put...
takodje,sam mislio da je marihuana zabranjena jer u njoj lezi rech "ISUS" ,,,a zanimljivo i jeste-Zashto je zabranjena?,,,mada sad mislim da je to pogreshan put ka Bogu....
Neosudjujem nikog ko duva,i sam ponekad zapalim ali vrlo retko...

P.S.
Mnogo je razloga koji su doprineli da poludim,jedan od najvecih je bio shta sam otishao sa laznom prichom na azil,,,bolelo me je shto sam se predstavio kao osoba koja ja ustvari nisam,,,,i verovatno sam se borio s tom osobom....
opomena,nije bila slucajnost i svaki chovek koji je imao nekih problema,,,morao je da ima bilo kakav susret s bozanskim svetom,,,,nemoguce da sam samo ja to imao...
E,setio sam se necega...Kad smo se slikali u crkvi,ja,Rus i Chechenac,,,mene na tim slikama uopshte nije bilo....na nekim je bila samo moja bleda silueta a na nekim me uopshte nije bilo...a na crkvi,iznad nas,su se ocrtale siluete andjela....
Fotograf koji je radio slike,nije mogao da odgovori zasto me nema na slikama...valjda sam bio u filmu ali nisam uspeo da ispadnem kada je radjena fotografija..ama bash ni na jednoj slici....ispada,kao da sam toliko bio izvan sebe da me ni u slici nije bilo.....

Pricha,je istinita ali nemojte je previshe ozbiljno shvatati...
Nisam hteo da se upushtam u diskusiju s nekim,ali ako ima pitanja -- odgovoricu.....
Ali cu je za odredjeno vreme izbrisati,a vi ako je sachuvate i vratite,ja se necu ljutiti....
jer to necu znati...prenutno imam vremena za ovo a uskoro pochinjem sa jednim ozbiljnim poslom,pa necu imati vremena za ovo....

Pozdrav SVIMA!!!!!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
radnaskela je napisao(la):
E,setio sam se necega...Kad smo se slikali u crkvi,ja,Rus i Chechenac,,,mene na tim slikama uopshte nije bilo....na nekim je bila samo moja bleda silueta a na nekim me uopshte nije bilo...a na crkvi,iznad nas,su se ocrtale siluete andjela....
Fotograf koji je radio slike,nije mogao da odgovori zasto me nema na slikama...valjda sam bio u filmu ali nisam uspeo da ispadnem kada je radjena fotografija..ama bash ni na jednoj slici....ispada,kao da sam toliko bio izvan sebe da me ni u slici nije bilo.....

molim te prestani
znači molim te prestani
ko išta zna o fotografiji zna na kojemm principu film funkcioniše
to je nemoguće i dzaba ti sva ostala priča
batali
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Koja si ti DALABU! 100% :thewave:

1092.gif
1092.gif
1092.gif
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Neki ljudi Marihuanu totalno povezuju s krscanstvome,eto sad imate dokaz.....ja ne vjerujem u takve stvari niti imam potrebu objasniti moj stav prema Bogu,prema svim bicima i svemu....ali eto,smješno mi je svetu biljku povezivati iskljucivo s jednim bogom,ne nekim božanstvom nego monoteistickim Bogom u kojeg vecina ljudi zapravo ne vjeruje.....što je sad kad neko navodno doživi misticno iskustvo vezano uz Isusa..........lud je.....nema veze što se netko nada da ce se to dogoditi njemu....kad se dogodi nekomu drugom lud je....

Slike....lako je...daj sliku sa siluetama i neko ce viditi jeli fotomontaža ili.....Razmisljo sam da možda stvarno nisi doživio nešto pa greškom povezo s katolickom crkvom ali ovo.....pa ti si upravo napisao da imaš potvrudu,dokaz i svjedoke da te Isus želi uciniti zvjezdom...iskoristi to sad...
Ja bježim odavde :smilie_vampire:i ljecenje,provjeravanje,sto vec prepustam drugima....
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Pa prva biblija ti je napravljena od marihuane, i takoder ti u starom zavjetu imas recept il nest (nisam siguran nisam citao niakda bibliju) za hashisevo ulje..mozes poslat slike o kojima si govorio (ono sa crkvom)...Dali su te ona "ludila" hvatala dok si bio naduvan ili inace??
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Iskreno meni je ovo bez obzira na to sto zvuci lucidno najzanimljivija prica do sada na ovom forumu, Skela lijepo opisuje Nizozemsku i odmah mi predoci sliku te krasne zemlje pa me roka neka lagana nostalgija, a citam te price o jacini vutre,a vidim da nitko nije spomenuo da se to razlikuje i od osobe do osobe, a po meni je tolerancija najbitniji faktor kod toga.
 
13.12.2007
4
0
0
48
OK...

Sve sam izmislio.....
Nemojte se ljutiti....
Nisam nikada bio u Holandiji.....


Al.je bilo makar zanimljivo....
Sledeci put,ispricacu vam prichu kako sam duvao sa vanzemaljcima i kako smo se izgubili u Keopsovoj piramidi...pa smo izasli kroz ovu novu..bosansku...

P.S.
Da ne bi mene,,,nikada je ne bi otkriliu....
Pozadrabbbb!!!!!
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
koji si ti lik! izgleda da imas samo malo pre pre pre pre pre pre bujnu mastu! a ko zna mozda i zavrsis na jednom od onih ljecenja sto si navodio u prici!pa ti onda nece bas biti svejedno!
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
radnaskela je napisao(la):
OK...

Sledeci put,ispricacu vam prichu kako sam duvao sa vanzemaljcima i kako smo se izgubili u Keopsovoj piramidi...pa smo izasli kroz ovu novu..bosansku...

Ajd daj to, sad su mi bas pocele price bit zanimljive...:icon_smile::icon_smile:


Nemogu vjerovat sta sam naivan lool
 
13.12.2007
4
0
0
48
Ha,ha,ha,....koji ludak,,,a zeza sve redom???
A,mozda i ne???

Moram ovako da zavrshim prichu....i da ponudim drugu...
Ako je prva istinita,druga,znachi nepostoji....
Ako napishem drugu,onda sam izmislio prvu....

yahoo.com
mail
U:p[email protected]
P:098oiu

u My Attachments,nalaze se slike sela Katwijk-a (vidi se vrh crkve) gde je bilo ono shto sam rekao,a druge dve su u Nijmegenu-park...gde sam chesto ishao....
Ako vam poshaljem slike,gde sam ispred tog hotela,u roku od 30 dana (moram da ih "digitalizujem") onda vas nisam lagao....

Iskreno,nemam potrebe da ovo uradim,,,neljutim se kad mi kazu "budala" ali se ljutim kada kazu da lazem....slike u crkvi (greshka u pisanju-bilo je to ispred crkve) nisu kod mene...njih je slikao Rus,koji je dobio status i ostao u NL..a nemam kontakt s njim...

P.S.
Vratio sam se samo da vidim komentare,ali ne mozu da razocaram ljude koji su mi poverovali zbog onih koji neveruju....pogledajte slike a mozete i u google da ih potrazite selo Katwijk,ali ih u NL ima tri,,,,jedno je na moru,,drugo (neznam tachno) mislim da je kod Roterdama ili Amsterdama i trece na reci Mass.....
A ako lazem sve vreme,,,odkud da znam toliko o Holandiji ako nisam bio tamo....

Ja hoor,ik ben in Nederland een jaar en drie manden!!!!
Tot ziens!!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.