Lichno iskustvo...desilo se....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.12.2007
4
0
0
48
Josh i ako budem imao na sebi crnu rokericu,farmerke i kaubojke koje sam opisao u prichi....onda necete biti razocharani.....

Vi dalje,pishite shta hocete,,ali ja necu vishe dolaziti...
A ko se razocharao,nek se neljuti....
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Moje mišljenje je da ti se par puta dogodilo da si popustio u vezama sa stvarnošću. Meni je sve jedno dali si izmislio priču ili nisi,ako jesi dobro je a ako nisi jebi ga, ali znaj da nisi usamljen slučaj dosta ljudi se istripuje zbog stvari kojih se plaše,koje su uradili u životu i ne mogu da ih prevaziđu. Ali mi je ne jasno da se baš dosta ljudi tripuje da je isus. Evo i komšija peta kuća ispod moje,momak 30'ak godina, pucaju ga tripovi da je isus pa redovno posećuje rehabilitacione centre. On ima slične radove kao i ti, s jedne strane je isus a sa druge ima izjave svojih neobuzdanih misli kojih se ni sotona ne bi postidela. Dakla iz krajnosti u krajnost. Moram reći da me ne možeš ubediti ,ne znam šta da pišeš da nisi konzumirao i teže droge. Daj molim te ?
1. 26 godina
2. 2000 godina
3. svirao u rok bendu
4. vozio motor
5. radnja u holandiji
Moj savet ti je da zaboraviš onu tvoju devizu :"sagledajte svoju proslost ne bi li vam bila bolja budućnost" ,dakle "zajebi prošlost, prihvati ko si i šta si i srećno".
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
meni ovo mirise na lsd...
ovakva prividjenja nisu moguca od trave...ili je mozda dr. hoffman uzeo stvar u svoje ruke hahahahahahaha...
momak posveti se ti svom izljecenju jer kako ti je krenulo ne sluti na dobro...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Izdrzi jos malo,pomoc je na putu...

Pic-Services-FireAmbulance2.jpg
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
^
^
^

To je definitivno ono sto ti treba...Sad verovatno mislis e jee uclanio sam se na vutra.org i obradio budale pricom...samo da znas kako je to pateticno...mogao si lepo da se prilagodis kod nas i delis iskustva i dobijas savete...ovde je svako dobrodosao...ali koliko ce taj ostati zavisi od njegovog ponasanja...nista ovim glupostima nisi postigao...jadnice...
"Morao sam da se vratim da ne bi razocarao one sto su mi poverovali zbog onih sto mi nisu poverovali"...daj ne seri,smaras:lml_spam:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
radnaskela je napisao(la):
OK...

Sve sam izmislio.....
Nemojte se ljutiti....
Nisam nikada bio u Holandiji.....


Al.je bilo makar zanimljivo....
Sledeci put,ispricacu vam prichu kako sam duvao sa vanzemaljcima i kako smo se izgubili u Keopsovoj piramidi...pa smo izasli kroz ovu novu..bosansku...

P.S.
Da ne bi mene,,,nikada je ne bi otkriliu....
Pozadrabbbb!!!!!

Varaš se...sad si jadan zbunjen....zapravo si to sve doživio....sjeti se kad si bio gol u crkvi...sad si poludio....ne sjecas se dogadjaja iz svog života.....razmisli malo :punch2:.

:matrix: pogledaj duboko u sebe razmisli....to što si napisao tu za tebe je postala stvarnost.

:rasta1:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
radnaskela je napisao(la):
Lagao bih,ako ne bih rekao da sam hteo da sklonim svoje ime...
Drugo,pricha je otishla u stranu i izgubila smisao,,,ali malo sam to uradio i zbog fazona......ja sam pripovedach i imam pravo da radim sa svojom prichom shta hocu..
Nisam glup,da nisam znao da ce je neko sacuvati i slobodno je vratite,radi ljudi a ne radi mene...a ja sam opet reshio da nastavim...jer je pricha konfuzna i stvarno je glupavo shto sam je obrisao....VRATITE JE ALI BEZ MOG IMENA....
A je cu nastaviti da pishem......

Hocu da objasnim neke nejasnoce....a kazete da NL vutra nije halocigena????

Vrati te prichu,,,,a ja cu da nastavim od pochetka....a evo malog objasnjenja....

1.pisacu svoj dolazak i mesta gde sam bio....
2.svoj prvi "TRIP" koji je bio pre zvona...
3.objasnicu,,,kada sam stvarno poludeo a koja su bila stvarna deshavanja....
4.Napomena,,,,zvonjava nije bilo ludilo niti trip,,,vec predskazanje s opomenaom...
5.nevredjam se ako me smatrate ludakom,ja nisam uvredljiv chovek....

P.S.
Sledeci post ce biti za par sati....nastavak priche....
Nezelim da vas drzim kao verne slusaoce,ili da se pravim pametan...ali koliko vidim ima zainteresovanih za prichu i radi NJIH cu da nastavim......

lijepo je vidjeti da ima jos normalnih ljudi koji se ne vrijedjaju lako..

No ipak, CINJENICA je da od vutre normalna psihicki stabilna osoba NE MOZE imati halucinacije i amen. Eventualno neko prividjenje na par sekundi maksimalno i to je sve sto priznajem. Bas pravi halovi ili prividjenja a da traju duze od max 2-3 seknude su bajke....

ne kazem da lazes, ali potrazi neko drugo objasnjenje i definitivno nemoj vise pusiti vutru jer nije za tebe. mozes potencijalno biti opasan za sebe i okolinu.
BTW, genetika? Hm.. Ne postoji genetika od koje se halucinira kao ni trava koja se prska LSD-jem ili neznam cime. To je jednostavno tako i nemojte sirit dezinformacije i zbunjivat ljude.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Jedna od mojih teorija o ovim svim postovima je bas to cega si se ti dotaknuo sada. Sirenje dezinformacija i zbunjivanje ljudi. Mozda je lik neki prohibicionist bujne maste koji zeli stvoriti paranoju u nasoj zajednici jer ipak smo mi njima napusene budale kojima je lako manipulirati...
Imam i ja bujnu mastu... Istina... A mozda sam i u pravu...
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
imam i ja pricu o djeda mrzu kojemu je sin pogino s rudolfom kad se ovaj napio pa se sorgali niz nakvu provaliju,onda se deda navuko na skunk,a poslje togaa i na dop,otpustio rudolfa i nekolko patuljaka,ostali su samo trojica:dvojica alkoholicara koji su ostavili svoje zene i djecu i jedan koji ima papire da je lud...od sinove smrti poceo je brkat poklone,a to osjecate i vi jer kad ste zadnji put dobili od njega ono sto ste zazelili da vam donese...i prica ide u beskonacnost
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
jel to nas netko malo :smileysex::bananabang::tovarenje_banana:
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
ma lik je lood do bola...otiso od neke strasne droge(sumnja se na lsd)...nakve ga halucinacije pucaju,a od trave da mu ovako bude nema sanse...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Stvarno neznam zasto se i dalje prica o ovoj glupostii glupaku koji ju je napisao...
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
domacicarulz_mostar je napisao(la):
aj prica je odlicna za mozda lsd.com ili trip.com

^Da ali posto ovo nije ni lsd ni trip nema smisla raspravljati o tome...pusti radnuskelu nek svira *****...tesim se kad vidim takve...
 

domacicarulz_mostar

Aktivan Član
09.12.2007
64
0
0
36
e brale danas sam dokazo i pokazo idiotima u razredu da vutra ne skodi,trebam danas odgovarat 3 predmeta da padnem iz 2,ono ucim cijelo jutro i prije skole mozda oko 12 ipo s kolegom rijesim dva dzoksa nakvog gadnog skunka i dodjem u skolu...i kazem svima da sam duvo a uostalom su me vidila dvojica kolega iz razreda...i uglavnom sredim te predmete kad me zovu poslije skole 3 momka iz razreda uzeli nedje domacicu i hoce da im srolam da i oni otkriju sve cari duvanja...srce mi je bilo ko kina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.