Live Rosin - home made - Amaterski tutorijal kako napraviti

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
491
1.012
143
67
Probao sam cijedit vrhove na ovaj način i stvarno premalo rosina izađe iz vrha. Ko ima oko 400 $ i želi efikasno cijedit vrhove, bolje bi mu bilo naručit prešu iz ovog videa. S tom prešom se može izvući neusporedivo više rosina nego s peglom za kosu. Čak me jako iznenadila cijena preše koja se koristi za osobnu upotrebu, mislio sam da su takve stvari puno skuplje.

Poštovana ekipo , ne mogu pokrenuti ovaj video. Ima li netko link za nešto slično , hvala.

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
491
1.012
143
67
@hazeri
Rosin je prakticki solventless decarboxylated extract, a odlikuje ga bogatsvo terpena i obicno se daba :D
Bud mozes iskoristit kako zelis jer ostane nesto neiskoristenih/neotopljenih trihoma.

...ako se smijem umijesat u temu
@Stipe , molio bih te da mi malo pojasniš :"obično se daba", nije mi jasno . Nije mi puno toga jasno ali pokušavam posložiti. Hvala.

@PowerSeed , ma pokušavam ali se malo teže snalazim , još sam relativno "nov" , a materija je izgleda beskrajna , i ovo sam otkrio noćas. Hvala.

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.158
8.982
258
Harare
shitexpress.com
Ja ili sam levat, il ovima ne radi paypal na webstranici, probao sad naruciti, dzaba, vidjet cu veceras da im posalem mejl..
A jbga, valja isprobat pa napravit kakav report, jer nije bas nesto puno skupo..

• Sviđa mi se
Reactions: Pantagan
19.03.2018
27
26
13
Pogledaj si na yt home made ili diy press.
I napravis ovakvu kao @Pantagan.
Kupis hidraulicnu dizalicu od 4t, popratni materijal i ako ti se da serafiti i variti imas solidnu presu od 4t ::listomahanje::

• Sviđa mi se
Reactions: oz and L0oD

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.158
8.982
258
Harare
shitexpress.com
Daj bolan necu po citav dan grijati kamene ploce i kao indijanac letat okolo sa hidraulicnom dizalicom, no offense.. :D
Bio mi je bestija isto dobru presu nasao, tj link, malo je skupa, ali vjerovatno cu tu uzeti, ako mi ovo ne prodje kod ovih amera..

• Sviđa mi se
Reactions: Atox

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.158
8.982
258
Harare
shitexpress.com
:drull: dobro zamišljeno i napravljeno, pogotovo ovaj stalak je dobar, ja sam probao sa kamenim pločama, i nije baš nešto.. jer 30 stvari moram od jednom raditi, a ovako samo zagriješ ovu prvu metalnu ploču jel, ne griješ ovu gornju na stalku @Pantagan ?

p.s
udari patent na pantapresu haha :thumb:

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
487
285
63
34
Jako zanimljivo, ovo što čitam. Imala sam prilike koristiti medical grade wax i shatter iz USA i mogu samo reći da je rad nešto posbeno. Bilo bi odlično imati ovakvu spravicu za prešanje :thumb: