LSD MH/HPS 600W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
mordax je napisao(la):
kolko su visoke sad na kraju vegetacije i kolko bi jos u cvjetanju mogle dobit na visini otprilike?
iskreno, neznam nisam mjerio..1/3 otprilike

8. dan 12/12
1 biljka pohermila, srečom najmanja i najkržljavija, letila odmah van tako da je ekipa spala na 4 kujice..ove su se razbahatile, popunile box tako da ni neznam di bi s 5. biljkom
zadnjih par zaljevanja samo voda..kroz cijeli grow nisu dobile više od 1/4 doze plantele list i to ponekad..
ne brojim još cvjetanje, neka nabaci još koji pistilic..biti ce predcvijetanje još koji dan...


onkx.jpg


tuip.jpg



juf0.jpg


dmkw.jpg

toliko za sada od mene..dok se to malo ne zabijeli..
:leafblunt:
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
7. dan cvjetanja
bilje dobro napreduje, box je popunjen skroz. temp iznad vrhova 26-27c, razmak vrhovi-lampa 50-60cm, vlaga 50-60%
prije koji dan odrađen mini flush pa poslje toga dobile 1/3 plantele cvet..za sada tako pa uskoro pomalo i fosfor+
skinuo sam filter koji mi je nepotreban skroz te spustio vk 150 odmah do reflektora..mogao bi i na 40cm spustit reflektor..tako da s temp nikakvih problema..a ni sa boleštinama ni gamadima sva sreča..bilje je ostalo zdravo cijelu vege...

jquy.jpg


1mbc.jpg


bzsx.jpg


wxy3.jpg
:leafblunt:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Sada su one u fazi kada su najosjetljivije kada pocimaju zahtjevati i pojacanu prehranu i vise vode i pretumbaciju oko vlage i bitno je sada uhvatiti ritam da ostanu tako lijepe i zdrave...bravo Ozric;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc and oz

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
uf neznam opa cupa meni se nekako vege pokazala uvijek zahtjevnijom od 12/12..tj. u vegi bi imao više problema nego u cvatu, sami start i prva 2-3tjedna nekako najgori..a sad sam opušteniji čim je na 12/12:) ma bit svega je što veče vaze, više zemlje, manje je kemijanja i mora bit ok..
Big L visoke su sada oko 70 cm
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
21. dan cvjetanja

q6u7.jpg


počele su se lagano popunjavat a i trihoma sve više ..veliki fan listovi žute naveliko ali neču se živcirat oko toga..
tri su posađene u tera magmu a jedna u florabelu jer mi falilo zemlje..i ta je nazdravija...kroz tera magmu voda smo proleti..i brže se suši dok kod florabele nije tako. vaze su 20 l do vrha. mislim da u budučnosti florabela ima prednost.

mghf.jpg


slikam s kantom od moba dok ne dođe fotič novi..sory ekipa..znam da su neki nabrijani na to:)
za sad toliko dok se to malo ne udebeli..ekipa pozdrav! :leafblunt:
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
40. dan cvjetanja..dan gore, dole..

žutilo na veliko..ne mogu reči ni da je od previše ni premalo gnojiva jer ovaj grow stvarno nisam pretjerivao sa gnojenjem, 1/3 ili najviše pola doze..baš sam pazio. i opet vračamo se na zemlju..grešku koju ponavljam iz growa u grow.. terra magma definitivno nikad više..nije stvar ni do peveca ni skladištenja, jednostavno u vreče od 60l počeli su pakirat sranje..nema veze sa malim pakiranjem i ima taj neki smrad kad je otvoriš koji prije nisam primječivao.

Kako god guram ovako do kraja, razmišljao sam i o presađivanju ali nisam im htio radit stres pod stare dane a i nekako su mi bile prevelike..glavno da se cvijetovi i dalje rade tu nemam primjedbi al ovako kad ih vidim dođe mi da sam sebi lupim šamar.

8zl0.jpg


np59.jpg


e4g4.jpg


btw palo je par malih vrhica za probu od kojih sam se baš kvalitetno ugruvo...potentna biljka nema šta..
za sad toliko..vidimo se kad svo lišče otpadne i ostanu cvjetici:)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
U takvom stanju je i moja bila... (jos je) a ja sam ju jos dodatno spali sa nutrijentima.
Otpada ti lisce?

Hocu reci da je kod mene zutilo i otpadanje listova stalo samo od sebe, nije mi jasno.

Zelim ti srecu da i kod tebe tako bude, a bez obzira na zute listove, biljka izgleda, kako da kazem....Uredno? Odlicno! :)


P.S. - da si pitao, rekao bih da je problem u zeljezu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
tnx kali!
ne otpada samo od sebe...kad se počne sušit ja ga capnem..a još 2o-ak dana pa šta bude..kolko bude
ipak mislim na kraju da je do zemlje..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.