Made in Herzegovina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
I have been growing Marijuana on my 6th floor balcony in Australia 3 years in a row.

It worked great.

How much direct sun reaches your balcony? You need direct Sunlight that reaches your plant for at very least 3 hours a day.

Regarding on the intensity of sunlight in your place, this can be more. For example, here in Australia, the sun is very intense during summer. 3 hours direct sunlight and the rest indirect will already yield a harvest. But in Germany, 3 hours would probably not be enough.

kaze momak da 3 godine sadi na balkonu i ima samo 3 sata svjetla i rodi mu fino ima i slike fino izgledaju
http://www.how-to-marijuana.com/growing-marijuana-on-balcony.html
Amnezia bro :) kaze da je sunce u Australiji skroz drugacijeg inteziteta,jace i da mu je dovoljno direktnog 3h i indirektnog sunca 3h da bi imao yield na biljci.... dok u Nemacku 3h nije dovoljno za biljku... e sad to zavisi i kod nas na Balkanu,ne mozemo uporedjivati takve neke stvari :) i nznm sto uopste ubacujes na nas forum tamo nekog sabana iz Australije,zar kod nas nas balkanu i forumu nema dobrih growera da bi se vodili tamo prema nekim qrcobanima... izvini ako sam lose odreagova na tvoj post,nemam nista protiv tebe,al te smrde lazljive iz inozemstva me jako nerviraju... i kolega sa growom na tarasu,daj biljki sto vise svetla,direktnog sunca i bice nesto :) peace
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
momak je pitao hoce li mu biljka umrjet i hoce li ikako rodit ista.momak iz australije ima fenomenalnu biljku ali vazno je to da on radi sa 3 sata znaci biljka cvjeta sa 3 sata nasem korisniku je samo trebalo da zna moze li biljka prezivit i kao fotoperiodna biljka hoce li sa 3 sata moci uci u cvjetanje.moje razmisljanje je da ce moci, nece bit nesto bajno ali dok se on ne vrati sa poslovnog puta biljka ce prezivit i mozda uc u cvjetanje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
.. i kolega sa growom na tarasu,daj biljki sto vise svetla,direktnog sunca i bice nesto :) peace

i.ti.se.malo.pametan.pravis....zar.mislis.da.biljku.u.saksiji.od.40litara.mogu.nositi.po.kuci.i.stavljati.na.prozore...to.je.nemoguce.....mogu.joj.dati.svijetla.vise.tako.sto.cu.je.pomijerati,po.tarasi...i.bilo.bi.5h.sunca...al.nije.bitno....samo.sto.nisam.u.mogucnosti.da.prebacujem.sad.biljku.jer.nisam.kuci

biljke.izgledaju.zdravo,zelene.i.listovi.strse...bas.su.pune.enerrgije.....vidjet.cemo.kako.ce.se.zaavrsit.
Jos.jednom.sorry,znam.da.vas.nervira.sto.ne.radi.mi.space
 
  • Sviđa mi se
Reactions: amneziaHaze

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Ja isto sad im na prozoru/balkonu, imam oko 4, 5 sati direkt sunca ali sam dodao 4 cfl po 45w i poprilično sam zadovoljan. Moraš se opustiti malo, biće to ok. Sigurno ti je neki strain što kasnije sazrijeva. Peace
 

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
Dragi.moji.saputnici.....prije.svega.se.izvinjavam.zbog.toga.sto.nisam.jos.space.tipku.popravio...
Biljka.jos.nije.pustila.pupoljke....bijele.dlacice.ili.pistile.su.velike...i.do.3centimetra....ali.nema.jos.budova....Znam.da.je.manjak.sunca.i.to....ali.jos.nisam.krenuo.sa.plantellom.cvet....biljka.izgleda.prelijepo.zelena.bez.puno.zutih.listova...1.9.je.budova.nema.i.to.je.sto.me.brine....Kuci.jos.nisam.tako.da.ne.mogu.postat.slike.....sorry...na.ovako.siromasnom.apdejtu
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
nemam ni ja budova al je dlačica na sve strane sve zavisi od lokacije gdje si.pokusaj space po sredini stisnut ili koristi virtualnu testaturu za space XD
 

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
UPDATE

Danas sam dosao kuci i jako se iznenadio....Biljka je visine oko 180 centimetara,zelena,zdrava i prelijepo izgleda. Problem je u tome sto se jos ne vide cvjetovi osim dosta pistila, dugackih.. Pistile na vrhu a kad se baci pogled malo dole niz granu, pistile kao da su smedje i zahrdjale...Najvise me muci to ako bas nista ne bude od ovog growa...I nisam u mogucnosti da biljku prebacivam po terasi kako sunce zalazi, i moja biljka ima samo 3 sata direktnog sunca.Bilo kakav komentar, sugestija ce mi dobro doci...

BILJKA:

20150904_132545.jpg

20150904_132552.jpg

PISTILE PRI VRHU:

20150904_132625.jpg

20150904_132849.jpg


PISTILE MALO NIZE:

20150904_132656.jpg

 

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
Trebam dodati i to da nisam jos poceo sa plantellom cvet....Imam GreenGarden gnojivo univerzalno sa mikroelementima NPK 5:5:5....To sam iskoristio za nevolju dok ne kupim plantelin cvet...
 

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Super izgleda, samo što još ne cvijeta. Nemam pojma, ako ti svijetlo ne prolazi na nju po noći onda bi trebala početi cvjetati. Moje cvjetaju već više od mjesec dana. Probaj sa nekim od mentora na sajtu, možda oni znaju..
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Pa sam si rekao da ti se na stepenistu nocu pali svetlo,sta te tu buni?
Nema svetla nocu u fazi cvetanja,smisli se sta ces s njom,ili je presadi negde outdoor ili resi problem svetla jer ako joj se svaki cas nocu pali svetlo mrka kapa od cvetanja ili ces u najboljem slucaju zavrsiti sa hermijem i 1000000 semenki.
 

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
aj.ne.se.ri........to.sam.rijesio,taj.problem....nego.radi.3h.sunca.mi..vjerovatno.ne.cvjeta.biljka.....u.outdoru.je.vec....i.bacio.sam.sijalice...a.ti.mi.dolaziss.s.tim.prijedlogom...vjerujem.da.si.za.mene.expert.u.growanju.al.stvarno.nekad.volis.sr.at