Made in Herzegovina

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
U utorak u 1:57PM si napisao to za svetlo i stepeniste,ne vidim da si posle toga napisao da si sredio taj problem,a kad kazem da je prebacis outdoor mislim na neku sumu,njivu itd.
Sa samo 3 sata direktnog sunca bi biljka trebala odavno procvetati tako da ili je do straina ili je problem tzv. "light leak" iliti curenje svetla odnekud.
Skrati jezik i pazi koga ispravljas,pogotovo ljude koji zele da ti pomognu. Mislis da me boleo ceo qrac za tebe i tvoju biljku da nisi na forumu i da nisi otvorio dnevnik,cim si tu automatski mislim da si pocetnik i da te interesuje growanje i da ti treba pomoci ti NADOBUDNI MALI COVECE.
A za ovo "ne seri" i "volis srat" bi od mene dobio bancugu samo da imam tu privilegiju,imas srece :)
Ako ces da nastavis tako da se ponasas vise mi ne uleci u inbox sa "brate.pliz.odg... mozes.li.baciti.oko.na.moj.komentar.u.dnevniku..pliz" ;)
 
Poslednja izmena:

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
Mene.je.stvarno.sramota.zbog.ovoga....Uopste.se.ne.sjecam.da.sam.ista.pisao,jer.je.u.meni.bilo.sinoc.oko.3litra.zdrepceve.krvi.....Iskreno.se.kajem.zbog.toga.sto.sam.napisao.sinoc....Tek.kada.sam.usao.na.forum.vidim.notifikacije....Alkohol.jebeni....Ja.se.jos.jednom.izvinjavam.pred.svima...Nisam.takav.lik.da.blatim.one.koje.mi.pomazu....ja.bi.volio.da.mi.oprostis....Akoo.mozes.zaboravi..
 

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
Nisam.ni.vidio.da.si.ti.pisao....Nisam.ti.vidio.ni.nickname.....A.ne.znam.ni.koji.me.qrac.tjerao.da.pijan.ulazim.na.forum.u.ta.doba....Sorry.Jos.jednom
 

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
Nema nikakve potrebe za apdejtom jer nikakvih promjena i nema osim pistila koje su poprilicno velike...Problem sa "light leak-om" sam rijesio tako sto sam skinuo sijalice i ljepilom blokirao prekidace..Sad je u potpunom mraku....Volio bi da procvjeta i da barem nesto urodi da ne ostanem razocaran jer mi je prvi grow...Za sljedecu sezonu cu se perfektno pripremiti a i znanje je podosta usvojeno....Kriziram u svojoj sobi jer nemam da dajem 20KM za jedva dva jointa a gledam svaki dan hoce li moja miljenica procvjetat...Bilo kako bilo hvala vam na svemu i pomoci jer da nije vas bio bi obicni pusac koji ne zna nista o ovoj predivnoj biljci...

Bas sam zavolio ovaj forum, non stop gledam nesto, trazim...Pogotovo otkad nemam fejsa....Jos kad bi neko mogao da mi mailom posalje jedan hedic sada trenutno hahahaha necu reci da se salim jer se ne salim...Kad mi slina iz usta potece kad vidim sta se sve sadi i kako izgledaju sorte....Ma volim vas sve

Nemoj post za postom. Editiraj. St.
 
Poslednja izmena od urednika:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
hahah da znam ko si planuli bi zajedno mozda smo cak i iz istog grada ali ne znamo :D
samo opusteno jos mjesec dana ili vise i gotovo ce biti
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
procvjetat ce samo sto ces vizualno imat 2 kila hedova a tezinski 30g hedovi veliki i prhki

a ne znam sto ne napravis u sobi lampu pa je odradis na 12/12
 
Poslednja izmena:

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
Malo zajebano jer je saksija od 40l i svaki dan prebacivati saksiju toliku u sobu pa je vracat je moguce samo ako na prozor instaliram dizalicu hahahahaha...al hvala na savjetu
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.384
2.598
Spushenko spushen si totalno :)
Ne cvjeta a ima mnostvo pistila i dali je to normalno.Pa nije normalno da imas biljku u cvjetanju a da toga nisi svijestan ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Seth_Rogen

Little spushenko

Banned
Banovan
24.06.2015
71
40
28
34
Ova crna krdža iz Albanije mi stvarno przi mozak...a prvi mi je grow i to cvjetanje je za mene jos nestvarno hahaha ko da samo u svemiru uspijeva
 

ZelenaPluca

Banned
Banovan
04.10.2015
1
0
1
29
Nije.mi.jasno.zasto.sam.jos.uvijek.banovan.na.profilu.Little.Spushenko....pisalo.je.da.ban.traje.15.dana.a.ja.i.sad.ne.mogu.koristiti.taj.profil...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
de refreshaj j***** stranicu kad ti neradi space, zapamtite to više!
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley