Majmunov (moj osobni) foto dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Samo sto to zapravo nece bit neki vrh kao, nego vise oni mali kao cveteki sto se razvijaju pri pocetku "glavne" stabljike, al sve je to isti k****, jer ne zelim bzvz tratit(ak vec nemoram) ove prave vrhove, veeelike hahahahh
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Heheheh, raspolozise me vasi komentari.
OK OK Sid, nemoj me sorat odma, evo ispricavam se na zabusavanju ! Heheh salim se naravno.
Jutros, oko 15 do 7, morao sam ic na sajt nebili stigo u skolu, i nisam mogo uzet skare pa sam uzeo mali depni nozic. Naravno skare nisam mogo uzet zato kaj bi me mama pitala "pa dobro budalo kam sad ides s tim skarama, os ubit nekog rano u jutro".

Doso sam dakle na maglom (prekrasno nes za vidjet u to doba dana) obasjan sajt, i cvakno naravno od svake po nesto. Doduse od ove male sam uzeo veci, a od vece manji heheheh, al nema veze radit ce oni siguran sam.
A i niste mi nis komentirali kutiju, ak ste ju opce primjetili heheh, sto mi je bilo cudno, jer sam edito post i jbg automatski na pod temi nema upadte-a, zato vjerojatno niste ni vidjeli :)
I eto upravo prebacim slike na komp, i skuzim da sam im zamjenio slucajno pozicije u kutiji, al nema veze ak ste citali post skuzit cete o cem se radi, i upravo sam ih iso zamjenit heheh.

Evo i slika da se malo i vi zadovoljite: ImageShack Album - 4 images
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
eto, sad jos da cujemo kako si zadovoljan pa da svi odahnemo, nego, magla kazes? na kojoj si nadmorskoj visini, ja sam na 75m i tako nesto jos ne srecem ovde. a za makaze si trebao da kazes da su trazili u skoli, ko donese vece dobije vecu ocenu, tako bi i keva radila za opstu dobrobit ;)
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Hahah, pa da mogo sam to rec. Na 100-tinjak m nad morem, i to su tipicne magle za ovo podneblje, i uobicjane su za ovo doba godine, mislim nis strasno.
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Ok dakle update heheh.
Upravo sam po ovoj kisurini j****** :eek:hno: , otiso na sajt i scimo se kad sam vidio ovu veliku curu u horizonatali :costumed-smiley-027 heheh. Znaci malo se svinula pod utjecajem vjetra i velike kolicine vode na head-ovima, al nis strasno. Heheheh zaj*** sam ja to vrijeme :2flip: !!!
Naravno naso dva stapa, piknuo ih u zemlju, i tak sam ih fiksiro.

I da slikano je mobitelom tak da sori za kvalitetu ekipa: ImageShack Album - 2 images
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
smokegreen je napisao(la):
nekako su male s obzirom da si dosta rano posadio... il' se to meni samo tako čini :sick:

pa neznam ak je cca 160 cm (to je ova veca) malo onda jesu male su, a ova manja je nekih, hm hm, ma nemam pojma, nekih ni 50 cm tak da... sam napravi misljenje jeli malo il nije, a i to je relativno... kuzis !!!
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Super su ti biljoze, s obzirom da su male super su :D ... Sledece godine ranije zasadi i ima da budu po 4 metra :D Sad si morao da raskrcis to drvece okolo da ne zaklanja sunce a sledece godine ces morati da raskrcis biljoze da bi drvece dobijalo sunca ;D sretno xD
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma nije to tako malo, imao sam i manje pa je bilo da odlepis ("u malim bocicama se otrov drzi")... ako valja genetika miran je monkey kad to skine, jest, ne moz' bas da se razbacuje, ali ako vredi cool je par meseci, opusteno, naredni grow bude bolji

mislim, na forumu je prica o uzgajanju za licne potrebe a ne o mas-proizvodnji, jel?
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
E Knelle i PowerSeed hvala vam puno na podrsci. Jos nemrem ni pretpostavit koliko mogu ocekivat od svega na kraju, a i to sto sam kazes "u malim bocicama se otrov drzi".
S obzirom da mi je ovo prvi grow, i sve sam odradio po nekakvim pravilima, mislim da sam odradio "dobar posao u tam' di zivim" heheheh.
Sto se tice growanja sljedece godine, nemrem se odlucit jel bi il nebi heheh. Neznam, ruku na srce to je kriminal, a ja sam lakom naravno, vjerujem ko i vecina nas, kad skuzis da ti nesto ide na pustas se toga, i samo upgrade-as heheh. Tak da bi ja sljedece sezone "napo" s barem 10 biljaka.
A o tome koliko cu ja bit opusten s ovom kolicinom neznam, jer sam ja takav da pusim u prosjeku svaka 2 mjeseca, tak da bi po svojoj nekoj prociejni trebo bit miran hahahah naredne 2 godine. Al vjerojatno cu ja podjelit vecinu tak da...

Budite pozdravljeni do sljedeceg javljanja, u kojem cete saznat koliko su mi cure zahvalne, i na koji tocno nacin mi uzvracaju heheh!

E da i mala nadopuna heheh. Upravo sam se sjetio da vam nisam reko kako mi je tek sad jasno o kakvom to "skunky", "tropskom" mirisu head-ova svi na vutri pricate. Dakle kad sam prije 2 dana pobro ove degustativne malisane, iz prve ruke shvatio sam o cem je rijec. Prvo sto sam napravio kad sam ih cvakno priblizio ih nosu naravno, i reko pa da to je to neki mango il slicno, neko tropsko voce je, cak i neki "limunast" miris onak, ma pre fora uglavnom. I ono sto je najbitnije je da mi ne smrdi cijela soba na travu, doduse i mala je kolicina vidjet cu tek kak ce bit kad sve poskidam heheh.
Al mirisom sam uglavnom pre zadovoljan!!!
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
SMOKE REPORT weeeeeeee:

Sve navedeno odnosi se na onaj manji head, znaci na veliku curu heheh !
Miris dima: "fructalis", nesto pre dobro.
A okus... : zapravo nije toliko "stran", al se osjeti razlika itekako izmedu domaceg i "ulice". Osoba koja je pusila samnom inace ne pusi cigarete, i bilo mu je "fino", i cijelo vrijeme smo govorili "kak je fino" heheheh.
Osjecaj: ko kad prvi put pusis ono sto si sam uzgojio heheh, al moram priznat da me ta "sica" bas posteno lupila. Bas nekakav tipican "stoned" osjecaj, s mogucnoscu kontroliranja onoga sto ces rec. Sto ce znacit da me fizicki puknulo brutalno heheh, dok sam psihicki bio jako jako opusten, i smijali smo se naravno, ali migli smo kontrolirat kaj smo pricali.

Sve u svemu BRU TALA!!!

http://imageshack.us/g/192/img20111008211239.jpg/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Ajd super da uzivas u tvome trudu :D bar imas finu vutricu i cistu a ne poprskuse neke, ovde kod mene ljudi stavljaju kapi za nos u 1 l vode i prskaju sa tim... A ti uzivas u cistoj vutri :D Ajd posalji postom join :D Sala ;D
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Prvo da se ispricam sto me nije bilo zbog xy razloga, a potom da nastavim svoj dnevnik heheh.
Dakle situacija je sljedeca: lisce se susi, headovi su se objesili, "dlacice" potamnile, i moje ljepotice sad samo iscekuju dan branja weeee:b_jump:, a ja sam sretan naravno.:sun2:

Al imam jedno pitanje za sve vas koji me pratite i podrzavate. S obzirom na nadolazece kise, a i temperature koje se svakidasnje mijenjaju, jel bi mi bilo pametno nakon ta dva tjedna ne zaljevanja, kako vodom tako i papicom, ostavit ih pa nakon kise brat, ili pobrat prije kise :icon_confused:???

Hvala vam unaprijed, i uzivajte :banana_dred:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
berba nema veze sa kisom, moz pre a moz posle, beri kad joj dodje vreme i nadji dobro mesto za susiti, bude tad sve ok. da li je sad ne zalivas ili je to proslo, il tek planiras? di su fotke?