Majmunov (moj osobni) foto dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Tesko da cu nac vremena za fotke :/ jebiga takva mi je trenutno situacija sa slobodnom heheh, tak da se i za to unaprijed ispricavam. A sto se zaljevnaja tice ko sto sam naveo gore, nisam niti vodom niti papicom, znaci 2 tjedna 0 bodova. Osim sto sam svoje ljepotice naravno obilazio svakodnevno, jer, naime, kad imas nesto oko ceg se brines zadnjih (skoro) pol godine, onda se fakat i brines o tom, neznam jeste to znali hahahah, salim se naravno da ste tog svi svjesni !!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
znaci na suvom rezimu je vec po meseca, pa jel skidas onda? sta je problem? jel to zrelo, cim si odradio taj rezim verujem da planiras skinut, onda, uzivaj u plodovima polugodisnjeg arbajta :)
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Ma zrelo je to, samo me zanimalo zbog ovih kisa, i sad mi je jasnije, al mislim da cu ostavit onda radije da pane kisa, pa cu pobrat za vikend da se stignu posuit heheh!!!
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Pozivajuci se na naslov samog dnevnika, znam da se od mene ocekuje foto izvjestaj, pa bi jako sebicno, s moje strane bilo ne podjelit s vama te fotografije.
sun2.gif

Ono sto zelim rec je, jos se jednom ispricavam radi nanesene stete heheheh, salim se naravno, al da ozbiljno mislim glede te isprike...

Dakle odlucio sam tako, ovog jesenskog jutra copit svoj fotic u ruke, otic na sajt, i naporavit nekakav shooting, ne bih li obradovao posjetioce, i podrsku ovog dnevnika, heheh.
vb_wave.gif


Naravno da sam uzeo i nekoliko cvijetica za probu, a moj mali eksperiment sastoji se od susenja po jednog cvijeta (onog najmanjeg od ovih koje sam cvakno) od svake ljepotice, na suhoj kori mandarine, na kaminu... pa da vidimo heheheh

popcorn.gif

Uzivajte: - razvoj : ImageShack Album - 26 images
- susenje : http://imageshack.us/g/62/1005570l.jpg/
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Dakle dame i gospodo, usudujem se ponosom predstaviti vam svoj, u proteklih 6 mjeseci trud. Tako je, kako i pretpostavljate, nastupilo je branje.:sun2:

Smoke report onoga sto sam probao prije 2 dana, pa i jucer heheh, uglavnom miris i okus ne razlikuju s puno od onoga prije 2 tjedna, ali rad... eeee to bi opiso kao nesto veoma intenzivnije od onoga prije 2 tjedna, znaci osjecaj u principu isti samo puno puno izrazeniji.:icon_lol:
Ljeva hrpica prikazuje urod ove manje, a desna ove vece, i moram priznat da sam u granicama ocekivanja heheh :)!!!
Jos ak uzmem ubzir da nisam ocekivo popunjavanje praznog prostora ormara, nebili ih imao kako osusit kak treba pfffff heheh.
:popcorn: Uzivajte ;)
Foto predlozak heheh: ImageShack Album - 23 images
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Odlično...fenomenalno izgledaju biljke...sad samo pametno ih posuši, pa u tegle bar 10 dana na curing obavezno...minimum 10 dana...ako si do sad cekao sa berbom, strpi se i dva tjedna sa pušenjem imat ces 5x jacu i ukusniju vutru vjeruj mi:)

rep+
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Super, uživaj u dimu, rep + od mene za završeni grow, slasni hedovi na zadnjoj slici - da sam carinik, carinio bi ti ih bez razmišljanja :icon_lol:
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Heheh Kenny hvala ti, samo sto je taj miris brutalno intenzivan i jaak, moram ga nekak prikrit heheh, a da to nije otvoren prozor jebote pa smrznut cu se sad usred zime heheh!