Maksimalna kolicina indoora?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
07.06.2015
0
0
1
Licno nisam uzgajao unutra ali asistirao sam prijateljima i imam nekog iskustva. Dobijao je do 200g max po biljci. Da li je moguce dobiti vise i koja bi to sorta bila?
 
07.06.2015
0
0
1
Visina je 1.5m duzina 2m, sirina 1m. Ima prostora za 2-3. Ne znam tacno koje je osvetljenje ali predhodnih godina nije imao problema i biljke su super razle i izgledale. Pitamo se kojom bi sortom mogli dobiti vise na kolicini, dajte neku sto radja ko majka 9 Jugovica :D
 
Poslednja izmena od urednika:

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Druze uzmes sijalicu od 600w stavis 3 biljke do 4 i velike posude od 30l i dobru hranu, drzis u vegetaciji 2meseca, treniras topiranje, hrane brdo davati, pruziti im maximalne uvete i imaces po svakoj 200 i vise grama sigurno ako sve odradis kako treba, al eto moj ti je savet da uzmes Jack Herer ili orange bud pod lampu i probas, a ti vidi sta i kako, tako mi dodjosi iz Vojvodine radimo ;)
PS. Nadam se da ovo nije tvoja slika, u suprotnom neces stici ni box postaviti :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ali asistirao sam prijateljima
Pitamo se kojom bi sortom mogli dobiti vise na kolicini, dajte neku sto radja ko majka 9 Jugovica
iz pravilnika, procitaj ga pre nego krenes pisati po forumu:
Nemojte pisati u množini i spominjati druge (frend i ja, prijatelj, kolega, ortak... mi, nama, naše... ), forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.