mali crni crvi na korenu :(..help?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
....pa da zasto guglat i trazit problema kad je lakse sa pepelom s*ebat biljku ili nekom slicnom gluposcu......daj molim te.........
 
14.09.2011
21
2
0
31
Ko kaze da ce sjebat biljku? ugl momak je ok kreno sto se tice pranja jer je to jedini nacin brijem,i neznam ko je spomeno neku tekucinu,posto ja za grow nedam nikad lipu,uvjek sve prirodno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tropico
03.07.2009
1.740
2.317
188
..:Flok:.. je napisao(la):
Stari definitivno daj slike,ono sto ja znam,al nije bas dobro.. sol pomaze da crvi riknu,i pepel ih unistava (od cigara,joxa nebitno) al posto nisam skonto citavu pricu,neznam kako pomoc,.. kako je?

Ne slušaj ovog indijanca...čovik pojma nema o cemu govori...da je pepel neutralan da mu je ph oko5-7 i da ima bilo kakvih svojstava za unistavanje crviju bija bi ok ali koristiti lužnatu stvar u hidro sistemu....jaooo FLOK....ipak j to momak koji tvrdi da se pomocu crviju dobija shit LOl...evo ti rep - !
 
14.09.2011
21
2
0
31
Ja nisam tvrdio nego sam zato i posto da pitam jel iko vidio ili radio to? jer mi je covjek isprico,ija sam sumnjo. a to sto pricas da sam tvrdio,nije istina... Za hidro neznam ali meni pepel jebeno pomaze sto se tice outdor stvari.. Ugl vjerujem da ce momak to sredit i napravit kako valja! aj hvala tropico!
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Sinko...

Pepeo u outdooru ti može pomoči samo ako ga u radiusu metar oko biljke pospeš lagano da ne prelaze puževi i ne papaju ti biljku...

Moj savjet,al nemoj se ljutiti...citaj i puno citaj..na ovom forumu ima stvarno puuuno informacija koje ti tek trebaš upit i razumjet..

Ne shvacam tvoju potrebu da daješ ljudima savjete i da im pomažeš kad ni sam najvjerojatnije nisi nikad uzgojio biljku (pretpostvaka)

Uglavnom...nebi vjerovao koliko je ovaj grow ustvari jednostavan hobby....nema tu puno mudrovanja..posadiš biljku, pružiš joj nekakve uvjete i ona raste...

Eto..ja sam dugo na forumu,a iza sebe imam tek jedan outdoor i pola indoora:), pa nisam stručnjak, ali kad me nešto zanima, samo upišem na search...it's simple as that :)


Problem nastaje kad ekipa koja nema blage veze o cemu prica, okaci 10 postova na svakoj temi, da dobije malo listova ispod imena, repova + - ..., ovaj forum ispadne jednostavno zatrovan sa glupostima...

I onda kad se novi pokusavaju snaci i pogledati nesto sto valja ovdje na forumu, jednostavno se izgube u kiši glupih bespotrebnih postova...

Moderatori, molim vas šibu u ruke :vb_devil:

Pis
 
14.09.2011
21
2
0
31
ovo mi je 3. outdoor,da na to sam mislio,sto se tice pepela.. i crvima smeta pepel.. Da to sigurno simas,ali realno ja neam pojma sto se tice indoor grow stvari,ali za vanjske znam ponesto,i nije jebeno tesko odgojit biljku! zitarica je ko kukuruz.. Eto izvini.. jebaji ga,iso sam s dobrom namjerom.. I ni neznam sta znace listici ispod nit me blago interesuje! bitno mi je kolko ovdje ima ljudi koji vole ovu jebenu vutru!
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Sol, pepel, kanabis žitarica, očistiti od zemlje i presaditi u hidro sistemu ... prepucavanja ... prekrasno. :punch:
Sreća pa vam Tarki više nije u blizini.

Tko nema što pametno za napisati bolje nek ne piše ništa.