Marihuana i Lamictal

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.07.2012
1
0
0
31
Molim vas za iskrene odgovore!!!
Uzimam tablete Lamictal vec otprilike godinu dana zbog epi.napada koji sam imao, naravno na propis doktora.
E, ovako, uskoro idem na party na kojem ce biti joint(koji ja nikada nisam probao), a volio bih da probam!!
Sad me zanima da li ce marica uzrokovati neke negativne nuspojave na lamictal npr.napadaj ili nesto tako,sto ja stvarno ne bih volio da mi se desi.
Kad mi je propisao tablete rekao mi je da nesmijem piti alkohol dok sam na Lamictalu, ali za maricu nije nista rekao,
pa bih vam bio veoma zahvalan kad bi mi iskreno odgovorili!!!
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
tesko da ce ti netko dati odgovor na tvoje pitanje...ako ti je vec prvi put onda bolje da probas u nekom ugodnom ambijentu s ljudima koje znas i s koji ti mogu pomoci u slucaju kakvih problema...pozz
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Može da te ta kombinacija opere na loše..bolje probaj kad budeš cist od tih tableta...kad kažem "opere" mislim na to da si zabriješ da ceš umrijeti pa ti srce poludi i tako to sam sebi nazoveš hitnu i uvališ se u shranja...živio decko..
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
nije ti joint za party- a,joint ti je vise za kuce za karte za film za neko drustvo u sobi a nije preporucljivo mijesati s lijekovima vutru al eto i ja je mijesam jbga i bude mi dobro,bolje odredi neki drugi dan za taj joint ili probaj ne pit lijek neko vrijeme pa onda zapali ali vutra je dobra protiv epilepsije tako sam cuo
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Meni je bio prepisan Lamictal i pila sam ga jedno vreme, ali ne zbog epilepsije! Ne znam zasto su mi ga tacno prepisali, da li zbog spavanja, ili za smirenje, nemam pojma, uglavnom lecila sam se od depresije... Dok sam pila brda psihoaktivnih lekova zbog toga, varila sam svakodnenvo i ja licno nisam imala neke sporedne efekte, msm, nije mi vutra uticala na delovanje tih lekova, bar ja to nisam mogla da primetim... Mozda i jeste.. ali opet naglasavam da ja nema epilepsiju, tako da to moje iskustvo nemoj da uzimas kao nesto pouzdano. Vrlo je verovatno da mozes da dobijes napad ako budes mesao lekove i vutru! Ja ti to nikako ne bih preporucila! Znaci, ili se "lecis" lekovima, ili se LECIS vutrom... Make your choice. Ja sam svoj put izabrala :thumb: :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar