mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Pozdrav mazar tebi, pozdrav i cijeloj zajednici!
Do sada nisam imao potrebu komentirati nista na forumu usprkos cinjenici da sam tu podosta dugo. Sve sto zelim reci je da dugo nisam iz obicnih forumskih komentara vidio da netko bas sa srcem pise, kao sto sam iscitao kod tebe. Svaka ti cast na potezu koji si povukao, odnosno na samom ulasku svijet "ulja" te isto tako podvigu da o tome pises svima Nama ovdje. Drzi se nedaj se, imas moju misao u blizini :) :ridinghorse:

S postovanjem, Bizz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Bizzarius je napisao(la):
Pozdrav mazar tebi, pozdrav i cijeloj zajednici!
Do sada nisam imao potrebu komentirati nista na forumu usprkos cinjenici da sam tu podosta dugo. Sve sto zelim reci je da dugo nisam iz obicnih forumskih komentara vidio da netko bas sa srcem pise, kao sto sam iscitao kod tebe. Svaka ti cast na potezu koji si povukao, odnosno na samom ulasku svijet "ulja" te isto tako podvigu da o tome pises svima Nama ovdje. Drzi se nedaj se, imas moju misao u blizini :) :ridinghorse:

S postovanjem, Bizz

Puno hvala Bizz na podršci, hahahaha, dobro dođe kad se netko javi i podržava sve to, onda ima smisla. Ja se duboko nadam da je ovo mini revolucija i da će se ljudi izboriti za sebe, na ovaj ili onaj način. Znanje je moć, a mi smo sada puni znanja (tko nije neka malo prusurfa po vutri, šta ga zanima) još kad završi terapija, vjerujem u pozitivne rezultate, ako se stvarno pokažu jako pozitivni, tko će vas spriječiti u naumu da posadite i budete liječnik samome sebi. Nema tog zakona.
A ovaj pozdrav zajednici, hihihihihi, hippi komuna:banana:
p.s.
mislim da sam se dobrano zakačio na forum
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
U svakom slucaju drzim troje fige. Do sada nisam probao ulje, ali vodeci se tvojim dnevnikom bio bi to provod i to malo zesci :)
Lupaj dalje, pratim :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
62. dan konzumacije (respekt do poda na toj brojci, jesus)

Ne znam jesam li pisao, ali razlika je na ulju i kad pušiš, kad si na ulju to je sve nekako jače, intenzivnije. Je mukotrpno, konjske su to doze, ali stvarno mi je prekrasno. Mislim da tko je god u mogućnosti mora probati. Neki su mi rekli da kad si na ulju nemoguće se napušiti, troši se marihuana bezveze. Jučer sam opet liječio, ne znam koliko već cca 20ak ljudi je kusalo:ridinghorse:
Kako je to čudno, probat ću vam dočarati ovaj apsurd. Vratio se s placa, jedva, šepam, nije mi dobro. I danas sam odredio da mi je dan za vježbu. Koliko god sam umoran, krećem. Nevjerovatno, da ja sve to mogu. Pa daj si probajte zamisliti, nepokretan, malaksao, i radim sve ko i inače, prvo zagrijavanje, tibetance, prvi mi je najteži, moram se vrtiti u krug to mi najteže pada. Kad sam završio s tibetancima napravim još 100 sklekova, 60 trbušnjaka, i s bućicama radim. Kad sam završio ne mogu doći k sebi, tijelo je stvarno naučilo te pokrete i tu nema problema, čudno, nadasve. Inače tako vježbam već godinama.
Sad idem polizati 0,5g:vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ruska

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Ti lizes pola keca dok ja otvaram grinder i kupim cackalicom po njemu :)
Rispekt!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Evo nakon dugo vremena javljam se sa zdravstvenom vijesti.
Prije svega htio bi reći da me peru osjećaji non stop, i to idu od tuge do vrhunca sreće, izmjenjuju se. Ali nije to klasična tuga, već plačem , teško mi je, ali istovremeno imam osjećaj kao da sve negativno izbacujem iz sebe. Kao neko čišćenje, to doživljavam.
OFFICIAL - Somewhere Over the Rainbow 2011 - Israel "IZ" Kamakawiwo'ole - YouTube
Neka svira dok vi dalje čitate. Za ugođaj:banana_rasta:
Znate za kreme koje sam radio s uljem, e pa imam vijesti. Jučer sam bio sa osobom kojoj sam to namijenio za madež. E pa gotovo je nestao, svi smo u čudu (makar smo svi vjerovali, čudno vam je kad nestane). Ona doduše nije to sve fotografirala. Prvo je mazala sa kremom, onda mi je prije par dana rekla da je to sve izblijedilo, pa sam joj dao koncentrat i sutra će nestati, toliko je proziran već. Ugl. to je bio kritični madež na promatranju iz kojeg se može izroditi melanom. Na pregledu je osoba kojoj sam to dao bila ogorčena s nastupom doktora, a tako je jednostavno sam izliječiti.
Sad ću vam opisati svoju situaciju, imam neku izraslinu kod nožnog zgloba, s vanjske strane odmah iznad zglobne kosti od stopala. Ne smeta mi, ali idealan poligon za experiment, koji sam počeo prije cca dva tjedna. Prije sam počeo mazati s mješavinom ulja i maslinovog ulja, međutim odustao sam jer sam sve sprljao, ta kombinacija ostavlja masne mrlje. Onda sam odustao, pa sam prije dva tjedna opet počeo, ali samo s esencijom. I zasad možete vidjet stanje. To je neka nakupina nečega, izgleda kao veliki prišt, ali tu je već dugo vremena. Dosta je splasnula, pod prstom se to itekako osjeti, nema kuglice. Meni i ne mora nestati, bitno je da danas jedno malo dijete ima jednu veliku brigu manje:vb_wave:
ma zahebava me imageshack, budem postao fotke kasnije
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
img2740x.jpg

img3176u.jpg


nemojte mi sad ove zdepilirane noge gledati, to je od flastera:prof10:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Čovjek se uljulja u rutinu, i zaboravi na osnovne stvari tipa rezanja noktiju na nogama, e pa sjetite se kad ste na ulju da treba tu i tamo neku higijenu obaviti, tako sam i ja nakon duuuugo vremena odrezao nokte na nogama. Izgledalo je nešto slično ovome Dumb.And.Dumber costume - YouTube u ovakvim situacijama se osjećam kao junkie, kad zaboravim neke osnovne stvari uraditi.
Hahahahaha, u šta se ovaj dnevnik pretvorio, u gnojne prišteve i ogromne nokte na nogama:ridinghorse:
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Ma mazare jebes nokte, bitno da si ti nama ziv...Jel vidis kakva poboljsanja vezana uz bolest? I da, vrlo cijenim tvoj pionirski pothvat na vutri sta se tice dnevnika konzumacije, samo se ti liječi, poliži i za mene jednu ;)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
pigtail je napisao(la):
Ma mazare jebes nokte, bitno da si ti nama ziv...Jel vidis kakva poboljsanja vezana uz bolest? I da, vrlo cijenim tvoj pionirski pothvat na vutri sta se tice dnevnika konzumacije, samo se ti liječi, poliži i za mene jednu ;)

Evo slijedeća je za tebe, Pigtail, za tvoje zdravlje:banana_rasta:
Evo saznao sam maloprije da je jedna ekipa (MSovci) završila s konzumacijom i poručili su mi da samo nastavim, da je njima sad puno puno bolje, a nisu ni 20ak mL imali, da im javim kako će meni proći, jer ja imam punu dozu (60 mL). Baš su sretni zbog svega. Ali ni oni nisu za vrijeme konzumacija osjećali poboljšanja, tek kad staneš, malo se očistiš, e tek onda vidiš kako si. Još tri tjedna ližem i onda u oporavak:sun2:
Sa svih strana stižu dobre vijesti, samo je trebalo strpljiv biti:vb_wave:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Imam i ja nešto slično poviš zgloba na stopalu lijeve noge s unutrašnje strane,ne tjeraj me da slikam,hehe.
Nego uspoređujući prvu sliku sa drugom,prije i poslije depiliranja...osim manje dlaka kao i da je ta kvržica malo manja,il' mi se čini...uglavnom,pratim vo a ti nam piši šta se dešava.Pozz...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
VenloNL je napisao(la):
Imam i ja nešto slično poviš zgloba na stopalu lijeve noge s unutrašnje strane,ne tjeraj me da slikam,hehe.
Nego uspoređujući prvu sliku sa drugom,prije i poslije depiliranja...osim manje dlaka kao i da je ta kvržica malo manja,il' mi se čini...uglavnom,pratim vo a ti nam piši šta se dešava.Pozz...

Hej Venlo, i meni je na lijevoj, možda imamo neki zajednički birthmark. Dosta je manja (kuglica), pod prstom gotovo da je i nema, ma na ogromnim sam dozama, ne mažem kako treba, koji put zaboravim, nisam baš skroz u tome, za onaj madež je druga stvar mazali su ga djetetu, jer su se bojali. Meni je svejedno, ne smeta mi, možda je malo ružno za vidjeti, ali ni ne vidi se... Budem ga mazao i dalje, ne znam s kojim elanom, ali budem, neka nestane, barem za fotku:banana:
I prava je bomba ova vijest za madež, baš sam tražen :callyou:, a i ulje.
Treba, ljudi, samo sadite i radite:prof10:
 
18.12.2011
2
0
0
33
:banana_rasta: Svaka čast,stvarno se ne sjećam kada sam zadnji put s takvim oduševljenjem nešto čitala!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
:thankyou: luweed, pigtail:thumb:
Ne sjećam se da li sam pisao o mjehuru, e pa kad sam tek počeo uzimati ulje mučio me mjehur kao da imam neki čep i ne da mi da pišam, opet se javio, po tri puta odem na wc sjednem na školjku i čekam i ništa, a pišaaaaaa mi se za poludit. I tako već par dana. Neobično. Naravno da to prati pojačano dizanje, jebate osjećam se ko srednjoškolac opet. Nadasve čudno. Glupo mi je pisati o ovome (i ne daju mi), ali moram to podijeliti, ko srednjoškolac:b_woot:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Bizzarius je napisao(la):
Bolje da se dize nego da se ne dize u svakom slucaju !
Apsolutno:sun2:

VenloNL je napisao(la):
Hvalite me usta moja:).....hehe,legendo
Znam da ali, dont shoot the messenger:violent018: Morao sam to podijeliti s vama, neobično je, probudim se i nešto me škaklja po oku;)
Ma znam da je onak neugodnjak, ali morao sam to podijeliti sa svekolikom muškom populacijom, hahahahahahaha, da se imaju čemu radovati:notnice:
ajde venlo za utjehu, kad mazneš veću količinu, recimo 0,8 -1 g onda je http://www.youtube.com/watch?v=dOdBw8fBVTw

Hahahahahahaha
Skačem i derem se mlohava ćuna, a žena mi kaže šta ga pokušavaš spustiti:banana_dred:

 
18.12.2011
2
0
0
33
prigodnija je onda Let 3 - ****** U.. sva srecha pa se meni nema shto dichi inache bi sve u gradu u chelu ;)..

meni je ta poprcljivost jedna od najdrazhih strana konzumiranja trave :) i iako sam samo pushach,prepoznajem se u puno tvojih nuspojava.. :bis:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.