mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
mazar je napisao(la):
Hm, gadno je to ulje, prevrtljivo, ne smije mu se čovjek previše opustiti:violent018:
Evo ovako; sjećate se kako me prije par noći ulovio bad trip, e pa onda nisam baš odmah zaspao, ni prije dvije noći kad sam liječio compadres. E pa prošlu noć sam probdio, ali pod to stvarno mislim probdio. Čak sam i na vutra chat navratio iza 2, ali više nikoga nije bilo. Moram i to napraviti jedan dan, spojiti se na vutra chat navečer i malo se družiti:gband::ridinghorse::banana_dred::bong7bp::common028::RastaBong::banana_rasta::drink: - koji tulum. Ovo ulje valja izgleda, par dana me lomilo i ja se uljuljao da me lomi, kad tijelo se već naviklo na doze. Kako sam probdio noć, tako sam vidio i trenutno pucanje 0,9 g, koje je daleko blaže nego prije, valjda se tijelo već naviklo na količinu. Razmišljam intenzivno da se danas žrtvujem da bi vratio bioritam na stare staze. Spavao sam tri, četiri sata ujutro. Danas imam i neke obveze pa neću uzimati do noći, onda ću u komadu 1 g. Onda bi sutra novi početak probao. Probao bi točno po propisima od Ricka, znači 3 x dnevno x 0,33 g. Računao sam u 9h, 16h, 23h. Ko na nekoj pravoj terapiji. Moram probati nešto promijeniti, ne mogu više ovako. Teško mi je zaspati navečer. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:crash: Kako hiće ovo ulje:b_woot:

da ti odmah kazem vidim novi post u tvoj dnevnik i ja radosan (bojim se da ne postanem ovisan ) naravno o citanju dnevnika :b_jump: cuj sada ovako to

znaci ako tako kaze simpson 3x 0.33 na dan onda je tako i obrisi sve u glavu reci svima tvojima u kucu posao obaveze nek oni obavljaju (ako se to moze) a ti druze samo uzimaj terapiju onako kako treba 3 mjeseca sta je to u odnosu zivota????? nista!!!!! pa ti si jebote iskaci vrh planine (preso vise od pola puta) exx....kad bi bila legalozovana pa da se mozemo mi uzivo druziti svi na forumu..............ali jbg moras se prikriti...........samo nastavi ako te ne ometa vremena ja bih zelio barem 2-3 posta od tebe na dan :)

p.s
a jel se mozes pogledat u ogledalo da mozda nisi pozelenio ko marsovac od te konjske doze??:))) sala samo neshvataj to ozbiljno
ma ja skoro nikad ne spavam uvece patim od nesanice nekoliko godina mogu reci vise od 9-10 godina nisam zaspao ispod 3-4 ujutro
tako da evo mozemo na chat da te ne ubije dosada :ridinghorse:
ma ti si jebote sada glavni lik u vutra filmu , a znas da svi navijaju uvjek za glavnim likovima i btw glavni lik uvjek pobedi :b_jump::ridinghorse::banana_rasta:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Jbg, zakasnio sam sinoc na chat, vidio sam kad si bio i ostavio sam ti poruku al si otišao već.... Hahahha bila bi to zanimljiva konverzacija hahahahaha
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
MarcoPolo je napisao(la):
nemoj sad mislit da te potičem na alkohol, neznam uopće da li piješ i da li smiješ...no meni je provjereni lijek za nesanicu pivo...ako baš ne mogu nikako zaspati maznem pivu ili dvije i zaspem ko bebica :)

haha baš super, prvo smo ga navukli na drogu, sad ćemo na alkohol, a poslije toga slijede kurve :) :b_evil: weeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
MarcoPolo je napisao(la):
nemoj sad mislit da te potičem na alkohol, neznam uopće da li piješ i da li smiješ...no meni je provjereni lijek za nesanicu pivo...ako baš ne mogu nikako zaspati maznem pivu ili dvije i zaspem ko bebica :)
btw. kakva ti je koncentracija, ima li kakvih problema sa memorijom?

Hahahahahahaha
Klin se klinom.... nisam tip od alkohola, makar volim dobro crno vino. Memorija mi je sad savršena, funkcioniram dobro na tom pogledu. Sad se mogu nalizati i raditi na kompu bez problema. Prije baš i nisam, bilo je labavo Fear and Loathing in Las Vegas (3/10) Movie CLIP - The Hotel on Acid (1998) HD - YouTube

macedonia je napisao(la):
da ti odmah kazem vidim novi post u tvoj dnevnik i ja radosan (bojim se da ne postanem ovisan ) naravno o citanju dnevnika :b_jump: cuj sada ovako to

znaci ako tako kaze simpson 3x 0.33 na dan onda je tako i obrisi sve u glavu reci svima tvojima u kucu posao obaveze nek oni obavljaju (ako se to moze) a ti druze samo uzimaj terapiju onako kako treba 3 mjeseca sta je to u odnosu zivota????? nista!!!!! pa ti si jebote iskaci vrh planine (preso vise od pola puta) exx....kad bi bila legalozovana pa da se mozemo mi uzivo druziti svi na forumu..............ali jbg moras se prikriti...........samo nastavi ako te ne ometa vremena ja bih zelio barem 2-3 posta od tebe na dan :)
p.s
a jel se mozes pogledat u ogledalo da mozda nisi pozelenio ko marsovac od te konjske doze??:))) sala samo neshvataj to ozbiljno
ma ja skoro nikad ne spavam uvece patim od nesanice nekoliko godina mogu reci vise od 9-10 godina nisam zaspao ispod 3-4 ujutro
tako da evo mozemo na chat da te ne ubije dosada :ridinghorse:
ma ti si jebote sada glavni lik u vutra filmu , a znas da svi navijaju uvjek za glavnim likovima i btw glavni lik uvjek pobedi :b_jump::ridinghorse::banana_rasta:
Thanx, makedonče, uvijek vjeran:vb_wave: Pogledam se tu i tamo u ogledalo, nekad oči vidim, ako ima dosta vanjskog sunca:sun2: Nisam zelen, bljedoliki sam. Probat ću sutra stvarno se držati Rickovih savjeta vezano za 3x0,33g, Naravno da javim:thumb:

BigL je napisao(la):
Jbg, zakasnio sam sinoc na chat, vidio sam kad si bio i ostavio sam ti poruku al si otišao već.... Hahahha bila bi to zanimljiva konverzacija hahahahaha

Probat ću danas, vidim kak bude stanje doma, pa možda uspijem danas, imat ću to u vidu, recimo cca 22h:b_jump:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Petar Pan je napisao(la):
haha baš super, prvo smo ga navukli na drogu, sad ćemo na alkohol, a poslije toga slijede kurve :) :b_evil: weeeeeeeeeeeeeeeeeeee

zašto poslije, šta ne odmah:banana_rasta:
ups žena mi čita dnevnik, kmeeeeeeeeeeeeeeee
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
p1010260l.jpg

Ova mrlja na poklopcu od kreme je 1 gram:vb_wave:, koji se upravo spremam lizati i to sa shakeom:banana_rasta:
 
27.03.2010
42
5
0
44
Jesus kristus , koliko ulja ti maznes , svaka cast :clap: na sposobnosti uopce pisat a kamoli sta drugo.
Fakat si pravi "drogeras" , brijem da sad predjes na neke "teze" droge da nebi ni osjetio :ludaci_lol:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
mazar je napisao(la):
p1010260l.jpg

Ova mrlja na poklopcu od kreme je 1 gram:vb_wave:, koji se upravo spremam lizati i to sa shakeom:banana_rasta:

pa tamo pise 0.00 nema gram kako ti to meris? ima ljeka eto ali kako mora da ti je vaga u minus pa ti to doravnis do 1 gr?kako radis?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
macedonia je napisao(la):
pa tamo pise 0.00 nema gram kako ti to meris? ima ljeka eto ali kako mora da ti je vaga u minus pa ti to doravnis do 1 gr?kako radis?

Ima gram, vjeruj mi, nešto sam zmrdao s vagom, pa se izgubila cifra, tutlek:cow_yellow:

joza berac je napisao(la):
Jesus kristus , koliko ulja ti maznes , svaka cast :clap: na sposobnosti uopce pisat a kamoli sta drugo.
Fakat si pravi "drogeras" , brijem da sad predjes na neke "teze" droge da nebi ni osjetio :ludaci_lol:

Da ubojite su doze, pokušavam non stop objasniti, no slika govori više od riječi. Neka dobiješ 1mL ulja od 10 g djike, znači ja bi trebao popušiti 10 g vrhunske djike dnevno?

BigL je napisao(la):
ja mislio da charas

xD

Yo killer kill
Half Baked - Killer Can Fly - YouTube :violent018:

53. dan konzumacije

Danas sam na 3 x 0,3 g,iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii moram priznati da mi se sviđa, zasad, daleko više energije čovjek ima, ovo sad je kao povratak na četiri zrna dnevno, opet je prisutan onaj high osjećaj:hotpants: Možete opet biti dragi i mili - Hladno pivo - Pijan (XXLive) - YouTube – se vidi da je špitza:banana:. Ali ne znam, neću dugo na 3 x 0,3, već mi se javljaju obveze koje to ne dopuštaju, trudit ću se. Ako me osjećaj ne vara, kako je he man govorio, stvara mi se velika tolerancija na ulje. Mislim da ga kroz tjedan, dva više neću osjećati. Možda nisam u pravu, samo osjećaj:vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
54. dan konzumacije
Drugi dan za redom na 3 x 0,33g, dobro je, bolje nego očekivano, al sve su to konjske doze:ridinghorse:
Opet noćas nisam mogao spavati, došao je period lošijeg spavanja. A i vrijeme je da dođe do nekih poteškoća. Mislim da je to od trave, ne mogu zaspati, vrtim se, onda upalim komp da nešto gledam, pa mi se počne spavati. Ugasim, a opet munje i gromovi u glavi:popworm:. Onda me lagana depra počne prati, ne znam to objasniti, ali preplavljen sam osjećajima. Zatim opet upalim samo da nešto gori i tek onda zaspim. Probudim se u neko gluho doba i poklopim komp. To mi se dešava navečer kad ostanem sam, baš prije spavanja. Nadam se da me neće neka jača depra uloviti. Tako sam emocionalno nabijen, da mi nije teško početi jecati, treba mi samo razlog. Svjestan sam da je to od ulja, ipak je to dug period da nisam čist, preko 50 dana...:vb_wave:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
mazar je napisao(la):
54. dan konzumacije
Drugi dan za redom na 3 x 0,33g, dobro je, bolje nego očekivano, al sve su to konjske doze:ridinghorse:
Opet noćas nisam mogao spavati, došao je period lošijeg spavanja. A i vrijeme je da dođe do nekih poteškoća. Mislim da je to od trave, ne mogu zaspati, vrtim se, onda upalim komp da nešto gledam, pa mi se počne spavati. Ugasim, a opet munje i gromovi u glavi:popworm:. Onda me lagana depra počne prati, ne znam to objasniti, ali preplavljen sam osjećajima. Zatim opet upalim samo da nešto gori i tek onda zaspim. Probudim se u neko gluho doba i poklopim komp. To mi se dešava navečer kad ostanem sam, baš prije spavanja. Nadam se da me neće neka jača depra uloviti. Tako sam emocionalno nabijen, da mi nije teško početi jecati, treba mi samo razlog. Svjestan sam da je to od ulja, ipak je to dug period da nisam čist, preko 50 dana...:vb_wave:

a jel kada ti uzimas ulje i duvas vutru ili samo ulje uzimas? polako polako dani prolaze pa blizi se i taj 90 dan (otprilike) a jel uzimas voce neko?jesi promenuo rezim ishranu ?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Samo ulje, brijem da se ni ne možeš napušiti, kad si već high. Jedem voće, hranim se jako zdravo, i to ne računajući vitamina i minerala iz ulja:nana:. E da, kad sam vidio tvoj post sjetio sam se da si me tražio na chatu neki dan da izmjerim tlak, dao sam si truda i nabavio tlakomjer - 110/73 i 63 otkucaji srca nakon ručka, sad ti meni reci kakav je nakon 50ak dana. Da se brinem?

Bigl, kao što vidiš dao sam si truda i stavio avatar, sliku mog dragog mazara, stvarno prekrasne biljke:vb_wave:
 
Poslednja izmena:

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
mazar je napisao(la):
Samo ulje, brijem da se ni ne možeš napušiti, kad si već high. Jedem voće, hranim se jako zdravo, i to ne računajući vitamina i minerala iz ulja:nana:. E da, kad sam vidio tvoj post sjetio sam se da si me tražio na chatu neki dan da izmjerim tlak, dao sam si truda i nabavio tlakomjer - 110/73 i 63 otkucaji srca nakon ručka, sad ti meni reci kakav je nakon 50ak dana. Da se brinem?

Bigl, kao što vidiš dao sam si truda i stavio avatar, sliku mog dragog mazara, stvarno prekrasne biljke:vb_wave:

dobro je da ne kazemo odlicno:))) 80/120 normala citao sam na stranu rica simpsona da oni koji uzimaju ljekove protiv viskoki tlak da im nece trebati da ulje snizuje krvni tlak ali htio se uvjeriti iz prve ruke jel??:) btw puno ti hvala sto si se potrudio

p.s
cigarete pusis ili ne? to nisam nigde sreo
jos jednom hvala druze , usput sta bilo sa mast jel ima koje rezultate?fotka neka ? gde je mrkvica nestala je a bas me zanima ta osoba, tnx jos jednom i produzi sada cu promeniti potpis sa jedna moja misla ...........
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ne pušim cigarete, zapravo, koliko se sjećam, šta nije bolji čistak. Drukčije opere, kao što i ulje malo drukčije pere. Znam da je bolje staviti cigaretu zbog društva, da bude (dugo)trajnija đoja, dobro i ritual je. Ne želim ti bacati bubice u uho, ali ulje puca bolje od bilo koje đoje:banana:
Ne znam za Mrkvu, i meni nedostaje:vb_wave:
 
Poslednja izmena:

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Moj Jack Herer je ljepši.... hahahha


Peglaš ti g/dan neka neka...


A zasto mrkvica ne pise ovako nesto?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
BigL je napisao(la):
Moj Jack Herer je ljepši.... hahahha
Peglaš ti g/dan neka neka...
A zasto mrkvica ne pise ovako nesto?

Ne znam, volio bih da se uključi:family1:

Gram po danu (koji po Simpsonu ne puca). Da sad sam fino raspodijelio doze, sad sam taman high na 60 % od vrhunca i sad ližem ponovo, i tako i navečer:ridinghorse:
Evo još infa za makedonca, 108/72 u 16:45, zatim polizao pa javim stanje nakon sat vremena :vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ola Makedonac,
Sad je na 124/78 i herc na 70 otkucaja, al sam popio kavu u međuvremenu, zaboravio sam se, sorry:banana:

Skužio sam i da mi se vid skroz pokvari sad kad uzimam ove količine preko dana. Kako je tek bilo kad sam gram noću uzimao (dobro onda sam grlio zidove, tak i tak nisam ništa vidio:knockknock:). Kao da mi sa javi neuritis na oba oka, ali to prođe. Teško mi je u komp gledati. Čitati, filmove i serije mogu gledati:vb_wave:
 

Malawi

Aktivan Član
03.06.2011
54
53
18
Anywhere*
Mazar svaka čast na dnevniku,

nikad do sad nisam imao priliku pratiti nekog "pacijenta" detaljno kao tebe.
nadam se da češ se u potpunosti izliječiti.

Samo nastavi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.