mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
mazar je napisao(la):
Moj box je bio nešto veći, jedno 100 x 100, o metrima pričam, da li si ikad razmišljao o tome da se to može vani saditi:prof10:
Da li se isplati saditi za ulje ili ne ovisi o zdravstvenom problemu kojeg imaš.
Pod drugo pitanje sam već par puta odgovorio, info smo dobili od Simpsonovih ljudi za vrijeme simpozija u Opatiji. A što se tiče pitanja o cbdu ima na forumu od Mrkvice od He Mana post
„mazar je radio ulje s Pineapple Chunk - 25% THC, 1.1% CBD
mrkvica s LSD-ijem koji je također tu negdje 24% THC, 1.3% CBD
I s tim da obje sorte nisu baš "medicinske" zbog previsokog % THC a premalog % CBD-a“
S tim da je u mom malom boxu bilo mjesta i za lsd:sun2:
Info koji smo dobili, meni je jasno da smo dobili info da kupimo sjemenke s najvišim postotkom thc-a. A da li uopće Simpsonovi ljudi znaju za ulogu cbd-a ne znam. Sad mi je kasno da experimentiram s nekim drugim sortama. Što se tiče pitanja da li će kod mene uzrok problema ostati, to nam predstoji da vidimo. Da li će mi ova doza od 60ak mL biti dovoljna ili ću morati ponovo to proći, to ne znam, a mislim da to nitko ne zna.
Pod treće razlika između 1,3 i 1,8 da li je velika? Ne znam, pitam? Ne razumijem se toliko u cbd.
Ulje sative dobro je za neke stvari tipa depra i sl., a indica je za teška stanja poput mojeg ili raka.
Pod četvrto; probaj, i ne zaboravi otvoriti dnevnik:chef2:

Dobro ima i tu cbd-a u pineaplle ali neš manje..ali stvar je u tome da se kuhanjem uništi ili ne?
A on je glavni u ubijanju stanica raka. Zato ne vjerujem Rick-u sve od a-ž jer njegovo polazište su bili neizdrživi bolovi u glavi a ne rak, pa je to eliminirao s thc-om.

Inače svašta se može nać na net-u pa recimo na ovom linku je popis bolesti i sorta koje lječe rak:Medical Cannabis Strains and Ailments Alleviated | OM of Medicine
Najbolji ispada blueberry, pa onda blu cheese od barneya, međutim bluebery ima nešto sitno cbd-a dok blu cheese ima 1,3% e sad budi pametan, onda blu rhino, og kush je zakon, ali mislim da nisam pročitao nigdje da ima cbd-a dosta.
Uglavnom sve je to još mutno i treba prožvakati da se vidi šta u stvari koristi za lječenje, a od čega si samo nastoniran po cijele dane, iako se i sa spavanjem može lječit.. (onda se organizam sam liječi)
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ne uništi se kuhanjem jer se iz tog razloga i kuha na 12% CBD , uzmeš nju i pomješaš je s nekom high THC sortom.


Phytocannabinoids, their boiling points, and properties

delta-9-tetrahydrocannabinol (THC)
Boiling point: 157*C / 314.6 degree Fahrenheit
Properties: Euphoriant, Analgesic, Antiinflammatory, Antioxidant, Antiemetic

cannabidiol (CBD)
Boiling point: 160-180*C / 320-356 degree Fahrenheit
Properties: Anxiolytic, Analgesic, Antipsychotic, Antiinflammatory, Antioxidant, Antispasmodic

Cannabinol (CBN)
Boiling point: 185*C / 365 degree Fahrenheit
Properties: Oxidation, breakdown, product, Sedative, Antibiotic

cannabichromene (CBC)
Boiling point: 220*C / 428 degree Fahrenheit
Properties: Antiinflammatory, Antibiotic, Antifungal

cannabigerol (CBG)
Boiling point: MP52
Properties: Antiinflammatory, Antibiotic, Antifungal

?-8-tetrahydrocannabinol (?-8-THC)
Boiling point: 175-178*C / 347-352.4 degree Fahrenheit
Properties: Resembles ?-9-THC, Less psychoactive, More stable Antiemetic

tetrahydrocannabivarin (THCV)
Boiling point: < 220*C /
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
thc boss je napisao(la):
Dobro ima i tu cbd-a u pineaplle ali neš manje..ali stvar je u tome da se kuhanjem uništi ili ne?
A on je glavni u ubijanju stanica raka. Zato ne vjerujem Rick-u sve od a-ž jer njegovo polazište su bili neizdrživi bolovi u glavi a ne rak, pa je to eliminirao s thc-om.

Inače svašta se može nać na net-u pa recimo na ovom linku je popis bolesti i sorta koje lječe rak:Medical Cannabis Strains and Ailments Alleviated | OM of Medicine
Najbolji ispada blueberry, pa onda blu cheese od barneya, međutim bluebery ima nešto sitno cbd-a dok blu cheese ima 1,3% e sad budi pametan, onda blu rhino, og kush je zakon, ali mislim da nisam pročitao nigdje da ima cbd-a dosta.
Uglavnom sve je to još mutno i treba prožvakati da se vidi šta u stvari koristi za lječenje, a od čega si samo nastoniran po cijele dane, iako se i sa spavanjem može lječit.. (onda se organizam sam liječi)

Tjeraš me da istražujem
Specifically, since Delta 9 THC vaporizes at 157 degrees centigrade and CBD vaporizes at 188 degrees centigrade – kako je moguće da spržim cbd, a thc mi ostane?????
https://www.greenpassion.org/index.php?/topic/22485-want-cbd-not-thc/

:thankyou: He Man, moj glas uvijek imaš:sun2:
i hvala na savjetima za harlekin strain, samo daj, znam da puno znaš, nabaci nam neke sjemenke koje da ljudi kupuju?
I ovo je stvarno super ideja, nisam uopće o tome razmišljao, onda uzmeš PC sa 25%thca i Harlequin koji sadrži od 5-9%cbda (Harlequin Marijuana Strain|Harlequin Medicinial Marijuana) i dobiješ ulje za dizati mrtve:hotpants: Nadasve zanimljivo:thumb:
Ajde netko tko se razumije, http://www.canadianhempco.com/index.php?main_page=product_info&products_id=1728 kako to 204 komada 318 dolara, šta nije to da ide po 5 ili 10 komada?
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
  • Sviđa mi se
Reactions: goedis

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Cisto da pozdravim i tebe i ekipu. Blagdani i te sheme pa me nije bilo
U svakom slucaju ja jedva cekam tebe i tvoje komentare ovdje 6-7 dana nakon sto stanes sa lizanjem :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
83. dan konzumacije (još 4 dana do kraja)

Zovu me šamanom, kao čovjek koji je napravio lijek u šumi, sam je uzgojio i obradio biljku, napravio si je lijek, sad širi dobre vibracije i liječi sebe i druge ljude, kad pogledate zapravo značajke šamana su tu:banana_dred:
Moram razočarati neke ljude, navikao sam se na ulje:ludaci_lol:Nema više ni stoned kamoli higha, sad mi je smiješno, kad me opere osjetim u očima i onda me uzme umor i to je to, navikao sam se, tako da poruka povremenim uživaocima, polako umjereno. Mislim da se bliži vrijeme prestanka, taman ću prestati kad više ništa ne budem osjećao (ulje):vb_wave:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
kazes navikao se na ulje,znaci pretpostavljas da ce ti faliti.
ja mislim da prije ce ti faliti onaj nevini stoned/high heeling na koji si se navikao u tih 90 dana i to kad se suocis sa turobno/depresivnom realnoscu koja vlada u svakodnevnom zivotu *ne nuzno u tvom zivotu*|
nekakve tjelesne ovisnosti nece biti, u to budi siguran.
sretno samane.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
sharplaninac je napisao(la):
kazes navikao se na ulje,znaci pretpostavljas da ce ti faliti.
ja mislim da prije ce ti faliti onaj nevini stoned/high heeling na koji si se navikao u tih 90 dana i to kad se suocis sa turobno/depresivnom realnoscu koja vlada u svakodnevnom zivotu *ne nuzno u tvom zivotu*|
nekakve tjelesne ovisnosti nece biti, u to budi siguran.
sretno samane.

Ej Sharki, nisam na to mislio, nego se tijelo naviklo, evo maloprije me opralo i samo me spustilo u ležeći položaj, malo drijemnuo i to je to. Ide novi liz. Nema više higha ni stoneda, sad samo medicina radi:thewave:
Ne želim u turobnu stvarnost, odbijam, ne brijem se, ne perem se, šta ću ovakav u civilizaciji, trebaju me uvesti postepeno natrag u nju, bio bi to šok, kad bi naglo ušao:ludaci_lol:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Još tri dana...
Znam da sam već pričao o tome, ali dobro da je kraj. Već me brine.Uopće nemam apetita. Ne jedem, ne vidi se na kilaži da gubim, ali svi mi govore da sam se nekako stanjio, nitko mi ne govori da li je to dobro ili loše. S obzirom da sam već godinama isti, čudan sam im ovak ispijen;)) Ne osjećam se loše, dapače. Nekako sam lakši, poletniji, i dalje vježbam...:b_jump:
Nadam se da će samo višak kg otići...:cow_yellow:

Imao sam jednu opciju (in a case of emergency), ne znam da li ste čuli za Rudolfa Breussa (RUDOLF BREUSS ( BROJS) I - dio | - advance.hr), e pa kad vidim sad kako nemam apetita, pitam se bi li mogao ovu njegovu shemu. Uvijek me bilo strah da ne bi to mogao, da bi umro od gladi. Ipak mi je draža ova terapija hemp oilom:hehe:

P.S.
Morao bi za vikend naučiti neku šamansku ceremoniju zatvaranja terapije. Pa je napraviti usred šume, da okončamo ovu priču, budem već nešto iskemijao...:crash:

img3275q.jpg

i update za onu izraslinu, proći će samo treba vremena
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
evo samo da napomenem, pošto nitko nije prokomentirao tvoje pitanje vezano za količinu sjemenki kod one banke...

to units in stock mislim da znači da još imaju toliko paketa na stanju ili je to pak oznaka za nešto drugo.. ne vjerujem da je to broj sjemenki koje dobiješ u paketu...

sretno, drž se stari....
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
sitno brojim, ne mogu da stojim ;-)

kad prodje zadnji dan očekujemo opširan lick report he he
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.463
3.198
Bekaa Valley
SiD je napisao(la):
evo samo da napomenem, pošto nitko nije prokomentirao tvoje pitanje vezano za količinu sjemenki kod one banke...

to units in stock mislim da znači da još imaju toliko paketa na stanju ili je to pak oznaka za nešto drugo.. ne vjerujem da je to broj sjemenki koje dobiješ u paketu...

sretno, drž se stari....


skroz si u pravu druze, to je prakticno kolicina paketa na njihovom lageru, koliko jos ukupno imaju za prodati
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
ojmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i think i fell in love

JamaicanLion.sm.jpg


oprostite na off topicu ali morao sam (slika je s ovog mazarovog linka.....)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
valja znati i za takozvanu gersonovu terapiju, koja je zapravo vrlo močna isto, bazirana na čistoj prirodi i logici. Bazira se na pijenju puno organskih vočnih sokova. Detoksikacija je ključ za održavanje zdravlja ali i za ozdravljenje.
Baci oko mazar ako nisi

Multiple Sclerosis


The Gerson Therapy has obtained excellent results in cases of MS. With the proper nutrition and detoxification, the body is able to clear the damaged myelin sheaths, which insulate the nerves so that they can carry electrical messages to the brain and back. Clearing the damaged “insulation” may cause a temporary worsening of the symptoms, frightening the Gerson patient. However, if one persists and stays with the treatment, the body will restore and heal these sheaths, resulting in ultimate full recovery.


Warning: MS is “assumed” to be an “auto-immune” disease. Namely, it is felt that the body’s own immune system is destroying the myelin sheaths. With that assumption and with no other treatment choice, orthodox medicine often treats victims of MS with immune-suppressants, such as cancer chemotherapy. After such treatments, the Gerson Therapy is not easily effective. Also, such patients are often treated for long periods of time with prednisone. This, too, holds back recovery by the Gerson Therapy.

evo knjige
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
BigL je napisao(la):
ojmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i think i fell in love

JamaicanLion.sm.jpg


oprostite na off topicu ali morao sam (slika je s ovog mazarovog linka.....)

Nije off topic, takve nam trebaju:181:
I nije se teško zaljubiti...

Beyond je napisao(la):
valja znati i za takozvanu gersonovu terapiju, koja je zapravo vrlo močna isto, bazirana na čistoj prirodi i logici. Bazira se na pijenju puno organskih vočnih sokova. Detoksikacija je ključ za održavanje zdravlja ali i za ozdravljenje.
Baci oko mazar ako nisi

Multiple Sclerosis


The Gerson Therapy has obtained excellent results in cases of MS. With the proper nutrition and detoxification, the body is able to clear the damaged myelin sheaths, which insulate the nerves so that they can carry electrical messages to the brain and back. Clearing the damaged “insulation” may cause a temporary worsening of the symptoms, frightening the Gerson patient. However, if one persists and stays with the treatment, the body will restore and heal these sheaths, resulting in ultimate full recovery.


Warning: MS is “assumed” to be an “auto-immune” disease. Namely, it is felt that the body’s own immune system is destroying the myelin sheaths. With that assumption and with no other treatment choice, orthodox medicine often treats victims of MS with immune-suppressants, such as cancer chemotherapy. After such treatments, the Gerson Therapy is not easily effective. Also, such patients are often treated for long periods of time with prednisone. This, too, holds back recovery by the Gerson Therapy.

evo knjige

:notnice:Beyond, imao sam dosta tih alternativnih koje su me održavale na životu, ali mighty konoplja je sad na djelu. I ne pušim više održavanje, ŽELIM IĆI DO KRAJA, DO OZDRAVLJENJA:hehe:

Probao sam neki dan slučajno i u kombinaciji s alkoholom (vjerovali ili ne, nisam se baš susretao sa takvim situacijama) Morali smo nešto čekati, pa ajmo na pifkana. Popili mi jedno, kad imamo mi još vremena, ajmo još jedno. Pivu nisam popio godinama...Poslije druge, dolazi konobarica s rundom na kuću, kak već? Tri mi je bilo previše, zamutio mi se um skroz. Sutradan sam tu pivu osjećao cijeli dan u obliku neke slabosti. Ne znam možda bi trebao probati nešto drugo; vino ili jeger. Sva sreća da je terapija gotova pa nema više experimenata:pat:
Inače još danas i sutra:sun2:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
matia je napisao(la):
mazare kakav ti je plan kad završiš sa terapijom?

pa plan mu je sigurno redovan servis kao kod automobila recimo mozda to mjesecno ili ......pa nek kaze on kako to misli da bude.........ali dobro bi bilo da se kao svaka masina podmazuje servisira....:)))):)))
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
mislim da je breuss odlicna ideja, bar probaj, pij sokove i cajeve, u ljubljani se moze to sve nabaviti pripremljeno, nadam se da je tako i u tvojoj okolini
ciscenje tela nikad nije uzalud
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
ne znam zašto komentari nestaju..
htio sam reć da rick simpson ima nešto malo cbd-a u ulju prema relevantnom ispitivanju, dao sam i link ali sad mi se ne traži pošto nije objavljen post, uglavnom 70% THC-a i oko 1% cbd-a u ukupnoj količini ulja pa sam pitao ne čini li vam se to malo s obzirom da smo zaključili da se ne skuhaju canabidoli..

što se tiče ovog breusa i njegove dijete smatram da je obična glupost koja ne može ništa izlječit ozbiljnijega tipa rak.. to su po meni tlapnje na razini srednjeg vijeka ..šta možeš očekivat da će doć iz onog vremena kad su mislili da se kuga lječi sa mješavinom ljudskih lešva i biljnih pripravaka..

Uglavnom njegova teorija da se koriste samo sokovi, a ne spominje nikakve proteine, a zna se da su proteini najvažniji pokretači svega u organizmu i iz njih se sve stvara, a on bi koristio sokove 3 mjeseca, pa to se možeš samo uništit i smršati i prije kiksnut...
Organizam treba dnevno primati minimalno 1 gram proteina po kg tjelesne težine i to je minimum, znači 70 kg 70 grama na dan, pa računajte, sve ostalo vodi u degradaciju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.