mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ništa za sada, ako ulje konoplje ne pomogne, možda se na breussa vratim:pat:
Ali mislim da će ovo biti dovoljno...
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
evo jedna pesmica za tebe, bila sam na koncertu skoro pa me jos drzi

[video=youtube;XXFOb07dqUg]http://www.youtube.com/watch?v=XXFOb07dqUg&feature=related[/video]
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
hoces reci da zeludac ne podnosi hranu. onda probaj friski ananas, prije nek je jace zreli nego zelen. za 3 do 4 dana nestane mucnina.
svaki dan po jedan cijeli, oguljeni naravno hehehe.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
sharplaninac je napisao(la):
hoces reci da zeludac ne podnosi hranu. onda probaj friski ananas, prije nek je jace zreli nego zelen. za 3 do 4 dana nestane mucnina.
svaki dan po jedan cijeli, oguljeni naravno hehehe.

Sama pomisao na ananas mi stvara muku...Ali thanx
Nije mi dao vrag mira pa sam uzeo malo Ustav Republike Hrvatske u ruke.
U slučaju *****rije valjda se mogu pozvati na ovo, ajde pravnici ili oni koji će to tek postati:sun2:

Članak 59.

Svatko ima pravo na zdrav život.
Država osigurava uvjete za zdrav okoliš.
Svako je dužan, u sklopu svojih ovlasti i djelatnosti,osobitu skrb posvećivati zaštiti zdravlja ljudi, prirode i ljudskog okoliša.

Ja sebe vidim u ovom članku, vi?

P.S.
Imam i prve dojmove, hahahahaha, danas sam se malo bacio na higijenu, i odmah dobio kompliment. Rekla mi je žena da izgledam 10 godina mlađe, poput muškarca u kojeg se zaljubila, vjerujem joj pogledao sam se u ogledalo, stvarno je lice izgubilo neke bucmaste obrise, poslao bi sliku prije i poslije, ali...:181:
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
sada ovako druze moras da se uzdrzis mjesec dana onda ides na "servis" znaci samo lagano i bez ulja a za apetit pa evo ti jedan recept
udri na sex preko dana za apetita a uvecer sex za spavanje probaj to treba da funkcionise i to kazes tvojoj zeni da je to deo terapi8je 2 puta sex na dan sledecih 90 dana:)))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
macedonia je napisao(la):
sada ovako druze moras da se uzdrzis mjesec dana onda ides na "servis" znaci samo lagano i bez ulja a za apetit pa evo ti jedan recept
udri na sex preko dana za apetita a uvecer sex za spavanje probaj to treba da funkcionise i to kazes tvojoj zeni da je to deo terapi8je 2 puta sex na dan sledecih 90 dana:)))

Imam dvoje male djece, tako da samo noć dolazi u obzir. Znači jednom dnevno:icon_lol:
Mislim da ova mukica, da je to ostatak ulja u želucu koji se treba potrošiti, jer me danas opet zavaljalo kao da sam uzeo:notnice:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rebranka

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
BigL je napisao(la):
Onda dvaput navečer i eto ti opet dvaput dnevno... xD

Pitali Muju da li bi on više volio jednom Fatu ili dva puta Hasu.
A on kaže:

- Fata je Fata, al' dvaput je dvaput!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Muko moja prijeđi na drugoga:sick:

Danas nije ništa bolje, zapravo ne mogu ni doručkovati koliko mi je mučno, šaljem nekoga po đumbir. Hahahahahaha stalno mislim na ono HeManovo usporavanje, smanjivanje... Ali morao sam prestati tako naglo, ostajem sam s djecom, bolje da mi je muka nego da blesam sam s njima:vb_wave:
Ali Mrkvica bi možda trebala razmisliti (pogotovo ako ne podnosi mučnine), makar kako kaže He Man sve je to individualno.

P.S.
He Man jel štucaš?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Greenzero

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
natura je napisao(la):
he man ima moc! javi kako si prosao sa djumbirom

Nisam našao čaj od đumbira, ali više me ne drži mukica, barem ne u želucu, sad je sve planulo na živac:ridinghorse:. Kako to šora, čas sam sretan smijem se, nakon toga emotivno pražnjenje. A da ne govorim o toplo hladno, čas mi je vruće, čas užasna zima, tresem se. Za popizditi, žena me se boji, ne prepoznaje me:ludaci_lol:. Savjet Mrkvici, ukoliko ne želiš da te cijela ulica čuje kako urlaš, nemoj naglo prekinuti terapiju.
Alanis Morissette - King of Pain - YouTube
ja se duboko duboko nadam da ovo stanje još kratko traje...:violent018:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Haha to je ono što si govorio da ces samo prekinut a ne postepeno..... i mislio sam da ce bit komedije....


A preporuka za tegobu u želucu:

pelinkovac.... :)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
BigL je napisao(la):
Haha to je ono što si govorio da ces samo prekinut a ne postepeno..... i mislio sam da ce bit komedije....
A preporuka za tegobu u želucu:
pelinkovac.... :)

Neki dan popio, kaos u želucu...:sick:
Dobio i neke pastile na bazi đumbira, javim kako bude...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Jao, bio sam večeras kod buraza. Kod njega sam stao na vagu oko Božića i pokazala je 90 kg, večeras je bilo porazno 85 kg, e sad bi bilo dosta. Visok sam 187 cm. Mislim da sam dovoljno izgubio, i kad sam već tamo bio, nećakinji sam jedva našao madež, neka mala točkica stoji... :vb_wave:

P.S.
malo mi je manje muka od pastila
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Drži se mazare puno je ljudi uz tebe samo što ti se ne javljaju ovako, ali svi ti drzimo fige za sto bolji i brzi oporavak i nemoj slucajno gubiti vjeru ;)))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
pigtail je napisao(la):
Drži se mazare puno je ljudi uz tebe samo što ti se ne javljaju ovako, ali svi ti drzimo fige za sto bolji i brzi oporavak i nemoj slucajno gubiti vjeru ;)))

Vjerujem u to Pigtail, vidim kako se broj pregleda stalno povećava, pa znam da ljudi prate.
I nema šanse da ga liznem:violent018:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Započeo bih s jednim člankom
Poznata trudnica preko no
„Da mi se kojim slučajem dogodilo da zbog neke sebične žene ne mogu vidjeti svoje dijete, za koje ni doktori ne znaju hoće li preživjeti, mislim da bi ta ista žena poželjela cijeli život provesti u toj izolaciji, jer nisam sigurna kako bi se provela vani“ Ja razumijem ovu ženu, a sad vi razumite mene, JA STVARNO NE ZNAM KAKO BI SE PONIO DA SU NAŠLI BILJKE:violent018:

E sad, mala mi je mukica, skroz izdržljivo, pastile pomažu:banana: Moram još napomenuti da podrigujem non stop, ali ne klasično podrigivanje, nego slično je imala žena kad je bila trudna, samo ispuštanje zraka iz želuca. Paše mi hladno za jesti; sladoled, yogurt, jabuke – sve dijetno:ridinghorse:
I na momente imam grčenje trbušnih mišića, ali riješim ga tako što odem u položaj most:vb_wave:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
JA STVARNO NE ZNAM KAKO BI SE PONIO DA SU NAŠLI BILJKE
violent018.gif
Vjerovatno slično kao i ja sada:( BRAINSTORM_ Highs Without Lows ORIGINAL VIDEO / HIGH QUALITY - YouTube




 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.