mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
janca15 je napisao(la):
mislim da nisi u pravu :ludak
Ajde nemojmo više o tome, htio sam ukazati na dobrobite cbdovke, ipak kužim očitu razliku; prošlogodišnje su mi imale 25% thca, a ove sad 5%, a i na onima sam znao voziti...
nina123 je napisao(la):
Bok! S obzirom da je ovaj dnevnik jako iscrpan imam pitanje. Gdje se može doznati koje vrste RS uzgaja za ulje kojim se liječi rak. Da piše visoki postotak THC,ali onak' toga imaaaa , a mene zanima što je najbolje? Btw svaka čast za foto popraćenu proizvodnju...meni kao početniku dobro dođe...
Sve zanima koja je za njega/nju, ne znam koja bolest je u pitanju, saznat ću ti koju RS sadi. Zato sam i postao fotke i iskustva da sve upoznam s procesom proizvodnje i konzumacije....
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
matic_z7.jpg

:ridinghorse:
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Evo Mazar pronašao ti je Marco Polo gotov proizvod nadam se da nije zabranjeno to ulje :))))))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
nina123 je napisao(la):
Hvala, riječ je o raku pluća!

RS koristi White widow, Critical +, Jack Herer, Amnesia, a za one koje ne mogu saditi koristi čiste indike Indica Marijuana Varieties - Leafly
Help with making medical hemp oil to cure lung cancer - Grasscity.com Forums - tu isto savjetuju CBD
Javi šta si odlučila. Imam frenda koji isto ima rak pluća, kupio je neku travu s ceste i od nje napravio ulje – nije se izliječio, pa je izgubio vjeru u kanabis. Ne vjerujem da je neku kvalitetnu vrstu uopće kupio. Svima savjetujem da kupe šator i sami uzgajaju.:wave:

zlavjestica je napisao(la):
o korishtenju kanabisa kao lijeka...( sok od svjezheg kanabisa )
Znam za to, pokušao sam, ali nisam na kraju pio konstantno, nisam bio u mogućnosti – pogotovo kad je mali krenuo u šetnju sa shakerom i pričao da pije sok od trave kao tata :eek:vca

2cv je napisao(la):
Evo Mazar pronašao ti je Marco Polo gotov proizvod nadam se da nije zabranjeno to ulje :))))))
Je je, svaka čast. Ali ja volim domaće....:watchplant:
 
07.11.2012
8
0
0
Hvala puno!!! Provjerila sam i ovo što se kod mene ima na ulici za kupit...(nisam u zabiti) nema THC ni CBD ... tak da kupiti tak nešto i skuhati ulje i nije neki lijek. Najgore od svega je što se za ulje dozna kasno pa je uzgoj bolesniku nemoguće dočekati...a kupiti dobru sirovinu nema se baš gdje....još jednom puno hvala....javim kak se dalje stvari budu odvijale.
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Nina 123

Neznam koja sorta cannabisa je kod vas na ulici a liči mi na pampašku "vutru" tu si u pravu ona sigurno nije dobra za ulje nije ni za pušenje. Neznam kako si saznala da nema CBD ok za THC možeš kad popušiš ili pipneš nije masna i nisi zadeta ja mislim da nije to ni C od cannabisa jer svaka biljka ima CBD dal je to marihuana ili industrijska konoplja procenti sad tu nisu bitni isto za THC. Mazar ti je napisao koje sorte su proverene oko raka i ostalih stvari a ti trebaš iztraživati šta bi i šta nebi niko ti ne može kazati ta sorta je 100% možemo ti samo sugerirati da preskočiš neke nivoje oko vrste. I sam Rick kaže da njihova vutra nije ista kao evropska njihova je više indica a naša nije kad probaš našu indicu bičeš u "komi" a kad probaš evropsku sortu white widow ona ima 60%indice i 40% sative to znači da ti da sativa i energiju da možeš normalno funkcionirati. Isto Rick barem sada ne zagovara CBD kao THC jer u toj smeri nikad nije istraživao možda je i THC+CBD i još šta u vutri kombinacija koja lječi rak težko je reči ali rezultati su ovdje ili je to bilo zbog THC-ja ili CBD-ja. Sigurno je bitno šta uništava bolestne celice a po našom iskustvu THC jer CBD-ja je bilo malo a %THC-ja velik. Želim ti sve dobro
 
07.11.2012
8
0
0
Informaciju sam dobila od osobe koja se u to razumije...ja ne baš...možda sam se krivo odrazila u postu prije... marica koja se prodaje nema THC odnosno ak ima to je jako jako malo...rekao čovjek iskreno kad je čuo za što mi treba...pa pretostavio da onda nema ni CBD u nekoj količini...u biti vidim da rijetko koja sorta ima nešto više CBD...u svakom slučaju nešto od ovoga što je Mazar preporučio će biti dobro. Uglavnom, hvala...sorti je puno to je cijela znanost ... teško je snaći se u svemu na početku...moje se znanje o marici svodi na ono smrdi i mota se... :ludaktak da očekujte da ću ponekad pitati i nešto glupo jer fakat o tome ne znam ništa...sve što znam sam naučila kod vas tu na forumu... PEACE! :costumed-smiley-027
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
nina123 je napisao(la):
sorti je puno to je cijela znanost ... teško je snaći se u svemu na početku...moje se znanje o marici svodi na ono smrdi i mota se... :ludaktak da očekujte da ću ponekad pitati i nešto glupo jer fakat o tome ne znam ništa...sve što znam sam naučila kod vas tu na forumu... PEACE! :costumed-smiley-027
i ja sam bio tutlek do prije cca godinu i pol, sad nisam ni svjestan koliko znam o vutri...Polako, ako te zanima naučit ćeš:dada

2 tjedna konzumacije je prošlo, jutros krenuo sa 2-2-3 – 2 ujutro, 2 popodne i 3 navečer zrna, zaboravio sam koliko ti uljarenje daje snage, al na momente totalno pojede svu tu snagu, pitaju me svi kako spavaš, ima tu indice (75%), tako da kad pojede svu snagu u vama počnete zijevati i vrlo lako se uspavate...popodne zaspim na sat, dva bez beda, dok navečer još uvijek zazivam Jackicu u pomoć.:konjo

Ali, ajde Nina da ti odam jednu veliku tajnu (a i ostalima).....
Kako sam došao do z7?
E pa igrom slučaja sam naišao na jedan site Mr Nice Auctions Kao što vidite radi se o aukcijama - ko ponudi više njegova djevojka, a možete ga po nekoj cijeni kupiti i odmah. Kupio sam i odmah i na aukcijama – tu je i bio zajeb bio sam na ulju i 4 dana prije kraja aukcije sam se zaigrao s nekim za Medicine man, malo smo se zakrvili i na kraju nije dao više od moje ponude od 36 eura, ni 4 dana nakon nitko nije ponudio više... Morate razumijeti da je ta cijena za 15 sjemenki fakat dobra cijena. Plaćao sam i preko računa banke i slao pare poštom. Jeftinije je slati poštom (ali jedan naputak - ne žele kovanice), Preko bankovnog računa je manje rizika, ali skuplje jer proviziju uzimaju i naša banka i njihova – SMRADOVI:kackepieksen:.
Nadam se da sam pomogao, ako jedna osoba naruči s ovog sitea – isplatio se post:vb_wave:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Pitali su me šta toliko pišem, otkrit ću se...
S jedne strane mi je dosta pitanja o ulju i strainovima za njih, pa olakšavam ljudima put do njihovog lijeka, nemam grižnje savjesti, volio bih da i drugi shvate da u trenutku očaja (bolesti bliske osobe), nema više zakona...
Žao mi je što moram i spominjati da je nekoliko ljudi izgubilo drage osobe...
S druge strane sjetim se dobrog drugara Venla koji mi je jednom prilikom rekao da razaznaje thc u meni i moje ponašanje na thcu, brijem da me je opet uzelo - postajem mr. Hyde. Volio bih da se svi osjećaju kao i ja ovog trenutka, ne bi bilo ratova ni gladnih... Zapravo opet postajem Don Quixote - baš me briga:kackepieksen:
Sinoć smo razvili temu vezanu za legalizaciju kanabisa, i u tom razgovoru smo se zbedirali, doživjeli smo spoznaju o totalnom DEBILIZMU zabrane uzgoja kanabisa. Zamislite da imate svoj komad zemlje i da imate mogućnost saditi svoju konoplju –
imali bi za hranu Hemp Seed Oil For Libido & Aging - YouTube,
za grijanje, vožnju i sl., $5 dollar a gal gas is coming only hemp can save us from oil dependence - YouTube
za gradnju kuće Building with Hempcrete - YouTube
za odjeću, za sve Cannabis Economics - Hemp Car - Hemp Clothes - Hemp Building - YouTube ...
(a ionako planiraju oporezovati neiskorišteno zemljište)
Lijek da ni ne spominjem...
U Vara
Ne bi to morali kupovati (da ne kažem ubili bi mito i korupciju koja nas :violent018:), sami bi sebi radili svoj lijek...
Opet ponavljam da RH legalizira uzgoj svih vrsta konoplje, tražili bi strainove za uzgoj konoplje radi benzina, radi drvne građe, itd... Odjednom bi pala visoka stopa nezaposlenosti, ljudi bi pronašli drugi izvor zadovoljštine za razliku od prokletog konzumerizma, država bi procvjetala, Švicarska nam ne bi bila ni do koljena...
Ako sam premijer priznaje da smo u izvanrednom sranju Izvanredno sranje - Vijesti.net - Index.hr , nek si da truda i volje i učini nešto u tom pogledu...
Venlo slobodno mi napiši da opet brijem, nema ljutiš:spliff:
Pozdrav od Don Quixota na CBDu....:konjo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mazar dali mora biti 99,5 % izopropilni alkohol jel moze biti etilni 98% ili mora
ovaj

 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
WEEDetix je napisao(la):
mazar dali mora biti 99,5 % izopropilni alkohol jel moze biti etilni 98% ili mora
ovaj

Znam neke ljude koji rade s 96%, nema veze, samo moraš paziti da svo otapalo ishlapi, zadnje ulje je rađeno s 98% izopropilom:hotpants:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Nije isto ali je veoma slično i nema previše razlike među njima.
*(iako rekao bih da je čak etanol
bolji od iso-a radi nekih svojstava, ali nisam siguran da li vrijede u ovoj primjeni)
Ali u svakom slučaju moraš paziti što je mazar spomenuo, da alkohol ispari do kraja.
Etil = Etanol (koristi se u alkoholnim pićima)
Izopropil = Izopropanol (koristi se kao alkohol za dezenfekciju)


*Etanol ima bolje svojstvo privlačenja vode na sebe, i njegova razgradnja u jetri ne ostavlja toksične spojeve,
za razliku od Izo-a koji se konvertira u aceton, koji je ekstremno toksičan.
 
13.11.2012
3
0
1
39
pozdrav svima, ovdje sam prvi put i ne znam dal se to vec spominjalo na forumu, ali zanima me da li itko ima iskustva sa "lijecenjem", odnosno ublazavanjem simptoma distonije?
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
I još nešto, meni osobno se ne sviđa okus ulja rađenog s etanolom, ima mi okus po ishlapjeloj pivi, dok ulje rađeno s izopropilnim ima karakterističan okus konoplje.
LaCasalinga je napisao(la):
pozdrav svima, ovdje sam prvi put i ne znam dal se to vec spominjalo na forumu, ali zanima me da li itko ima iskustva sa "lijecenjem", odnosno ublazavanjem simptoma distonije?
Ne znam za iskustva s distonijom, ali znam o čemu se radi, imao sam iskustva sa sindromom nemirnih nogu i sl. trzajevima, ima njih i kod MSa, meni su nestali još kod prvog uljarenja.
Cannabis oil is a highly efficient natural cancer cure
Tebi treba CBD:bananica
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
LaCasalinga je napisao(la):
nestali u potpunosti?!
Da, prije konzumacije sam imao te trzajeve nogu, kad bi legao navečer prije spavanja, kako bi se tijelo opuštalo samo bi bio trzaj noge i gotov san mozak mi se počne onda zamarati s time (koji k, zašto sad opet) i ne bi zaspao onda... Znao sam da to popušta s pušenjem trave, ali kad sam krenuo na terapiju uljem vrlo brzo mi se povuklo skroz, do danas ne pamtim da me to opet mučilo:goldmaryjane:

http://en.wikipedia.org/wiki/Cannabidiol tu piše da olakšava simptome kod distonije, znači CBD.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.