mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mazar za karcinompluca isto treba visok cbd? koliko cbd minimum i dali to znaci ako biljka ima manje cbd da terapija traje duze ...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
WEEDetix je napisao(la):
mazar za karcinompluca isto treba visok cbd? koliko cbd minimum i dali to znaci ako biljka ima manje cbd da terapija traje duze ...
Za karcinom pluća ne znam, ali moj savjet je općenito za rak, tko želi lako doda neki strain s puno thca (Medicine man :maryjane: recimo), frend koji ima rak pluća odustao je od ulja (napravio je od neke kupljene s ceste, prošao terapiju - nije ozdravio) Moj savjet je CBD makar RS misli da je to marketinški trik. Ne znači da terapija duže traje ako ima manje CBDa. Meni se osobno ovo ulje 5% thca i -5%cbda sviđa, bojim se da će me z7 (10%THCa-15% CBDa) rušiti, ali dok dođem do njega stvorit ću neku toleranciju. Shvatite da smo pioniri i da se sad bavimo istraživanjem utjecaja ulja – ali s ponosom moram reći NEZAVISNI istraživači:banana_rasta:....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
hvala mazar pitanje je sta je frend kupio na ulici dali je to uopce imalo kristala koliko je staro bilo i takve stvari su bitne trulez ubija svaki aktivan sastojak biljke to znam osobno jer se bavim ljekovitim biljem...
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
DYSTONIA

Cannabis sativa and dystonia secondary to Wilson's disease. (may need free registration)
Medscape: Medscape Access

Experiences with THC-treatment in children and adolescents
http://www.cannabis-med.org/studies/...ow.php?s_id=80

Evaluation of cannabidiol in dystonic movement disorders
http://www.cannabis-med.org/studies/...ow.php?s_id=14

Cannabidiol in dystonic movement disorders.
http://www.cannabis-med.org/studies/...w.php?s_id=139

Beneficial and adverse effects of cannabidiol in a Parkinson patient
http://www.cannabis-med.org/studies/...w.php?s_id=142

Treatment of Meige's syndrome with cannabidiol.
http://www.cannabis-med.org/studies/...w.php?s_id=114


eto...sve su linkovi vezani za utjecaj cannabisa na distoniju..
sretno
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Da napomenem da me djeca opet kuže, opet oni stari prekrasni momenti:common028:....
Imam volje, živaca i vremena za igru s njima (nije da inače nemam, ali dodatni podražaj je na ulju), a da ne kažem da mašta buja i dobijate neiscrpan izbor mogućnosti za igru i odličan provod. Neki dan sam ih stavljao popodne spavati i u tom trenutku me malo opralo i daj sad budi ozbiljan, koliko god se trudio povisiti glas, to bi radio kroz smijeh, ah ništa sad, još 10 minuta igre:sand_play:...
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
545
5.267
233
Mazar kad sam krenio ovo čitat nisam se mogao zaustavit,čitao bih ovo prije spavanja do 3,4 ujutro bi se odužilo a u pola 7 ustajem na posao pa bih svaki put zakasnio pomalo,to si ti kriv :D
Stvarno svaka čast,nisam ovako nešto dugo pročitao,stvarno si pozitivan lik i mislim da sa ovim dnevnikom radiš veliku stvar,na kraju će se isplatit samo imaj vjere i dalje i nema predaje..S tobom je ovaj forum dobio jednu veličinu i vjeruj mi da si samo sa ovim dnevnikom pomogao dosta ljudi,na kraju će se trud isplatit,vjeruj mi..Kad sam čitao ovo uz pljugu obuzela me neka toplina i totalno pozitivne misli (mislim tako je i inače) ali ovo je nešto posebno..zbog tebe se stari osjećam jako dobro u ovih zadnjih tmurnih par dana..Brate samo naprijed i nema predaje,sve ostalo će naša biljka da odradi..Pozdrav brate ;)
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ludi dim je napisao(la):
Mazar kad sam krenio ovo čitat nisam se mogao zaustavit,čitao bih ovo prije spavanja do 3,4 ujutro bi se odužilo a u pola 7 ustajem na posao pa bih svaki put zakasnio pomalo,to si ti kriv :D
Stvarno svaka čast,nisam ovako nešto dugo pročitao,stvarno si pozitivan lik i mislim da sa ovim dnevnikom radiš veliku stvar,na kraju će se isplatit samo imaj vjere i dalje i nema predaje..S tobom je ovaj forum dobio jednu veličinu i vjeruj mi da si samo sa ovim dnevnikom pomogao dosta ljudi,na kraju će se trud isplatit,vjeruj mi..Kad sam čitao ovo uz pljugu obuzela me neka toplina i totalno pozitivne misli (mislim tako je i inače) ali ovo je nešto posebno..zbog tebe se stari osjećam jako dobro u ovih zadnjih tmurnih par dana..Brate samo naprijed i nema predaje,sve ostalo će naša biljka da odradi..Pozdrav brate ;)

Hvala ti puno poglavice ludi dime, haugh:RastaBong:
Ponekad se pitam tko to prati pa mi je uvijek drago primiti pozitivne reakcije na dnevnik:dada
Evo da te opet nasmijem i napucam pozitivom:bananica
Maloprije sam čuo od svoje drage jedan vic (ona ih inače ne pamti, ali ovaj je jer je vezan za moje razmišljanje o zdravstvenom sustavu) : završi lik na hitnoj, treba odmah na operaciju. I pita ga dr. jel imate dopunsko ili samo obično zdravstveno osiguranje, moram pitati zbog tipa anestezije koju ćete primiti. Samo obično –odgovara lik. Aha onda dobro znači obična anestezija. I krene doktor: nina nana mala beba pava:snooze:
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Aha onda dobro znači obična anestezija. I krene doktor: nina nana mala beba pava

Mazar to tebe čeka sutra od zeeeelene lepinje i bejsbol palice (zelene) hahahahaha i na kraju još račun za lepinju od iznosa 192......... hahahahahahaha
 
17.11.2012
1
0
0
51
Mazar citala sam vas dnevnik, pominjete euforiju i da niste mogli da spavate. Malo sam zbunjena, mislila sam da euforiju izaziva sativa a da indica opusta. Ja sam juce pocela pa ne znam sta sve mogu da ocekujem.Veliki pozdrav i hvala vam na dnevniku!
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Kod svakog ima ulje svoj utjecaj tako da to neznači da čete vi biti euforični i ako niste ništa loše radite po svome osječanju ne po našom jer neko dobro tolerira i odmah a neki ne. Možete imati i koje nuspojeve tad je najbolje iči u krevet i to prespavati sa puno tekučine i ako jih dobijate samo malo smanjite sledeči put i to je to.

Mazar

meni je glava gorjela vračam
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
lamika je napisao(la):
Mazar citala sam vas dnevnik, pominjete euforiju i da niste mogli da spavate. Malo sam zbunjena, mislila sam da euforiju izaziva sativa a da indica opusta. Ja sam juce pocela pa ne znam sta sve mogu da ocekujem.Veliki pozdrav i hvala vam na dnevniku!

Ne znam, po sjećanju sam pisao i ujedno kako je kad ste na ulju sative (Satori), svašta sam ja žderao u svojim mladim danima:chef2::drink:.....Ako znate od čega vam je ulje onda nemate brige, ako ste kupovali s ceste, onda slijedi bingo:dada Ne znam kakvo je zdravstveno stanje, možete slobodno otvoriti dnevnik pa ćemo tamo rado razglabati:sun2:

2cv je napisao(la):
meni je glava gorjela vračam
Šta ne bi trebala biti sretna, ako gori znači da si živa:hotpants:
 
14.11.2012
12
1
0
43
Pozdrav! Procitala sam dnevnik, uživjela se skroz..toliko da te sanjam (ono malo što zaspem) i tvoje putešestvije. MS mi je strukovno bliska bolest i čestitam svakome tko joj pokaže zube. Duboko vjrujrm da tijelo ima mehanizame da popravi svaku štetu samo mu treba dati vremena,očistiti ga od svih sranja kojima smo zatrpani i sl. U nekom trenutku si spominjao Breussovu terapiju. Ja sam pokušala "pojesti" svoje metastaze gladovanjem po njegovom naputku. Iznenađujuće je lako gladovati (a ja jako volim papati) i iznenađuje kako što više odmičeš to više energije imaš. Uglavnom meni je bilo super i svašta sam mogla dok sam gladovala. Kad sam završila neki su se limfni čvorovi ponešto povukli (manji na dodir...bijele kute izbjegavam pa nisam bila na kontroli) ali javili su se novi problemi koji kao da su dobili vjetar u leđa sa svakim zalogajem pa sam sam vezana za krevet i osjećam se kao da brojim zadnje dane.
Uglavnom htjela sam te ponukati da ipak promisliš o Breussu jer škoditi neće a moglo bi te dobro očisiti i dati tijelu dodatnu moć iscjeljivanja.
Btw ljubomorna sam na tvoje trenutke s klincima...moji su već dugo u sjeni mog "ljubimca" i samo me tužno pitaju mama kad ćeš ti ozdraviti da možemo u šetnju....tuga će me pojesti živu!

Želim ti stvarno da se sav trud, napor i hrabrost isplati i MS učini samo sjećanjem!
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
Btw ljubomorna sam na tvoje trenutke s klincima...moji su već dugo u sjeni mog "ljubimca" i samo me tužno pitaju mama kad ćeš ti ozdraviti da možemo u šetnju....tuga će me pojesti živu!

Neka ti budu djeca inspiracija a ne tvoja tuga zbog njih se bori ako češ tugovati nečeš dopro proči isto je sa depresijom znam da je težko ali sad moraš tako raditi najprije ti pa onda opet ti i opet ti onda tek djeca ružno se čuje a tako je nema vremena za tugu i depresiju sad najviše voli sebe pa posle sve ostalo psiha ima jak učinak zato ju okreni na pozitivu. Sve če biti ok.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
mamaduplica je napisao(la):
U nekom trenutku si spominjao Breussovu terapiju. Ja sam pokušala "pojesti" svoje metastaze gladovanjem po njegovom naputku. Iznenađujuće je lako gladovati (a ja jako volim papati) i iznenađuje kako što više odmičeš to više energije imaš. Uglavnom meni je bilo super i svašta sam mogla dok sam gladovala. Kad sam završila neki su se limfni čvorovi ponešto povukli (manji na dodir...bijele kute izbjegavam pa nisam bila na kontroli) ali javili su se novi problemi koji kao da su dobili vjetar u leđa sa svakim zalogajem pa sam sam vezana za krevet i osjećam se kao da brojim zadnje dane.
Uglavnom htjela sam te ponukati da ipak promisliš o Breussu jer škoditi neće a moglo bi te dobro očisiti i dati tijelu dodatnu moć iscjeljivanja.

Želim ti stvarno da se sav trud, napor i hrabrost isplati i MS učini samo sjećanjem!
Hvala ti lijepa na dobrim željama...
Ma non stop sam u tom djiru (vezano za breussa), moram uskoro i sa svježim sokovima krenuti, ali oni koji me znaju znaju da sad imam posla preko glave, tako da budem.... Čitao sam neki dan u doktoru u kući kod nekoga doma, bilo je govora o B-vitaminima i od njih 8, 7 se uništava kuhanjem ili izlaganju toplini ili svjetlosti, A svi znaju da su za neurološke bolesti krucijalni B-vitamini.
Moram se maknuti s foruma, bar dok sam na ulju, budite svakojake emocije u meni vi bolesni:tuzan....
Ako sam na nešto slab to je onda spomen djece...:family1:
Sad i ti malo plači...
Ne znam da li sam pisao, ali zadnjih godinu otkad sam krenuo s uljem družim se samo s bolesnicima, moram priznati s njima je najbolja zajebancija, jer razmišljaju samo o SADA, ne zamaraju se s glupostima šta će biti kad....
Tako da očekujem da se ne ljutiš na moj komentar.
btw krenuh na 3-3-4 danas


2cv je napisao(la):
Sve če biti ok.
:dada
idi liječi glavu:eek:vca
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
vec kad uklonimo iz hrane meso, mleko, jaja i ribe - proteine zivotinjskog porekla - rak stagnira, jer nema vise metionina sa kojim se raspase. kao sto neko rece, moramo zbrinuti sebe maksimalno, nasa deca nas trebaju. pripremam se da napisem malo opsirniju temu o hrani, samo jos malo i sama konce da povatam. srecno mami, mazaru i ostalima! imate moju energetsku podrsku!
 
14.11.2012
12
1
0
43
Ma je, tko bi se ljutio...nedavno mi je jedan fantastičan čovjek rekao kako me nitko ne može razumjeti i da će mi biti lakše čim se s tim pomirim (naravno mislio je na zdrave ljude). Mislim da ovdje ipak nailazim na razumijevanje tako da nema beda. Usto ne bih nikad pomislila ali čini se da će travina postati moja misija i nova dimenzija u životu pa će možda i depresija nestati...ipak moram sebi i čestitati na optimizmu proteklih godinu dana. Sa svim sranjima koja sam prošla ovo je valjda mali depresivni GO. Brzo ću se opet skulirati...morat ću i ja napisati neki urnebesni dnevnik konzumiranja, da ljudima ne bude dosadno :dada
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
da je meni netko rekao prije 2-3 god da cu pusit ko lud i growat poceo bi mu se parat u facu... a evo vidi me ... jos ludji sam sada xD
to je tako, nikad neznas sto zivot donosi, niti sto ce biti sutra, ili za godinu dana.... to je ljepota zivota... kako te uvijek uspije iznenadit s necim...
ja vjerujem da je "travina" kako ti kazes, na ovaj svijet dosla s razlogom, a taj je da je konzumiramo na miliion razlitih nacina i zblizimo se s prirodom i ostalim ljudima...
dok ostatak ljudi gleda na to kao drogu, ili kako vec, sta ja znam.... ja gledam na to kao izvor zivota, ljubavi, mira i svega slicnog sto nam donosi osjecaj mira i srece...
eto toliko... sretno s ulaskom u nas svijet trave!!! :)

peace out !
 

2cv

Aktivan Član
09.01.2012
101
61
28
mazar je napisao(la):
:dada
idi liječi glavu:eek:vca


idi ti baš si me nafukao jedi ti svoje lepinje a ja ču svoje nadam se da mi neče više glava gorjet a ti da se mi smiješ nečeš Dražek i za tebe ima ljeka
:uhvacen
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.