mazar vs Multipla Skleroza (MS)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.03.2014
22
21
3
Još jedno veliko poglavlje u tvom životu i veliko iskustvo koje bi donio na stranice ove organizacije ako prihvatiš! :cow_yellow:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Ma ja sam ti pravi pokusni kunić & domaćica tj. papučar, već sam dobio bukvicu čim sam ženi spomenuo (izbjegao sam opet leteću kuhaču)...
ti i tvoja alternativa, da se vratim opet na onu "ne da mi žena toliko droge“
al svrbi me jaaaaaaaaaaaaako
Uf, bit će nadasve zanimljivo u sljedeća dva tjedna do A-rituala.... :vb_wave:
a snimite i ovo http://www.foxnews.com/health/2012/04/25/finding-healing-through-ancient-amazonian-brew/
“She had a highly advanced form of MS, was blind in one eye, and was in a wheelchair,” Tafur said. “She underwent treatment with herbs and ayahusca, and went through a remarkable turnaround. Today she’s normal, and shows no signs of MS.”
 
Poslednja izmena:
03.07.2009
1.740
2.317
188

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Evo dijela razgovora sa curom koja je to konzumirala u zg.. sa šamanima koji navodno nisu iz hrv.. kaze da traze 60e.. ugl nema greske..

ajmo unutra spavat, među ljude u mrak, super mjuza, šaman , mirisi ...zakon
i uđem ja unutra
i onda kad je krenulo
loooodo
svemirski disko!!
onda!
sam dobila sve simptome parkinsonove, cerebralne paralize i napadaja epilepsije

i skroz mi je u glavi i duši bilo ok

ali sam se koprcala tamo k'o riba na suhom

i skužila sam da su sve te boleštine izašle iz mene"


Čudo.. :)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Znam i ja jednu što je bila, 6 dana trajala cijela priča. Kad se vratila slično mi opisala događaj,i 10-tak dana je bila cool,produhovila se malo,ali nakon toga kao da nije nigdje bila... platila 6000kn!?!?
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
mičurin je napisao(la):
Znam i ja jednu što je bila, 6 dana trajala cijela priča. Kad se vratila slično mi opisala događaj,i 10-tak dana je bila cool,produhovila se malo,ali nakon toga kao da nije nigdje bila... platila 6000kn!?!?
Možda je stvar u samoj osobi a ne u ritualu koji je obavila. Par puta kad sma se "probija" bilo je neopisivo. Međutim sutradan okolina mi je počela "kljucati"; "zasto is to radija? jesi ti sebe vidija kakav si bija i bla bla bla" , doslo je do poistovjecivanja sa njihovim mislima pa je osjecaj koji je bio prisutan jednostavno isčeznuo a sreća koja sma bija je nestala pod naletom "grižnje". Možda je takva ili neka slična situacija bila i kod te osobe. Pričati o iskustvu na psihodelicima ili o bilo kakvom iskustvu "buđenja" društvu i nije baš poželjno, mogli bi osobu okarakterizirati kao ludu pa ju smjestiti u neku prikladnu ustanovu :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.389
2.598
pa da evo i ja sam za akciju.Bas sam sinoc imao razgovor sa nekim personama..bilo je samo upitno dali cemo traziti gace poslije,kada sve prode..los shaman...te uvede ali te nezna izvaditi tako da je to samo bitno.
samo da nisu neki sarlatani al skuzio bi ja to odma na prvi pogled
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and CilI
30.10.2013
60
51
18
Mislim da preolako shvacate ovu biljku. U njoj je glavni sastojak DMT(da se razumijemo taj'DMT je dosta hvaljena stvar, Jim Carey ga javno podrzava-upisite u jubito jim carrey DMT) koji vas kao moze odvesti na prilicno luda mjesta pa uz velik postotak ljudi kojima je'pomogao ima i onih koji su malo prebacili. vecina'svjedocenja koja ja znam su bila vise na psihickom izljecenju no fizickom.
Edit-za one koji neznaju taj DMT se naziva jos i bozijom cesticom,ima dosta stiva o tome kog zanima.
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Gde je ova tema otisla, zar se ne moze to ocistiti malo da ima veze sa naslovom, ili promeniti naslov.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.389
2.598
Pink Frojd je napisao(la):
Gde je ova tema otisla, zar se ne moze to ocistiti malo da ima veze sa naslovom, ili promeniti naslov.
a sta bi ti to cistio?
Cricket je napisao(la):
Mislim da preolako shvacate ovu biljku. U njoj je glavni sastojak DMT(da se razumijemo taj'DMT je dosta hvaljena stvar, Jim Carey ga javno podrzava-upisite u jubito jim carrey DMT) koji vas kao moze odvesti na prilicno luda mjesta pa uz velik postotak ljudi kojima je'pomogao ima i onih koji su malo prebacili. vecina'svjedocenja koja ja znam su bila vise na psihickom izljecenju no fizickom.
Edit-za one koji neznaju taj DMT se naziva jos i bozijom cesticom,ima dosta stiva o tomekog zanima.
ok.dao si neki info.ali sta ti znaci ona prva recenica....Mislim da preolako shvacate ovu biljku..tu si zapeo,daj neki argument zasto ju mi preolako shvacamo?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bebe S and mazar

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Ja vam o tome ne znam baš ništa,samo sam prenio što sam čuo i vidio... Ne vjerujem da je bez veze,jedino treba prava osoba sa iskustvom to voditi. To je isto kao što imam slučaj sa prijateljevom mamom koja boluje od karcinoma i njen muž je samoinicijativno bez da se s nekim konzultirao otišao u Amsterdam kupiti ulje!?!? Niti je znao kakvo ulje treba ni koliko i kako ide kura.Uglavnom kupio je 5ml (pet) ?!??!?!? Uvalili su mu neki teški stonerski materijal od kojeg odrveniš ko trupac. Stara uzela cca 2 zrna riže prvi put i skoro izdahnula od riganja,a da ne govorim da dva dana nije došla k sebi..
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
nesta si nervozan...Autor teme lijeci MS a Ayahuasca je jedna od metoda i sta tu nije jasno?
Hehe, pa i to sto kazes, najnormalnije je ocekivati ayahuasca storry u dnevniku o pineapple chunk-u. ja sam samo dao predlog menjanja naziva il da se podeli nekako na dve~tri teme da bude jasnije nama citaocima, jel to nesto mimo pravilnika.
 
19.03.2014
22
21
3
Pink Frojd je napisao(la):
Hehe, pa i to sto kazes, najnormalnije je ocekivati ayahuasca storry u dnevniku o pineapple chunk-u. ja sam samo dao predlog menjanja naziva il da se podeli nekako na dve~tri teme da bude jasnije nama citaocima, jel to nesto mimo pravilnika.
Mislim da podcjenjuješ čitaoce! Ja sam novi član foruma, al sam čitala Mazarevu priču od početka, zbog koje sam se i registrovala na ovaj sajt. Bolujem od MS-a već dugo godina i ova tema koja je pokrenuta ne samo da mi daje nadu u ozdravljenje no svi mi koji je čitamo kroz nju se i edukujemo. Meni je drago što Mazar nije otvorio novu temu jer sve ovo do sada i te kako je povezano i ima smisla. A tebi ako se ne čita i ovo te ne zanima možeš da posjetiš neke druge teme! :nana:
 
30.10.2013
60
51
18
opa cupa je napisao(la):
a sta bi ti to cistio?
ok.dao si neki info.ali sta ti znaci ona prva recenica....Mislim da preolako shvacate ovu biljku..tu si zapeo,daj neki argument zasto ju mi preolako shvacamo?
Bio sam ugruvan pa sam lose slozio recenicu. Mislio sam da nije bezezlena jer se ne vrate svi iz tripa.
Mislim da je i disovery chanel radio neku emisiju o DMT-u i bilo je dosta dobrog materijala.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.